Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wpadli kumple z reedsami - jak mogłem odmówić :embarrassed:

He he he... Ile tych redsów było? :cool1::wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wpadli kumple z reedsami - jak mogłem odmówić :embarrassed:

He he he... Ile tych redsów było? :cool1::wink4:

teraz ci nie powiem, bo mi się puste butelki w oczach mnożą :naughty: :naughty:
Opublikowano

wpadli kumple z reedsami - jak mogłem odmówić :embarrassed:

He he he... Ile tych redsów było? :cool1::wink4:

teraz ci nie powiem, bo mi się puste butelki w oczach mnożą :naughty: :naughty:

To ze 3 były! :wink4::tongue4::polew:
Opublikowano

wpadli kumple z reedsami - jak mogłem odmówić :embarrassed:

He he he... Ile tych redsów było? :cool1::wink4:

teraz ci nie powiem, bo mi się puste butelki w oczach mnożą :naughty: :naughty:

To ze 3 były! :wink4::tongue4::polew:

wooo jak bym miał po 3 taką banie to bym b7 jeździł :decayed:
Opublikowano

:hi: z rana albo z wieczora jakby Max napisał :polew: :polew:

Weekend :kox: Szkoda że taki krótki :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

BqjGA.jpg

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:sick3:

żartuję

Opublikowano

:sick3:

żartuję

:blink:

Opublikowano

:sick3:

żartuję

:blink:

co się tak dziwisz hehehe[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 10:53_________________________________________________ :polew:[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 10:54_________________________________________________hardy walec.... w sam raz na nasze cudowne drogi ;)

Opublikowano

19 to nie rozmiar dla miętkich pytek :decayed:

cena jest mega jak za taki zestaw

Opublikowano

19 to nie rozmiar dla miętkich pytek :decayed:

cena jest mega jak za taki zestaw

fajna cena, nawet nie wiedziałem, że do 19 taki wąski lać można wrzucić :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 11:01_________________________________________________Miron przyznaj się ile Ci kolega odpali za znalezienie klienta :decayed:

Opublikowano

:sick3:

żartuję

:blink:

co się tak dziwisz hehehe

próbuję zrozumieć twoją wypowiedź :mysli:[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 11:09_________________________________________________

19 to nie rozmiar dla miętkich pytek :decayed:

cena jest mega jak za taki zestaw

lepiej żeby tego Basia nie widziała, bo moje kochane Avusy będą na zimę, a te na lato :disgust:

Opublikowano

:sick3:

żartuję

:blink:

co się tak dziwisz hehehe

próbuję zrozumieć twoją wypowiedź :mysli:[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 11:09_________________________________________________

19 to nie rozmiar dla miętkich pytek :decayed:

cena jest mega jak za taki zestaw

lepiej żeby tego Basia nie widziała, bo moje kochane Avusy będą na zimę, a te na lato :disgust:

ja też próbuję zrozumieć :)

Miron przyznaj się ile Ci kolega odpali za znalezienie klienta

500 :gwizdanie:

:decayed:[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 11:16_________________________________________________ten kpl. to normalnie na handel nawet warto kupić - ogłoszenie jest od wczorajeszego wieczoru

Opublikowano

no na handel i pewnie wyglądało by to tak, że 19 by zostały, a 17 do żyda :wink4:

Opublikowano

no na handel i pewnie wyglądało by to tak, że 19 by zostały, a 17 do żyda :wink4:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

:)

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.