Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ide :lazy:

:papa:

:notworthy::hi: trzym się ziom, kiedy odbierasz sprzęta :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ide :lazy:

:papa:

szerokości :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ide :lazy:

:papa:

:notworthy::hi: trzym się ziom, kiedy odbierasz sprzęta :gwizdanie:

dzisiaj dostałem takie info o moim padle , że nic tylko iść sie pociąć :( , jutro sie okaże rano co i jak :confused4:
Opublikowano

dzisiaj się z nią zabawiałem :gwizdanie:

przed monitorem się nie liczy :thumbdown:

twoje?? :sick3: :sick3: :sick3:

wal się i :ssij:

naucz się cytować :tongue4:

narka Prezesu :hi:

dzisiaj dostałem takie info o moim padle , że nic tylko iść sie pociąć :( , jutro sie okaże rano co i jak :confused4:

:confused4:
Opublikowano

ide :lazy:

:papa:

:notworthy::hi: trzym się ziom, kiedy odbierasz sprzęta :gwizdanie:

dzisiaj dostałem takie info o moim padle , że nic tylko iść sie pociąć :( , jutro sie okaże rano co i jak :confused4:

Będzie dobrze! :good:
Opublikowano

ide :lazy:

:papa:

:notworthy::hi: trzym się ziom, kiedy odbierasz sprzęta :gwizdanie:

dzisiaj dostałem takie info o moim padle , że nic tylko iść sie pociąć :( , jutro sie okaże rano co i jak :confused4:

Będzie dobrze! :good:

zawsze tak mówią, żeby później okazało się, jacy to oni nie są wspaniali :naughty:

Opublikowano

gibam w wyro narkaa :hi:

Opublikowano

gibam w wyro narkaa :hi:

szerokości :naughty:

Opublikowano

ja też idę zaraz bo flaszka się kończy :thumbdown:

Opublikowano

ja też idę zaraz bo flaszka się kończy :thumbdown:

sie nie potknij o ten zderzak :gwizdanie:

Opublikowano

ja też idę zaraz bo flaszka się kończy :thumbdown:

sie nie potknij o ten zderzak :gwizdanie:

:good:

Opublikowano

ja też idę zaraz bo flaszka się kończy :thumbdown:

sie nie potknij o ten zderzak :gwizdanie:

:good:

zaraz karne chyba :kox:

Opublikowano

idę se polać :good:

Opublikowano

idę se polać :good:

no to pyrsk :naughty:

Opublikowano

idę se polać :good:

no to pyrsk :naughty:

jeszcze max jednego walnę dziś i spadam, jutro mam fajny dzień :naughty:

Opublikowano

idę se polać :good:

no to pyrsk :naughty:

jeszcze max jednego walnę dziś i spadam, jutro mam fajny dzień :naughty:

czyli śpisz do 12 :mysli:

Opublikowano

idę se polać :good:

no to pyrsk :naughty:

jeszcze max jednego walnę dziś i spadam, jutro mam fajny dzień :naughty:

czyli śpisz do 12 :mysli:

no nie o 12 to już w windzie będę :polew: :polew: :polew: :polew:

nie no Stan mam za***isty dzień: praca, przyjemności, spotkanie z ziomami z osiedla, lekkie zakupy dla Audi, patrol po dzielni :yeah: może melanż na osiedlu :kox:

Opublikowano

siemka tu "kuchnia"

Opublikowano

siemka tu "kuchnia"

co jest Stefan :gwizdanie:

Opublikowano

idę se polać :good:

no to pyrsk :naughty:

jeszcze max jednego walnę dziś i spadam, jutro mam fajny dzień :naughty:

czyli śpisz do 12 :mysli:

no nie o 12 to już w windzie będę :polew: :polew: :polew: :polew:

nie no Stan mam za***isty dzień: praca, przyjemności, spotkanie z ziomami z osiedla, lekkie zakupy dla Audi, patrol po dzielni :yeah: może melanż na osiedlu :kox:

Tobie się ta Polska udała :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.