Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema Kędzior, zakup :good: jak będziesz jeszcze podobna widział kup mi nawet za 40 :naughty:

nom tylko szkoda że niema q nom ale wiadomo wszystkiego mieć niemożna :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja siedzę w domu ze zderzakiem i patrzymy się na siebie...........chyba mu zaraz zapierdole :rant:

Opublikowano

a ja siedzę w domu ze zderzakiem i patrzymy się na siebie...........chyba mu zaraz zapierdole :rant:

:decayed:

uważaj żeby Ci nie oddał :gwizdanie:

Opublikowano

a ja siedzę w domu ze zderzakiem i patrzymy się na siebie...........chyba mu zaraz zapierdole :rant:

niemasz weny co wymyślić?? hehe podpowiem ci kup zderzak z eSy :wink4::tongue4:

Opublikowano

a ja siedzę w domu ze zderzakiem i patrzymy się na siebie...........chyba mu zaraz zapierdole :rant:

niemasz weny co wymyślić?? hehe podpowiem ci kup zderzak z eSy :wink4::tongue4:

nie będę szedł na łatwiznę :polew: przecież jestem rezaczem :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a ja siedzę w domu ze zderzakiem i patrzymy się na siebie...........chyba mu zaraz zapierdole :rant:

niemasz weny co wymyślić?? hehe podpowiem ci kup zderzak z eSy :wink4::tongue4:

nie będę szedł na łatwiznę :polew: przecież jestem rezaczem :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe jak niechcesz iść na łatwiznę to wyrezaj sobie 50koni więcej :gwizdanie:
Opublikowano

nie będę szedł na łatwiznę :polew: przecież jestem rezaczem :polew: :polew: :polew: :polew:

ty rezacz :zemdlal:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano
:wstydliwy: :bicz3:
Opublikowano

:wstydliwy: :bicz3:

cię pojechał :polew:

Opublikowano

kupiłem sobie śruby zabezpieczajace do felg, otwieram, a tam 4szt ( dlaczego skoro ja mam na każde koło 5 śrub) :polew: :polew:

Opublikowano

kupiłem sobie śruby zabezpieczajace do felg, otwieram, a tam 4szt ( dlaczego skoro ja mam na każde koło 5 śrub) :polew: :polew:

:decayed:

Ty masz jeszcze banię? :polew:

Opublikowano

kupiłem sobie śruby zabezpieczajace do felg, otwieram, a tam 4szt ( dlaczego skoro ja mam na każde koło 5 śrub) :polew: :polew:

:decayed:

Ty masz jeszcze banię? :polew:

nie, a co? :mysli:

:polew: :polew:

Opublikowano

kupiłem sobie śruby zabezpieczajace do felg, otwieram, a tam 4szt ( dlaczego skoro ja mam na każde koło 5 śrub) :polew: :polew:

:decayed:

Ty masz jeszcze banię? :polew:

nie, a co? :mysli:

:polew: :polew:

nie no, nic nic :>

Opublikowano

kupiłem sobie śruby zabezpieczajace do felg, otwieram, a tam 4szt ( dlaczego skoro ja mam na każde koło 5 śrub) :polew: :polew:

:decayed:

Ty masz jeszcze banię? :polew:

nie, a co? :mysli:

:polew: :polew:

nie no, nic nic :>

tak wiem, nie jestem normalny :decayed:

Opublikowano

yyy ja tego nie powiedziałem :gwizdanie:

Opublikowano

Co tam rezacze :gwizdanie:

Opublikowano

Co tam rezacze :gwizdanie:

grozisz mi? :wink4:

Opublikowano

Ja nie dębica :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bulczas , zadziałałeś coś z tą folią ?? :naughty:

Opublikowano

Bulczas , zadziałałeś coś z tą folią ?? :naughty:

Jeszcze nie doszła :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.