Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:banan::banan1::banan2:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 19:21_________________________________________________puść sobie ten kawałek i patrz na te emoty które wkleiłem

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

laa baniaaa :decayed: :decayed: :decayed:

idziemy do city?? hahha

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

laa baniaaa :decayed: :decayed: :decayed:

idziemy do city?? hahha

la masakra :gwizdanie:

Opublikowano

laa baniaaa :decayed: :decayed: :decayed:

idziemy do city?? hahha

moja idzie do city po robocie to może po nią podjadę a ona będzie wracała :polew:

nie nie ma bata :wallbash:

Opublikowano

moja idzie do city po robocie to może po nią podjadę a ona będzie wracała :polew:

nie nie ma bata :wallbash:

wiem bo się z nią ugadywałem :tongue4:

idę w sobotę i chyba niedzielę do roboty :kox:

Opublikowano

moja idzie do city po robocie to może po nią podjadę a ona będzie wracała :polew:

nie nie ma bata :wallbash:

wiem bo się z nią ugadywałem :tongue4:

idę w sobotę i chyba niedzielę do roboty :kox:

a co, ktoś stawia?

Opublikowano

a co, ktoś stawia?

dzisiaj jebłem tylko

3x0,7 i 1x0,5 na czterech :decayed:

Opublikowano

a co, ktoś stawia?

dzisiaj jebłem tylko

3x0,7 i 1x0,5 na czterech :decayed:

tylko :polew:

Opublikowano

moja idzie do city po robocie to może po nią podjadę a ona będzie wracała :polew:

nie nie ma bata :wallbash:

wiem bo się z nią ugadywałem :tongue4:

idę w sobotę i chyba niedzielę do roboty :kox:

a co, ktoś stawia?

wcale bym się nie zdziwił, kędzior przyznaj się jak chlejecie na kopalni :polew: :polew: :polew:

kumpel stolarz to mi mówił ostatnio, że nieraz na wejście w robocie o 5:30 rano flaszka 0,7 na 3 i zaczynają robić a co później to już zależy kto co przyniesie :shocked:

Opublikowano

wcale bym się nie zdziwił, kędzior przyznaj się jak chlejecie na kopalni :polew: :polew: :polew:

kumpel stolarz to mi mówił ostatnio, że nieraz na wejście w robocie o 5:30 rano flaszka 0,7 na 3 i zaczynają robić a co później to już zależy kto co przyniesie :shocked:

ja na dole niepiję, jak wyjadę to owszem coś tam łyknę ale na dole nie :decayed:

tylko :polew:

tak tylko bo już więcej niechciałem a reszta ekipy została :gwizdanie:

Opublikowano

moja idzie do city po robocie to może po nią podjadę a ona będzie wracała :polew:

nie nie ma bata :wallbash:

wiem bo się z nią ugadywałem :tongue4:

idę w sobotę i chyba niedzielę do roboty :kox:

a co, ktoś stawia?

wcale bym się nie zdziwił, kędzior przyznaj się jak chlejecie na kopalni :polew: :polew: :polew:

kumpel stolarz to mi mówił ostatnio, że nieraz na wejście w robocie o 5:30 rano flaszka 0,7 na 3 i zaczynają robić a co później to już zależy kto co przyniesie :shocked:

Kędzior zaczyna od 0,7l na dwóch :decayed:

Opublikowano

tak tylko bo już więcej niechciałem a reszta ekipy została :gwizdanie:

:klamie:

Opublikowano

Kędzior zaczyna od 0,7l na dwóch :decayed:

wiesz z autopsji że na 0.5 to szkoda się rozczulać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

tak tylko bo już więcej niechciałem a reszta ekipy została :gwizdanie:

:klamie:

serio inaczej musiał bym brać urlop na jutro :decayed:

Opublikowano

Ty juz nie masz urlopu ne tel :polew:

Opublikowano

Ty juz nie masz urlopu ne tel :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: właśnie kędzior nie ciulaj nas :polew:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 19:38_________________________________________________zdupiam na TV

Opublikowano

Ty juz nie masz urlopu ne tel :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: właśnie kędzior nie ciulaj nas :polew:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 19:38_________________________________________________zdupiam na TV

przecież nic nie ma ciekawego w TV :gwizdanie:

Opublikowano

Ty juz nie masz urlopu ne tel :polew:

spoko ma się pochytane :naughty: :naughty: :naughty:

zdupiam na TV

przecież ty niemasz tv :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

właśnie, masz samą antene z e"N"ki

na TVS szlagiery lecą :naughty:

Opublikowano

właśnie, masz samą antene z e"N"ki

na TVS szlagiery lecą :naughty:

kokot :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 19:44_________________________________________________szejjk ded ass for miii

[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 19:45_________________________________________________klasyk madafaka :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.