Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Witam dziś przyszły dystanse które zamówiłem ale nie wiem czy trochę nie przesadziłem bo mają po 2,5 cm aż boje się ich jutro montować

a jakie masz ET ?
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

PS. byłem w żabce i pytałem kto był na zmianie w niedziele wieczorem :naughty:

hehe i kto był??

dobrze że w żabce niespaliliśmy miejscówki :gwizdanie:

była Mariolka, ta blondynka ( właśnie wczoraj jak wchodziłem po spocie jakoś dziwnie się uśmiechała)

ciekawe cośmy tam gadali :mysli: :mysli:

Opublikowano

PS. byłem w żabce i pytałem kto był na zmianie w niedziele wieczorem :naughty:

hehe i kto był??

dobrze że w żabce niespaliliśmy miejscówki :gwizdanie:

była Mariolka, ta blondynka ( właśnie wczoraj jak wchodziłem po spocie jakoś dziwnie się uśmiechała)

ciekawe cośmy tam gadali :mysli: :mysli:

jak to co: :polew: :polew: :polew: z d*py do ryja

Opublikowano

Witam dziś przyszły dystanse które zamówiłem ale nie wiem czy trochę nie przesadziłem bo mają po 2,5 cm aż boje się ich jutro montować

a jakie masz ET ?

ET mam 38
Opublikowano

PS. byłem w żabce i pytałem kto był na zmianie w niedziele wieczorem :naughty:

hehe i kto był??

dobrze że w żabce niespaliliśmy miejscówki :gwizdanie:

była Mariolka, ta blondynka ( właśnie wczoraj jak wchodziłem po spocie jakoś dziwnie się uśmiechała)

ciekawe cośmy tam gadali :mysli: :mysli:

jak to co: :polew: :polew: :polew: z d*py do ryja

:rolleyes:

Opublikowano

Witam dziś przyszły dystanse które zamówiłem ale nie wiem czy trochę nie przesadziłem bo mają po 2,5 cm aż boje się ich jutro montować

a jakie masz ET ?

ET mam 38

:shocked: i taki dystans

Opublikowano
  • Autor

Witam dziś przyszły dystanse które zamówiłem ale nie wiem czy trochę nie przesadziłem bo mają po 2,5 cm aż boje się ich jutro montować

a jakie masz ET ?

ET mam 38

to ja w takim wypadku dał dystans MAX 5mm :blink: z tyłu , bo z przodu pewnie jest OK :gwizdanie:
Opublikowano

Witam dziś przyszły dystanse które zamówiłem ale nie wiem czy trochę nie przesadziłem bo mają po 2,5 cm aż boje się ich jutro montować

a jakie masz ET ?

ET mam 38

to chyba nawet za duże te dystanse, ale ja sie za bardzo nie znam :dontknow:

Opublikowano

Witam dziś przyszły dystanse które zamówiłem ale nie wiem czy trochę nie przesadziłem bo mają po 2,5 cm aż boje się ich jutro montować

a jakie masz ET ?

ET mam 38

to ja w takim wypadku dał dystans MAX 5mm :blink: z tyłu , bo z przodu pewnie jest OK :gwizdanie:

może Adam.S chce zrobić Monster Trucka :kox:

Opublikowano

Witam dziś przyszły dystanse które zamówiłem ale nie wiem czy trochę nie przesadziłem bo mają po 2,5 cm aż boje się ich jutro montować

a jakie masz ET ?

ET mam 38

to ja w takim wypadku dał dystans MAX 5mm :blink: z tyłu , bo z przodu pewnie jest OK :gwizdanie:

jutro sie wszystko okaże
Opublikowano

Witam dziś przyszły dystanse które zamówiłem ale nie wiem czy trochę nie przesadziłem bo mają po 2,5 cm aż boje się ich jutro montować

a jakie masz ET ?

ET mam 38

to ja w takim wypadku dał dystans MAX 5mm :blink: z tyłu , bo z przodu pewnie jest OK :gwizdanie:

może Adam.S chce zrobić Monster Trucka :kox:

No z takimi dystansami to srogo by było... :naughty:
Opublikowano

jak założe to zrobie fotke i jutro wrzuce

Opublikowano

co do fotek :naughty:

MILi.jpg

Opublikowano

jak założe to zrobie fotke i jutro wrzuce

obawiam się,że obiektywu braknie :polew:

Opublikowano

była Mariolka, ta blondynka ( właśnie wczoraj jak wchodziłem po spocie jakoś dziwnie się uśmiechała)

ciekawe cośmy tam gadali :mysli: :mysli:

hehe Mariolka niepamiętam jej ale już mi się podoba :gwizdanie:

to trzeba się było zapytać, ale pewnie same mądre rzeczy żeśmy gadali :kox:

co do fotek :naughty:

MILi.jpg

:slina::evil:

Opublikowano
  • Autor

ja przy ET60 dałem z tyłu dystans 20mm :shocked:

d77861b427cc36ff.jpg

jak dla mnie to jest OK i naprawde , max dystans to 5mm :gwizdanie:

Opublikowano
dbb787611c.jpg teraz wygląda tak troche wąsko
Opublikowano
  • Autor

a jak już Stan zaczął , to ja też wrzuce jedną fotke

06-f8ba485b56e1fe7d65982078ac559d10.jpg

sama natura , a z tyłu domek z zatoru :kox:

Opublikowano

co do fotek :naughty:

MILi.jpg

:slina:
Opublikowano

a jak już Stan zaczął , to ja też wrzuce jedną fotke

06-f8ba485b56e1fe7d65982078ac559d10.jpg

sama natura , a z tyłu domek z zatoru :kox:

który to numer domku? :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.