Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

What's up biczys :bicz:

co piłeś? :naughty:

pije piwo i zdupcam na TV

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

What's up biczys :bicz:

co piłeś? :naughty:

pije piwo i zdupcam na TV

przeciez Ty nie masz TV :decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema:

czesc pracy :wink4:

Opublikowano

elo wszystkim :decayed:

Opublikowano

:hi:

3 dni mnie na forum nie było i 31 stron nadrabiania :disgust: Lecicie z tymi stronami jak Gliwickie pół roku temu. Trzymacie średnią 10 strona na dzień :naughty: Co tam słychować?

Opublikowano

:hi:

3 dni mnie na forum nie było i 31 stron nadrabiania :disgust: Lecicie z tymi stronami jak Gliwickie pół roku temu. Trzymacie średnią 10 strona na dzień :naughty: Co tam słychować?

siemka la gregory :naughty:

Opublikowano

:hi:

3 dni mnie na forum nie było i 31 stron nadrabiania :disgust: Lecicie z tymi stronami jak Gliwickie pół roku temu. Trzymacie średnią 10 strona na dzień :naughty: Co tam słychować?

siemka la gregory :naughty:

łapsz łapsz
Opublikowano

:siema:

czesc pracy :wink4:

:tongue4:
Opublikowano

te fele Grisza z SLR to pamiętam miał Gonzo on do nas przyjechał parę razy na spota[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 21:46_________________________________________________a tutaj taka ciekawostka :gwizdanie: sprzeczka pomiędzy górnikiem a sztygarem :gwizdanie:

Opublikowano

[...]a tutaj taka ciekawostka :gwizdanie: sprzeczka pomiędzy górnikiem a sztygarem :gwizdanie:

No chyba mu czymś podpadł... :naughty::wallbash:
Opublikowano

te fele Grisza z SLR to pamiętam miał Gonzo on do nas przyjechał parę razy na spota[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 21:46_________________________________________________a tutaj taka ciekawostka :gwizdanie: sprzeczka pomiędzy górnikiem a sztygarem :gwizdanie:

lol

Kędzior po szychcie zabawia się z kolegami :wink4:

Opublikowano

te fele Grisza z SLR to pamiętam miał Gonzo on do nas przyjechał parę razy na spota[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 21:46_________________________________________________a tutaj taka ciekawostka :gwizdanie: sprzeczka pomiędzy górnikiem a sztygarem :gwizdanie:

lol

Kędzior po szychcie zabawia się z kolegami :wink4:

to nie ja :gwizdanie: to było na wesołej :wink4:
Opublikowano

[...]a tutaj taka ciekawostka :gwizdanie: sprzeczka pomiędzy górnikiem a sztygarem :gwizdanie:

No chyba mu czymś podpadł... :naughty::wallbash:

no co Ty Akjam, zwykła sprzeczka jakich mnóstwo na grubie :polew:

Opublikowano

[...]a tutaj taka ciekawostka :gwizdanie: sprzeczka pomiędzy górnikiem a sztygarem :gwizdanie:

No chyba mu czymś podpadł... :naughty::wallbash:

no co Ty Akjam, zwykła sprzeczka jakich mnóstwo na grubie :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

[...]a tutaj taka ciekawostka :gwizdanie: sprzeczka pomiędzy górnikiem a sztygarem :gwizdanie:

No chyba mu czymś podpadł... :naughty::wallbash:

no co Ty Akjam, zwykła sprzeczka jakich mnóstwo na grubie :polew:

dlatego wszyscy z dozoru mają ubezpieczone auta :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no i gdzie się chłopcy podziali :mysli:

Opublikowano

te fele Grisza z SLR to pamiętam miał Gonzo on do nas przyjechał parę razy na spota[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 21:46_________________________________________________a tutaj taka ciekawostka :gwizdanie: sprzeczka pomiędzy górnikiem a sztygarem :gwizdanie:

Boję się żeby ci nie podpaść :decayed:

Opublikowano

w TV kapa

Opublikowano

te fele Grisza z SLR to pamiętam miał Gonzo on do nas przyjechał parę razy na spota[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 21:46_________________________________________________a tutaj taka ciekawostka :gwizdanie: sprzeczka pomiędzy górnikiem a sztygarem :gwizdanie:

Boję się żeby ci nie podpaść :decayed:

hehe Pucka też się musisz obawiać :polew: :polew:

:wink4:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 22:28_________________________________________________

w TV kapa

wojna mrówek ci się znudziła?? :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.