Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzwoniłem do Stana i mówił że był na chwilę w pracy, ale że się źle czuł to wrócił do domu :polew: :polew:

wstał o 6:00 pojechał do pracy, o 8:00 już był w domu :decayed:

jest boski :kox:

a kędzior na bank jeszcze nastukany śpi :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzwoniłem do Stana i mówił że był na chwilę w pracy, ale że się źle czuł to wrócił do domu :polew: :polew:

wstał o 6:00 pojechał do pracy, o 8:00 już był w domu :decayed:

jest boski :kox:

a kędzior na bank jeszcze nastukany śpi :naughty:

no wcale bym sie nie zdziwiła...

jak on jeszcze w nocy przy browarku na gadu mi piosenki pisał :polew:

Opublikowano

:hi:

:banan1:

Coraz więcej ludzi ma swoją emotkę :> Miszka ta :banan1: od soboty należy do ciebie :>

Opublikowano

Coraz więcej ludzi ma swoją emotkę :> Miszka ta :banan1: od soboty należy do ciebie :>

na spółkę z Krolem :banan1: oczywiście ja z tyłu :kox:

Opublikowano

Coraz więcej ludzi ma swoją emotkę :> Miszka ta :banan1: od soboty należy do ciebie :>

na spółkę z Krolem :banan1: oczywiście ja z tyłu :kox:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Coraz więcej ludzi ma swoją emotkę :> Miszka ta :banan1: od soboty należy do ciebie :>

na spółkę z Krolem :banan1: oczywiście ja z tyłu :kox:

:polew: :polew: jesteście poryci ...

Opublikowano

Coraz więcej ludzi ma swoją emotkę :> Miszka ta :banan1: od soboty należy do ciebie :>

na spółkę z Krolem :banan1: oczywiście ja z tyłu :kox:

tobie się chyba coś w la głowę stało :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Coraz więcej ludzi ma swoją emotkę :> Miszka ta :banan1: od soboty należy do ciebie :>

na spółkę z Krolem :banan1: oczywiście ja z tyłu :kox:

:polew: :polew: jesteście poryci ...

:kox: :kox:
Opublikowano
:punk:[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 11:33_________________________________________________ :yeah: po trupach do celu :yeah:
Opublikowano

:punk:[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 11:33_________________________________________________ :yeah: po trupach do celu :yeah:

Ale, Krolu nie był trupem :gwizdanie:

Opublikowano

A ja po weekendzie czuję się mniej więcej tak;

05. WWO & Koro - Z dala od zgiełku

dzięki WAM :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

A ja po weekendzie czuję się mniej więcej tak;

05. WWO & Koro - Z dala od zgiełku

:good:

Krolu sobota wieczór to był twój czas, jak na bas w dobrym bicie :yeah:

Opublikowano

Ja spadam do garażu :hi:

Opublikowano

Doniu - Przestrzen

doniu - cwaniak

Nagrania z czasów jak Hip-Hop w Polsce jeszcze raczkował, ale są dobre :good:

Opublikowano

siemanoo :hi:

ja wstałem do pracy ale się nieczułem za specjalnie także wezmę urlop na telefon

co za masakra jakaś już więcej tak niepije

Opublikowano

siemanoo :hi:

ja wstałem do pracy ale się nieczułem za specjalnie także wezmę urlop na telefon

co za masakra jakaś już więcej tak niepije

A taki monter byłeś wczoraj "jeszcze se browara ciulne i za 4 godzinki wstaję do roboty" :polew:

Opublikowano

siemanoo :hi:

ja wstałem do pracy ale się nieczułem za specjalnie także wezmę urlop na telefon

co za masakra jakaś już więcej tak niepije

A taki monter byłeś wczoraj "jeszcze se browara ciulne i za 4 godzinki wstaję do roboty" :polew:

hehe wczoraj się lepiej czułem niż dzisiaj rano hehe

Opublikowano
Opublikowano

siemanoo :hi:

ja wstałem do pracy ale się nieczułem za specjalnie także wezmę urlop na telefon

co za masakra jakaś już więcej tak niepije

co Ty powiesz :decayed:

Opublikowano

joł kędzior :yeah:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.