Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi:

witam po 120 latach nieobecności .

:shocked:

GDZIE BYŁEŚ JAK CIE NIE BYŁO ???

był we wtorek na spocie - normalnie nie do poznania :shocked:

CZYLI ŻE CO? :mysli:

teeee BROKENCAPSLOOK , tejken izi :chytry:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chudy jak szkapa :>

:blink:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 17:47_________________________________________________

:hi:

witam po 120 latach nieobecności .

:shocked:

GDZIE BYŁEŚ JAK CIE NIE BYŁO ???

był we wtorek na spocie - normalnie nie do poznania :shocked:

CZYLI ŻE CO? :mysli:

teeee BROKENCAPSLOOK , tejken izi :chytry:

PRACUJE TERAZ I NIE CHCE MI SIE ZMIENIAĆ :tongue4:

Opublikowano

wybiera się ktoś dziś na IGRY - do Gliwic mam wolne miejsca w eSie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

wybiera się ktoś dziś na IGRY - do Gliwic mam wolne miejsca w eSie :cool1:

a o kerej wracasz ? :decayed:
Opublikowano

wybiera się ktoś dziś na IGRY - do Gliwic mam wolne miejsca w eSie :cool1:

a o kerej wracasz ? :decayed:

no za pewno późno :naughty:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 17:52_________________________________________________KULT gra ostatni :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

tzn ? 23 , 24 , 3cia ? :gwizdanie: bo ja mam jutro do roboty na rano :wallbash:

Opublikowano

tzn ? 23 , 24 , 3cia ? :gwizdanie: bo ja mam jutro do roboty na rano :wallbash:

no kolo 23-24
Opublikowano
  • Autor

tzn ? 23 , 24 , 3cia ? :gwizdanie: bo ja mam jutro do roboty na rano :wallbash:

no kolo 23-24

hmmmm , kurde , no nie wiem , wc**j mało spałem dziś , chyba kopyrtne :confused4:

jak pójde po 24 spać i o 3ciej wstane , to zapewne umre :polew:

Opublikowano

tzn ? 23 , 24 , 3cia ? :gwizdanie: bo ja mam jutro do roboty na rano :wallbash:

no kolo 23-24

hmmmm , kurde , no nie wiem , wc**j mało spałem dziś , chyba kopyrtne :confused4:

jak pójde po 24 spać i o 3ciej wstane , to zapewne umre :polew:

no jak chcesz ... chcemy jechać tak żeby jeszcze na JAMALA zdążyć
Opublikowano
  • Autor

tzn ? 23 , 24 , 3cia ? :gwizdanie: bo ja mam jutro do roboty na rano :wallbash:

no kolo 23-24

hmmmm , kurde , no nie wiem , wc**j mało spałem dziś , chyba kopyrtne :confused4:

jak pójde po 24 spać i o 3ciej wstane , to zapewne umre :polew:

no jak chcesz ... chcemy jechać tak żeby jeszcze na JAMALA zdążyć

to jedźcie , ja musze jeszcze na alektrownie jechać :/ , miłej zabawy :hi:
Opublikowano

Pany i Panie ma ktoś z was naklejki klubowe ? :hi:

Opublikowano

co za maskara :wallbash:

wcale niemam bani i wcale niepiłem po pracy :gwizdanie:

Opublikowano

co za maskara :wallbash:

wcale niemam bani i wcale niepiłem po pracy :gwizdanie:

:hi: a jak wątroba ? :naughty:

Opublikowano

Miszka, ja mam naklejki :gwizdanie:

Opublikowano

co za maskara :wallbash:

wcale niemam bani i wcale niepiłem po pracy :gwizdanie:

:hi: a jak wątroba ? :naughty:

praca najważniejsza :naughty:

jak to mówią nieważne życie, byle by było wydobycie :naughty:

:tongue4:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 18:52_________________________________________________haha muza na fulll ale jazdaaa

idziemy się gdzie zabawić ?? :decayed:

Opublikowano

Miszka, ja mam naklejki :gwizdanie:

podrzuć mi jedną może przez krola :gwizdanie: a ja Ci zrobię przelew :yeah:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 19:11_________________________________________________

co za maskara :wallbash:

wcale niemam bani i wcale niepiłem po pracy :gwizdanie:

:hi: a jak wątroba ? :naughty:

praca najważniejsza :naughty:

jak to mówią nieważne życie, byle by było wydobycie :naughty:

:tongue4:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 18:52_________________________________________________haha muza na fulll ale jazdaaa

idziemy się gdzie zabawić ?? :decayed:

przec**j :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

biedna Twoja matka, biedna Twoja siostra, biedni Twoi sąsiedzi :polew:

Miszka, dam Ci za free bo mam ich 6 :gwizdanie: przekażę królowi :wink4:

Opublikowano

przec**j :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ej mam smaki który chętny na wódzie?? :gwizdanie:

biedna Twoja matka, biedna Twoja siostra, biedni Twoi sąsiedzi :polew:

mam wyjebane :cool1:
Opublikowano

biedna Twoja matka, biedna Twoja siostra, biedni Twoi sąsiedzi :polew:

Miszka, dam Ci za free bo mam ich 6 :gwizdanie: przekażę królowi :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Pucek no jak chcesz, nie chcę żebyś był stratny :hi: dzięki [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 19:14_________________________________________________trzeba spadać stąd bo kędzior ma smaki na picie :tongue4:

Opublikowano
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.