Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kanar bedziesz dzisiaj na spocie :?: ja nie wiem czy sie wyrobie ale na 80% bede to moge zabrac ci te amorki :wink4

no myśle że sie pojawie :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemanko ludziska :siema:

jest i nasz "haratacz" :decayed:

dzisiaj jeszcze wypoczywam :>

Krolu - http://www.allegro.pl/item1061119944_komplet_foteli_przod_i_tyl_audi_a4_2000_rok.html

widziałem :wallbash: :wallbash:

jednak czasem można trafić na OKAZJE :polew:
Opublikowano

siemanko ludziska :siema:

jest i nasz "haratacz" :decayed:

dzisiaj jeszcze wypoczywam :>

Krolu - http://www.allegro.pl/item1061119944_komplet_foteli_przod_i_tyl_audi_a4_2000_rok.html

widziałem :wallbash: :wallbash:

jednak czasem można trafić na OKAZJE :polew:

chu*jowe :polew:

Opublikowano

chu*jowe :polew:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

chyba się pójdę kimnąć :decayed:

Opublikowano

siemanko ludziska :siema:

jest i nasz "haratacz" :decayed:

dzisiaj jeszcze wypoczywam :>

Krolu - http://www.allegro.pl/item1061119944_komplet_foteli_przod_i_tyl_audi_a4_2000_rok.html

widziałem :wallbash: :wallbash:

jednak czasem można trafić na OKAZJE :polew:

ja je widziałem 2 minuty przed zakończeniem aukcji.. :kwasny:
Opublikowano

ja je widziałem 2 minuty przed zakończeniem aukcji.. :kwasny:

trzeba bylo licytować a kase by się jako uzbierało :cool1:

Opublikowano

ja je widziałem 2 minuty przed zakończeniem aukcji.. :kwasny:

trzeba bylo licytować a kase by się jako uzbierało :cool1:

teraz mi to mówisz... :disgust:
Opublikowano

ja je widziałem 2 minuty przed zakończeniem aukcji.. :kwasny:

trzeba bylo licytować a kase by się jako uzbierało :cool1:

teraz mi to mówisz... :disgust:

lepiej późno niż wcale :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja je widziałem 2 minuty przed zakończeniem aukcji.. :kwasny:

trzeba bylo licytować a kase by się jako uzbierało :cool1:

teraz mi to mówisz... :disgust:

lepiej późno niż wcale :polew: :polew: :polew:

nie w tym wypadku trzeba było - wcale, a teraz dobra wiadomość - chyba :decayed:

zmiana planów wpadnę na spota :naughty:

Opublikowano

ja je widziałem 2 minuty przed zakończeniem aukcji.. :kwasny:

trzeba bylo licytować a kase by się jako uzbierało :cool1:

teraz mi to mówisz... :disgust:

lepiej późno niż wcale :polew: :polew: :polew:

nie w tym wypadku trzeba było - wcale' date=' a teraz dobra wiadomość - chyba :decayed:

zmiana planów wpadnę na spota :naughty:

[/quote']

super :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: co jednak twoja pozwoliła ci przyjechać?? :tongue4: czy pocisłeś jej jakąś bajeczkę?? :polew::wink4:

będziesz miał dzisiaj ten twój kabelek ?? może uda się nim połączyć z tym radiem

chociaż niewiem czy dzisiaj dam radę przyjechać

Opublikowano

super :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: co jednak twoja pozwoliła ci przyjechać?? :tongue4: czy pocisłeś jej jakąś bajeczkę?? :polew::wink4:

będziesz miał dzisiaj ten twój kabelek ?? może uda się nim połączyć z tym radiem

chociaż niewiem czy dzisiaj dam radę przyjechać

po pierwsze nie moja.. :gwizdanie: po drugie nie muszę się pytać (jeszcze :naughty:) gregory miał ten sam kabelek i on się nie łączył, jak kiedyś próbowałem moim u Adama.S i tez był lipa... a w dodatku kabelek ma kumpel - będę bez lapa
Opublikowano

ja dzisiaj się spóźnię :gwizdanie:

Opublikowano

super :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: co jednak twoja pozwoliła ci przyjechać?? :tongue4: czy pocisłeś jej jakąś bajeczkę?? :polew::wink4:

będziesz miał dzisiaj ten twój kabelek ?? może uda się nim połączyć z tym radiem

chociaż niewiem czy dzisiaj dam radę przyjechać

po pierwsze nie moja.. :gwizdanie: po drugie nie muszę się pytać (jeszcze :naughty:) gregory miał ten sam kabelek i on się nie łączył, jak kiedyś próbowałem moim u Adama.S i tez był lipa... a w dodatku kabelek ma kumpel - będę bez lapa

hehe JESZCZE hehe dobrze to napisałeś :decayed::wink4:
Opublikowano

super :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: co jednak twoja pozwoliła ci przyjechać?? :tongue4: czy pocisłeś jej jakąś bajeczkę?? :polew::wink4:

będziesz miał dzisiaj ten twój kabelek ?? może uda się nim połączyć z tym radiem

chociaż niewiem czy dzisiaj dam radę przyjechać

po pierwsze nie moja.. :gwizdanie: po drugie nie muszę się pytać (jeszcze :naughty:) gregory miał ten sam kabelek i on się nie łączył, jak kiedyś próbowałem moim u Adama.S i tez był lipa... a w dodatku kabelek ma kumpel - będę bez lapa

hehe JESZCZE hehe dobrze to napisałeś :decayed::wink4:

e tam... zawsze mogę powiedzieć, że idę na siłownie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

e tam... zawsze mogę powiedzieć, że idę na siłownie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe no tak tylko ile razy można wracać z siłowni na drugi dzień na fazie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

recaro za 800 zł? :wallbash:

Królu, mogłeś brać od strzała, ja bym je wziął za taką kasę :rolleyes:

ja pindole, ale okazja :angry:

Opublikowano

recaro za 800 zł? :wallbash:

Królu, mogłeś brać od strzała, ja bym je wziął za taką kasę :rolleyes:

ja pindole, ale okazja :angry:

nie pomyślałem o Tobie... :confused4:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 13:10_________________________________________________

e tam... zawsze mogę powiedzieć, że idę na siłownie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe no tak tylko ile razy można wracać z siłowni na drugi dzień na fazie :polew: :polew: :polew:

no to wtedy by miała pretensje, że jej nie zabrałem :kox: :kox:
Opublikowano

no to wtedy by miała pretensje, że jej nie zabrałem :kox: :kox:

:good: :good: :good:

tylko wiesz uważaj żeby cię nie "udusiła" :tongue4::decayed:

co tam Pucek słychać?? niebałeś się że lina pęknie?? :kox:

Opublikowano

recaro za 800 zł? :wallbash:

Królu, mogłeś brać od strzała, ja bym je wziął za taką kasę :rolleyes:

ja pindole, ale okazja :angry:

a poza tym - chciałoby się d*pę w recaro wozić - a tak nie ma :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 13:12_________________________________________________

:good: :good: :good:

tylko wiesz uważaj żeby cię nie "udusiła" :tongue4::decayed:

:mysli: :mysli: nie kumam
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.