Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bulczas wielki szacun że po mnie przyjechałeś(podobno) :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak zawsze Kędzior :gwizdanie:

czyli trzeba go zlikwidować :polew:

ejj gdzie ja jestem???

madafaka meny i womenki??

Bulczas wielki szacun że po mnie przyjechałeś(podobno) :notworthy: :notworthy: :notworthy:

jest i talent :naughty:

Opublikowano

Bulczas wielki szacun że po mnie przyjechałeś(podobno) :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:polew:

Spoko to był mój szofer :decayed:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 22:22_________________________________________________

jest i talent :naughty:

I to jaki :polew:
Opublikowano

jak zawsze Kędzior :gwizdanie:

czyli trzeba go zlikwidować :polew:

ejj gdzie ja jestem???

madafaka meny i womenki??

Bulczas wielki szacun że po mnie przyjechałeś(podobno) :notworthy: :notworthy: :notworthy:

jest i talent :naughty:

Dominator :polew:

Opublikowano

jak zawsze Kędzior :gwizdanie:

czyli trzeba go zlikwidować :polew:

ejj gdzie ja jestem???

madafaka meny i womenki??

Bulczas wielki szacun że po mnie przyjechałeś(podobno) :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

idź lepiej spać... :tongue4:

nie wiem kiedy idziesz do pracy ale i tak idź spać... :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

spoko luz o 4:15 wstaje

ale rypne sobie browara jeszcze :naughty:

Opublikowano

spoko luz o 4:15 wstaje

ale rypne sobie browara jeszcze :naughty:

Yeah Bunny

Opublikowano

co ja robię tu uuuuuu co ja tutaj robięęęęęę eeeeee tralalalalalallala

Opublikowano

co ja robię tu uuuuuu co ja tutaj robięęęęęę eeeeee tralalalalalallala

idz spać :polew:

coś mi się wydaje że rano będzie "Szczęść Boże, czy mogę prosić o urlop?" :polew:

Opublikowano

co ja robię tu uuuuuu co ja tutaj robięęęęęę eeeeee tralalalalalallala

:polew: :polew:
Opublikowano

co ja robię tu uuuuuu co ja tutaj robięęęęęę eeeeee tralalalalalallala

idz spać :polew:

coś mi się wydaje że rano będzie "Szczęść Boże, czy mogę prosić o urlop?" :polew:

jako przodowy dam rade hehehe :decayed:

Opublikowano

biedne te chłopaki jutro :polew:

będzie full wyzysk :polew:

Opublikowano

biedne te chłopaki jutro :polew:

będzie full wyzysk :polew:

Szkoda że nie widziałeś Stana :polew: :polew:
Opublikowano

biedne te chłopaki jutro :polew:

będzie full wyzysk :polew:

Szkoda że nie widziałeś Stana :polew: :polew:

niby nic a tak to się zaczeło lalalalala

Opublikowano

biedne te chłopaki jutro :polew:

będzie full wyzysk :polew:

Szkoda że nie widziałeś Stana :polew: :polew:

Stana? a co z nim było? :naughty:

Opublikowano

biedne te chłopaki jutro :polew:

będzie full wyzysk :polew:

Szkoda że nie widziałeś Stana :polew: :polew:

Stana? a co z nim było? :naughty:

to Stanl;ey był na imprezie?? niepamiętam :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

biedne te chłopaki jutro :polew:

będzie full wyzysk :polew:

Szkoda że nie widziałeś Stana :polew: :polew:

Stana? a co z nim było? :naughty:

Leżał na łóżku jak szynka na kromce a Kędzior bawił się jego sutkiem :polew: :polew:
Opublikowano

biedne te chłopaki jutro :polew:

będzie full wyzysk :polew:

Szkoda że nie widziałeś Stana :polew: :polew:

Stana? a co z nim było? :naughty:

Leżał na łóżku jak szynka na kromce a Kędzior bawił się jego sutkiem :polew: :polew:

przestań ściemniać :decayed:

Opublikowano

biedne te chłopaki jutro :polew:

będzie full wyzysk :polew:

Szkoda że nie widziałeś Stana :polew: :polew:

Stana? a co z nim było? :naughty:

Leżał na łóżku jak szynka na kromce a Kędzior bawił się jego sutkiem :polew: :polew:

:shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kędzior, a zakręciłeś jego sutkiem? :gwizdanie:

Opublikowano

biedne te chłopaki jutro :polew:

będzie full wyzysk :polew:

Szkoda że nie widziałeś Stana :polew: :polew:

Stana? a co z nim było? :naughty:

Leżał na łóżku jak szynka na kromce a Kędzior bawił się jego sutkiem :polew: :polew:

a potem okładał go rozmrożoną zapiekanką z pieczarkami :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.