Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no auto wygląda jak wyciągnięte psu z gardła :kwasny: ale mam nadzieje , że efekt końcowy jest tego wart :gwizdanie:

będziesz trzepał z radości :decayed:

a reszta będzie się ślinić :>

musi być kox :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

przywieziesz mi dzisiaj kabel?

Przywiozę :good:

tyś jest gość :kox:

:hi: kupił byś sobie wkońcu ten kabel a nie tylko pożyczał :polew: :polew: :polew: :polew:

narazie mnie nie stać :disgust:

Opublikowano

siemaaaaaaaaaaa :naughty:

ja dziś BĘĘĘĘDDDDĘĘĘĘĘĘ :jerk::ad:

to widzę że telefon zadzwonił :wink4:
Opublikowano

siemaaaaaaaaaaa :naughty:

ja dziś BĘĘĘĘDDDDĘĘĘĘĘĘ :jerk::ad:

yeaaaahh :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2:
Opublikowano

:hi:

Spadam grać w piłkę i potem na spota :gwizdanie:

Opublikowano

A jak tam pogoda w katowicach ?

Opublikowano

A jak tam pogoda w katowicach ?

w tej chwili świeci coś żółtego na niebie, z tego co pamiętam to nazywa się to SŁOŃCE :dance:

Opublikowano
  • Autor

to widzę że telefon zadzwonił :wink4:

:seksiasty:
Opublikowano

to widzę że telefon zadzwonił :wink4:

:seksiasty:

to dzisiaj będzie "pierwsza dzicz" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to widzę że telefon zadzwonił :wink4:

:seksiasty:

to dzisiaj będzie "pierwsza dzicz" :decayed:

już nie szaleje :naughty:

do korekty programu , bo ładuje mi zaaaa dużo narazie :confused4:

Opublikowano

to widzę że telefon zadzwonił :wink4:

:seksiasty:

to dzisiaj będzie "pierwsza dzicz" :decayed:

już nie szaleje :naughty:

do korekty programu , bo ładuje mi zaaaa dużo narazie :confused4:

:decayed:

ja jadę w sobotę do mojego tunera :kox:

Opublikowano

to widzę że telefon zadzwonił :wink4:

:seksiasty:

to dzisiaj będzie "pierwsza dzicz" :decayed:

już nie szaleje :naughty:

do korekty programu , bo ładuje mi zaaaa dużo narazie :confused4:

:decayed:

ja jadę w sobotę do mojego tunera :kox:

chyba pooglądać czy mu sie warsztat nie zmienił :gwizdanie:

Opublikowano

to widzę że telefon zadzwonił :wink4:

:seksiasty:

to dzisiaj będzie "pierwsza dzicz" :decayed:

już nie szaleje :naughty:

do korekty programu , bo ładuje mi zaaaa dużo narazie :confused4:

:decayed:

ja jadę w sobotę do mojego tunera :kox:

chyba pooglądać czy mu sie warsztat nie zmienił :gwizdanie:

też :rolleyes:

a Ty weź się do roboty :cool1:

Opublikowano

to widzę że telefon zadzwonił :wink4:

:seksiasty:

to dzisiaj będzie "pierwsza dzicz" :decayed:

już nie szaleje :naughty:

do korekty programu , bo ładuje mi zaaaa dużo narazie :confused4:

:decayed:

ja jadę w sobotę do mojego tunera :kox:

chyba pooglądać czy mu sie warsztat nie zmienił :gwizdanie:

też :rolleyes:

w razie czego oddasz portfel w depozyt :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja jadę w sobotę do mojego tunera :kox:

a ja we wtorek dopiero :)
Opublikowano
  • Autor

czyli w środę upalamy :kox: :kox: :kox: :kox:

ebnij Ty sie w gowe :bicz: 3 miesiące bez auta , to teraz chce sie troche nacieszyć :decayed: także jeżdżę spokojnię :kox:
Opublikowano

czyli w środę upalamy :kox: :kox: :kox: :kox:

ebnij Ty sie w gowe :bicz: 3 miesiące bez auta , to teraz chce sie troche nacieszyć :decayed: także jeżdżę spokojnię :kox:

:)

Opublikowano

czyli w środę upalamy :kox: :kox: :kox: :kox:

ebnij Ty sie w gowe :bicz: 3 miesiące bez auta , to teraz chce sie troche nacieszyć :decayed: także jeżdżę spokojnię :kox:

:disgust: :disgust: :disgust: :disgust:
Opublikowano
  • Autor

czyli w środę upalamy :kox: :kox: :kox: :kox:

ebnij Ty sie w gowe :bicz: 3 miesiące bez auta , to teraz chce sie troche nacieszyć :decayed: także jeżdżę spokojnię :kox:

:disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

żebyśmy sie źle nie zrozumieli , nie jeżdże powoli , ale spokojnie :kox:
Opublikowano

czyli w środę upalamy :kox: :kox: :kox: :kox:

ebnij Ty sie w gowe :bicz: 3 miesiące bez auta , to teraz chce sie troche nacieszyć :decayed: także jeżdżę spokojnię :kox:

:disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

żebyśmy sie źle nie zrozumieli , nie jeżdże powoli , ale spokojnie :kox:

:mysli: :mysli: :mysli:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.