Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

akpa20100401_you_can_dance_ae_1452.jpegilona-bekier.jpg

:slina:

Jedź do you can dance i po sprawie :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_b5_battalion-t102027.0.html;msg1622603#msg1622603 rozjebał mnie koleś na łopatki :polew:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 22:48_________________________________________________

akpa20100401_you_can_dance_ae_1452.jpegilona-bekier.jpg

:slina:

Jedź do you can dance i po sprawie :kox:

wiem oglądam , a ta solówka w leginsach po prostu łogień :buhaha:
Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_b5_battalion-t102027.0.html;msg1622603#msg1622603 rozjebał mnie koleś na łopatki :polew:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 22:48_________________________________________________

akpa20100401_you_can_dance_ae_1452.jpegilona-bekier.jpg

:slina:

Jedź do you can dance i po sprawie :kox:

wiem oglądam , a ta solówka w leginsach po prostu łogień :buhaha:

No koleś dobry jest :naughty:

Ja nie oglądam tego gówna bo robi się z tego powoli taniec z gwiazdami :sick3:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 22:50_________________________________________________Dobra teraz naprawdę lecę :hi:

Opublikowano

Jaki przy tym poważny jest bidok! :polew: :polew: :polew:

akpa20100401_you_can_dance_ae_1452.jpegilona-bekier.jpg

:slina:

Jedź do you can dance i po sprawie :kox:

wiem oglądam , a ta solówka w leginsach po prostu łogień :buhaha:

No nie oglądałem ale uwierzę na słowo! :wink4:
Opublikowano

a ja jak zombie budzę się na noc :kox:

Opublikowano
  • Autor

tańce są dojebane same w sobie , a było by naprawde za***iście gdyby nie było muchy , bo od jej komentarzy sie chce rzygać :thumbdown:

tańca z gwiazdami nigdy nie oglądałem to nie mam porównania :tongue4:

Opublikowano

a ja jak zombie budzę się na noc :kox:

Nie oglądałeś YCD? :naughty:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 22:56_________________________________________________

tańce są dojebane same w sobie , a było by naprawde za***iście gdyby nie było muchy , bo od jej komentarzy sie chce rzygać :thumbdown:

tańca z gwiazdami nigdy nie oglądałem to nie mam porównania :tongue4:

No Mucha wyskakuje czasem z tekstem takim, że... :sick3: A zna się tyle na tańcu co i ja! He he he...
Opublikowano

tańce są dojebane same w sobie , a było by naprawde za***iście gdyby nie było muchy , bo od jej komentarzy sie chce rzygać :thumbdown:

tańca z gwiazdami nigdy nie oglądałem to nie mam porównania :tongue4:

to dobrze że nie oglądałeś, a YCD nie należy porównywać do Tańca z gwiazdami, bo to jak porównanie mercedesa do fiata :gwizdanie:

Opublikowano

Jaki przy tym poważny jest bidok! :polew: :polew: :polew:

akpa20100401_you_can_dance_ae_1452.jpegilona-bekier.jpg

:slina:

Jedź do you can dance i po sprawie :kox:

wiem oglądam , a ta solówka w leginsach po prostu łogień :buhaha:

No nie oglądałem ale uwierzę na słowo! :wink4:

koleś przec**j :decayed:

w ogóle siema z wieczora i do jutra :rolleyes:

Opublikowano

tańce są dojebane same w sobie , a było by naprawde za***iście gdyby nie było muchy , bo od jej komentarzy sie chce rzygać :thumbdown:

tańca z gwiazdami nigdy nie oglądałem to nie mam porównania :tongue4:

to dobrze że nie oglądałeś, a YCD nie należy porównywać do Tańca z gwiazdami, bo to jak porównanie mercedesa do fiata :gwizdanie:

Zaraz ogarnę temat na stronce WEB! :naughty::kox:
Opublikowano
  • Autor

spadam spać , 3mcie sie :hi:

Opublikowano

spadam spać , 3mcie sie :hi:

:hi:

Opublikowano

spadam spać , 3mcie sie :hi:

:hi:
Opublikowano

akjam w robocie ?

Opublikowano

akjam w robocie ?

Nie. :wink4:
Opublikowano

akjam w robocie ?

Nie. :wink4:

:shocked: masz neta na chacie ? :tongue4:

Opublikowano

akjam w robocie ?

Nie. :wink4:

:shocked: masz neta na chacie ? :tongue4:

:tongue4: :tongue4:
Opublikowano

akjam w robocie ?

Nie. :wink4:

:shocked: masz neta na chacie ? :tongue4:

:polew: :polew:

Opublikowano

akjam w robocie ?

Nie. :wink4:

:shocked: masz neta na chacie ? :tongue4:

Mam ale mały pakiecik! :wink4::tongue4:

P.S. :bicz:

Opublikowano

:bicz:

lubię to suko :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.