Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja moją wyrezam tak:

22743.3.jpg

oby nie ;(

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Znlazłem fele na wypasie..... :gwizdanie:

Jak ktoś planuje zakup fel i chce sie wyróżniać z tłumu, to te są w sam raz :cool1:

http://www.moto.allegro.pl/item1032621847_20_cali_audi_5x112_a8_s_line_sline_225_30_r20.html

ciekawe jak wyglądają dystanse
0.5MM

:polew: :polew:

Opublikowano

A ja moją wyrezam tak:

22743.3.jpg

a mówiłem nie wracaj po pijoku :tongue4:

Opublikowano

Keżor to Ty chcesz tylko folię na tylne lampy tak :mysli:

Opublikowano

A ja moją wyrezam tak:

22743.3.jpg

za***iście się prezentuję :kox: Ale to nie Twoja :gwizdanie:

poznałeś, że nie ma recaro :kox:

A ja moją wyrezam tak:

22743.3.jpg

oby nie ;(

choć jedna osoba mi tu dobrze życzy :notworthy:

[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 17:42_________________________________________________

0.5MM

:polew: :polew:

to jak wkłady do ołówka technicznego :kox: :kox: albo kartka z bloku technicznego

Opublikowano
  • Autor

Keżor to Ty chcesz tylko folię na tylne lampy tak :mysli:

no jak narazie tak , może w przyszłym miechu , ale bardziej jestem przekonany do lakieru :gwizdanie: albo do jakieś mega wypaśnej foli z folia tec , albo 3M , żeby miało to ręce i nogi :wink4:
Opublikowano

poznałeś, że nie ma recaro :kox:

Twoja esa jest jedyna i nie się jej nie poznać :decayed:[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 17:44_________________________________________________

Keżor to Ty chcesz tylko folię na tylne lampy tak :mysli:

no jak narazie tak , może w przyszłym miechu , ale bardziej jestem przekonany do lakieru :gwizdanie: albo do jakieś mega wypaśnej foli z folia tec , albo 3M , żeby miało to ręce i nogi :wink4:

Ja narazie zamawiam na lampy i tak. Pogada z bratem on pracuje w magazynie 3M może coś załatwi :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

30093_389763993906_249947793906_4261642_5619320_n.jpg

:decayed:

Opublikowano

30093_389763993906_249947793906_4261642_5619320_n.jpg

:decayed:

kędzior :gwizdanie:

Opublikowano

30093_389763993906_249947793906_4261642_5619320_n.jpg

:decayed:

kędzior :gwizdanie:

:polew::good:
Opublikowano

Krolu : http://www.allegro.pl/item1030757324_fotele_recaro_audi_a4_s4_rs4_podgrzewane_el_reg.html

spytaj sie czy Ci wszystkie fotele sprzeda poza fotelem kierowcy :polew:

lub zamiana na inny komplet...

30093_389763993906_249947793906_4261642_5619320_n.jpg

:decayed:

kędzior :gwizdanie:

zabawne

ale mam dzisiaj dzień z d*py to ja pie*dole

Opublikowano

Krolu : http://www.allegro.pl/item1030757324_fotele_recaro_audi_a4_s4_rs4_podgrzewane_el_reg.html

spytaj sie czy Ci wszystkie fotele sprzeda poza fotelem kierowcy :polew:

lub zamiana na inny komplet...

30093_389763993906_249947793906_4261642_5619320_n.jpg

:decayed:

kędzior :gwizdanie:

zabawne

ale mam dzisiaj dzień z d*py to ja pie*dole

jo tyż :gwizdanie:

Opublikowano

Krolu : http://www.allegro.pl/item1030757324_fotele_recaro_audi_a4_s4_rs4_podgrzewane_el_reg.html

spytaj sie czy Ci wszystkie fotele sprzeda poza fotelem kierowcy :polew:

te fotele to golasy... :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 19:54_________________________________________________nie mają:

ani podgrzewania :thumbdown:

ani chłodzenia :thumbdown:

ani pompowanych lędźwi :thumbdown:

ani regulowanych boczków :thumbdown:

Opublikowano

witam się i już uciekam, niestety z roboty do roboty

ale w weekend to sobię odbiję, będzie mega rest :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

rano nadrabiam spamik więc bez szaleństw LA PARÓWKI :hi:

Opublikowano
  • Autor

Krolu : http://www.allegro.pl/item1030757324_fotele_recaro_audi_a4_s4_rs4_podgrzewane_el_reg.html

spytaj sie czy Ci wszystkie fotele sprzeda poza fotelem kierowcy :polew:

te fotele to golasy... :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 19:54_________________________________________________nie mają:

ani podgrzewania :thumbdown:

ani chłodzenia :thumbdown:

ani pompowanych lędźwi :thumbdown:

ani regulowanych boczków :thumbdown:

o k**wa , to straszne :shocked:
Opublikowano

Krolu : http://www.allegro.pl/item1030757324_fotele_recaro_audi_a4_s4_rs4_podgrzewane_el_reg.html

spytaj sie czy Ci wszystkie fotele sprzeda poza fotelem kierowcy :polew:

te fotele to golasy... :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 19:54_________________________________________________nie mają:

ani podgrzewania :thumbdown:

ani chłodzenia :thumbdown:

ani pompowanych lędźwi :thumbdown:

ani regulowanych boczków :thumbdown:

nie no to do jazdy się nienadają :polew:
Opublikowano

nasze "klubowe gwiazdy" :kox: :kox:

NQX7r.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.