Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: spadam do roboty :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema slasku :hi:

annabaranskanagonagapla.th.jpg

annabaranskanagonagapla.th.jpg

annabaranskanagonagapla.th.jpg

annabaranskanagonagapla.th.jpg

annabaranskanagonagapla.th.jpg

najpiekniejsza polska siatkarka :kox::slina:

siema , jakoś nie podchodzą mi takie bydlaki po 2m wzrostu :gwizdanie:

:polew:

w łóżku się to traci :naughty:

zawsze mozna jeszcze zamknąć oczy :wink4:

po jakiego zamykac :shocked: jak sie ma taka laske przed soba to trzeba na nia patrzec :kox:

a jak ma ktos miec zamkniete oczy to niech bierze do lozka jakiegos walenia (przynajmiej sa latwe)

Opublikowano

siema slasku :hi:

annabaranskanagonagapla.th.jpg

annabaranskanagonagapla.th.jpg

annabaranskanagonagapla.th.jpg

annabaranskanagonagapla.th.jpg

annabaranskanagonagapla.th.jpg

najpiekniejsza polska siatkarka :kox::slina:

siema , jakoś nie podchodzą mi takie bydlaki po 2m wzrostu :gwizdanie:

:polew:

w łóżku się to traci :naughty:

zawsze mozna jeszcze zamknąć oczy :wink4:

po jakiego zamykac :shocked: jak sie ma taka laske przed soba to trzeba na nia patrzec :kox:

a jak ma kots miec zamkniete oczy to niech bierze do lozka jakiegos walenie (przynajmiej sa latwe)

:sick3:

Opublikowano

miszka nie udawaj, wiem ze lubisz duze :naughty:

Opublikowano

miszka nie udawaj, wiem ze lubisz duze :naughty:

:blink:

Opublikowano

miszka nie udawaj, wiem ze lubisz duze :naughty:

tak szczególnie patrząc na moją laseczkę :cool1:

Opublikowano

siemka ja już w domku :> dobrze że mam gumiaki :gwizdanie: :polew:

lepszy flip i flap, niż Ty i te Twoje 2 giga lasek

200giga :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemka ja już w domku :> dobrze że mam gumiaki :gwizdanie: :polew:

lepszy flip i flap, niż Ty i te Twoje 2 giga lasek

200giga :cool1:

:polew: :polew: :polew:

200 giga, wiecznie ufajdany monitor i przewlekłe nadwyrężenie nadgarstka... :polew: :polew:

Opublikowano

miszka nie udawaj, wiem ze lubisz duze :naughty:

tak szczególnie patrząc na moją laseczkę :cool1:

a mi mówiła, że woli jak ja się na nią patrzę :naughty:

Opublikowano

siemka ja już w domku :> dobrze że mam gumiaki :gwizdanie: :polew:

lepszy flip i flap, niż Ty i te Twoje 2 giga lasek

200giga :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Miszka też ma 200GB :naughty:

Opublikowano

siemka ja już w domku :> dobrze że mam gumiaki :gwizdanie: :polew:

lepszy flip i flap, niż Ty i te Twoje 2 giga lasek

200giga :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Miszka też ma 200GB :naughty:

tyle że nie lasek :gwizdanie:

:wink4:

Opublikowano

siemka ja już w domku :> dobrze że mam gumiaki :gwizdanie: :polew:

lepszy flip i flap, niż Ty i te Twoje 2 giga lasek

200giga :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Miszka też ma 200GB :naughty:

tyle że nie lasek :gwizdanie:

:wink4:

:polew: :polew: :polew: :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 14:54_________________________________________________jest ktoś chętny na wypad do tego Chrzanowa dziś na spota ?? ja muszę korzystać bo to mogą być moje ostatnie spoty :gwizdanie:
Opublikowano

Krolu ?

Opublikowano

Krolu ?

?
Opublikowano

ja muszę korzystać bo to mogą być moje ostatnie spoty :gwizdanie:

?

Opublikowano

ja muszę korzystać bo to mogą być moje ostatnie spoty :gwizdanie:

?

nie widzisz mojego podpisu :gwizdanie:
Opublikowano

ja muszę korzystać bo to mogą być moje ostatnie spoty :gwizdanie:

?

nie widzisz mojego podpisu :gwizdanie:

spoko ile chcesz z a tego swojego paścia ?

Opublikowano

ja muszę korzystać bo to mogą być moje ostatnie spoty :gwizdanie:

?

nie widzisz mojego podpisu :gwizdanie:

spoko ile chcesz z a tego swojego paścia ?

8 jak stoi :decayed: bez grilla i recaro (dam ori fotel)

p.s. recaro założę w mojej nowej corolli a grill sobie na ścianę przykleję

Opublikowano
  • Autor

jest ktoś chętny na wypad do tego Chrzanowa dziś na spota ?? ja muszę korzystać bo to mogą być moje ostatnie spoty :gwizdanie:

dziewczynko , chyba Cie pojeba*o :decayed: ja sie w taką pogode nie ruszam z domu jak nie musze :tongue4:
Opublikowano

jest ktoś chętny na wypad do tego Chrzanowa dziś na spota ?? ja muszę korzystać bo to mogą być moje ostatnie spoty :gwizdanie:

dziewczynko , chyba Cie pojeba*o :decayed: ja sie w taką pogode nie ruszam z domu jak nie musze :tongue4:

ale ja mam dach :kox: :kox: [br]Dopisany: 17 Maj 2010, 15:33_________________________________________________i właśnie przez tą pogodę chce gdzieś jechać bo mnie kurwica w domu łapie...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.