Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj to chyba większość gdzieś zabalowała, że taka cisza :yeah:

ja wczoraj grzecznie w domku siedziałem :decayed:

czyli jak wczoraj nie piłeś, a teraz nie siedzisz na forum to już wiem co robisz......... :gwizdanie:

:jerk:

tyś jest jeb*ięty :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:tongue4:
Opublikowano

:tongue4:

weź się z tym jęzorem odemnie

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:tongue4:

weź się z tym jęzorem odemnie

:polew: :polew: :polew:

lepiej tak: :jerk::tongue4::polew:

Opublikowano

No i Robert spisał się na medal :good:

Opublikowano
  • Autor

No i Robert spisał się na medal :good:

na jaki ? :decayed:

1273602352_by_KapitanBrudneGacie_500.jpg

Opublikowano

No i Robert spisał się na medal :good:

na jaki ? :decayed:

1273602352_by_KapitanBrudneGacie_500.jpg

:polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

:punish: jaja sobie ze mnie na gg robisz :yeah: ?

Opublikowano

:hi:

:punish: jaja sobie ze mnie na gg robisz :yeah: ?

jak bym miał Twoje gg to bym robił sobie jaja :gwizdanie:

aaa i dałem d*py, tzn nie Tobie, ale zapomniałem przywieźć Ci naklejki :>

Opublikowano

:hi:

:punish: jaja sobie ze mnie na gg robisz :yeah: ?

jak bym miał Twoje gg to bym robił sobie jaja :gwizdanie:

aaa i dałem d*py, tzn nie Tobie, ale zapomniałem przywieźć Ci naklejki :>

spoko to poproszę Maxa też pisał, że ma :tongue4:

[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 17:44_________________________________________________z Krolowego gg :tongue4:

Opublikowano

przecież ja nie byłem u Króla :blink:

Opublikowano

przecież ja nie byłem u Króla :blink:

:gwizdanie:
Opublikowano

panowie tjunerzy powiedzcie mi jaką barwę hida wybrac 4300, 5000 czy 6000 ? :hi:[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 17:46_________________________________________________

przecież ja nie byłem u Króla :blink:

:gwizdanie:

czyli tylko Krolu dostanie w łeb :decayed:

Opublikowano

geju, ja mam 6 k i jest to dobra barwa + lekki lans

może teraz bym poszedł w 5k :wink4:

Opublikowano

Miszka ja mam 6k i wydaje mi się że jest wporządku :wink4:

Opublikowano

chcę żeby to też jakoś się z moimi wyjebanymi w kosmos ledami z Audi S6 się komponowało :yeah:

:polew:

Opublikowano

to bierz 6k :gwizdanie:

Opublikowano

jak nie masz sprysków to bierz 4300K, nie będzie się tak rzucało w oczy.

Najważniejsze żeby była cyfrowa przetwornica i fajnie jak jest typu slim lub nawet super slim - łatwiej gdzieś zamontujesz :ad::yeah:[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 19:10_________________________________________________http://www.allegro.pl/item1025684232_zestaw_h7_super_slim_hid_ksenon_xenon_cyfrowy_gw12.html

Opublikowano

:hi::angry:

Ja mam zjebany cały dzień jak nie tydzień !! Znajomy zostawił otwarte wczoraj wieczorem okno od pasażera (jakieś 20cm) ;( i zalało mi całe siedzenie drzwi itd....

Nie wiem teraz gdzie to osuszyc, jak i ogólnie co z tym fantem zrobic !! ku... !!

nie przejmuj się tak i tak siedzenia chciałeś wymienić

No tak... ale pierwsze chciałem się zaopatrzeć w nowe fele a w fotele później.... :confused4: Auto już jest w katowicach u znajomego mechanika, będzie wyciągał fotel, demontował tapicerke w drzwiach itp. i suszył. :wallbash: Zalane wszystko fpiz*u :(:confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.