Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diman Was dyma :polew:

ciekawe od której strony nadrabia... :gwizdanie:

:>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Diman Was dyma :polew:

ciekawe od której strony nadrabia... :gwizdanie:

:>

:polew: :polew:
Opublikowano

:> i wszystko w tym temacie :kox:

PIWO ŁOŚ

Opublikowano

:> i wszystko w tym temacie :kox:

PIWO ŁOŚ

heheheheh :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 22:28_________________________________________________

Diman Was dyma :polew:

ciekawe od której strony nadrabia... :gwizdanie:

:>

już go ni ma ;(

Opublikowano

:> i wszystko w tym temacie :kox:

PIWO ŁOŚ

Kędzior za 5 lat :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

:> i wszystko w tym temacie :kox:

PIWO ŁOŚ

Kędzior za 5 lat :gwizdanie:

:polew:

no co ty szybciej :naughty: :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano

:> i wszystko w tym temacie :kox:

PIWO ŁOŚ

Kędzior za 5 lat :gwizdanie:

:polew:

w sumie to już teraz ino mi baby brakuje :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:> i wszystko w tym temacie :kox:

PIWO ŁOŚ

Goń się suko :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:> i wszystko w tym temacie :kox:

PIWO ŁOŚ

Goń się suko :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

poproszę piwo i żeby miało duże Ł :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:> i wszystko w tym temacie :kox:

PIWO ŁOŚ

Goń się suko :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

poproszę piwo i żeby miało duże Ł :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

W takim tempie to nie dobijemy dzisiaj do 2000 :naughty:

Chyba bez piwa się nie obejdzie... :gwizdanie:

Opublikowano

W takim tempie to nie dobijemy dzisiaj do 2000 :naughty:

Chyba bez piwa się nie obejdzie... :gwizdanie:

tu by się przydało coś mocniejszego :evil:

Piwo ŁOŚ :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

W takim tempie to nie dobijemy dzisiaj do 2000 :naughty:

Chyba bez piwa się nie obejdzie... :gwizdanie:

teraz to My a wcześniej....nie chcę Was podpuszczać, cfaniaczek :bicz3:

Opublikowano

W takim tempie to nie dobijemy dzisiaj do 2000 :naughty:

Chyba bez piwa się nie obejdzie... :gwizdanie:

teraz to My a wcześniej....nie chcę Was podpuszczać, cfaniaczek :bicz3:

hehehe alkohol jednoczy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

W takim tempie to nie dobijemy dzisiaj do 2000 :naughty:

Chyba bez piwa się nie obejdzie... :gwizdanie:

teraz to My a wcześniej....nie chcę Was podpuszczać, cfaniaczek :bicz3:

hehehe alkohol jednoczy :naughty: :naughty: :naughty:

persów i spartan też ? :shocked: :shocked: :shocked:
Opublikowano
  • Autor

pic0299v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

prrrryyyy , szalony reniferu :naughty:

co tam w ogóle z wieczora ? widze , że chcecie dobić do 2000 :decayed: chyba zamkne temat :polew:

Opublikowano

W takim tempie to nie dobijemy dzisiaj do 2000 :naughty:

Chyba bez piwa się nie obejdzie... :gwizdanie:

teraz to My a wcześniej....nie chcę Was podpuszczać, cfaniaczek :bicz3:

hehehe alkohol jednoczy :naughty: :naughty: :naughty:

persów i spartan też ? :shocked: :shocked: :shocked:

nie no bez przesady :decayed:
Opublikowano

pic0299v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

prrrryyyy , szalony reniferu :naughty:

co tam w ogóle z wieczora ? widze , że chcecie dobić do 2000 :decayed: chyba zamkne temat :polew:

:hi: Prezes

Opublikowano

2000 to będzie 23ej... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wróciłem ze ściany , jak zwykle pozytywnie wyjebany :cwaniak1:

oglądał ktoś pogode? da rade jutro na powierzchni pospotować ? :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.