Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pucek Nuta jest konkret :good:

coś w styl dubstepu , fajna nuta :)
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krolu a co, myśłisz że coś innego ? Ja też mam nadzieje że to będzie filtr.

Doradzcie mi czy kupić orginał w ASO 260zł ? czy zamiennik z BOSHE 110zł ?

Opublikowano
  • Autor

Krolu a co, myśłisz że coś innego ? Ja też mam nadzieje że to będzie filtr.

Doradzcie mi czy kupić orginał w ASO 260zł ? czy zamiennik z BOSHE 110zł ?

bosch , mann albo knecht :good:
Opublikowano

Krolu a co, myśłisz że coś innego ? Ja też mam nadzieje że to będzie filtr.

Doradzcie mi czy kupić orginał w ASO 260zł ? czy zamiennik z BOSHE 110zł ?

to tylko takie moje gdybanie... co odpowiada za paliwo w dieslu na zwykłych wtryskach a nie jest tanie :disgust:
Opublikowano

:hi:

Krolu a co, myśłisz że coś innego ? Ja też mam nadzieje że to będzie filtr.

Doradzcie mi czy kupić orginał w ASO 260zł ? czy zamiennik z BOSHE 110zł ?

Krolu a co, myśłisz że coś innego ? Ja też mam nadzieje że to będzie filtr.

Doradzcie mi czy kupić orginał w ASO 260zł ? czy zamiennik z BOSHE 110zł ?

bosch , mann albo knecht :good:

Krolu a co, myśłisz że coś innego ? Ja też mam nadzieje że to będzie filtr.

Doradzcie mi czy kupić orginał w ASO 260zł ? czy zamiennik z BOSHE 110zł ?

to tylko takie moje gdybanie... co odpowiada za paliwo w dieslu na zwykłych wtryskach a nie jest tanie :disgust:

:shocked: :shocked: :shocked: Pierwszy raz się spotykam żeby były poruszane tutaj takie tematy!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Krolu a co, myśłisz że coś innego ? Ja też mam nadzieje że to będzie filtr.

Doradzcie mi czy kupić orginał w ASO 260zł ? czy zamiennik z BOSHE 110zł ?

Krolu a co, myśłisz że coś innego ? Ja też mam nadzieje że to będzie filtr.

Doradzcie mi czy kupić orginał w ASO 260zł ? czy zamiennik z BOSHE 110zł ?

bosch , mann albo knecht :good:

Krolu a co, myśłisz że coś innego ? Ja też mam nadzieje że to będzie filtr.

Doradzcie mi czy kupić orginał w ASO 260zł ? czy zamiennik z BOSHE 110zł ?

to tylko takie moje gdybanie... co odpowiada za paliwo w dieslu na zwykłych wtryskach a nie jest tanie :disgust:

:shocked: :shocked: :shocked: Pierwszy raz się spotykam żeby były poruszane tutaj takie tematy!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

co ty gadasz juz ze dwa razy sie z tymi tematami spotkalem w tym watku :decayed:

Opublikowano

:hi:

Krolu a co, myśłisz że coś innego ? Ja też mam nadzieje że to będzie filtr.

Doradzcie mi czy kupić orginał w ASO 260zł ? czy zamiennik z BOSHE 110zł ?

Krolu a co, myśłisz że coś innego ? Ja też mam nadzieje że to będzie filtr.

Doradzcie mi czy kupić orginał w ASO 260zł ? czy zamiennik z BOSHE 110zł ?

bosch , mann albo knecht :good:

Krolu a co, myśłisz że coś innego ? Ja też mam nadzieje że to będzie filtr.

Doradzcie mi czy kupić orginał w ASO 260zł ? czy zamiennik z BOSHE 110zł ?

to tylko takie moje gdybanie... co odpowiada za paliwo w dieslu na zwykłych wtryskach a nie jest tanie :disgust:

:shocked: :shocked: :shocked: Pierwszy raz się spotykam żeby były poruszane tutaj takie tematy!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

co ty gadasz juz ze dwa razy sie z tymi tematami spotkalem w tym watku :decayed:

Nie no jak filtr paliwa nic nie zmieni, to założe nowy wątek w "Silniki Diesla". także sorry że syf tu rozsiewam ... :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

:hi:

Krolu a co, myśłisz że coś innego ? Ja też mam nadzieje że to będzie filtr.

Doradzcie mi czy kupić orginał w ASO 260zł ? czy zamiennik z BOSHE 110zł ?

Krolu a co, myśłisz że coś innego ? Ja też mam nadzieje że to będzie filtr.

Doradzcie mi czy kupić orginał w ASO 260zł ? czy zamiennik z BOSHE 110zł ?

bosch , mann albo knecht :good:

Krolu a co, myśłisz że coś innego ? Ja też mam nadzieje że to będzie filtr.

Doradzcie mi czy kupić orginał w ASO 260zł ? czy zamiennik z BOSHE 110zł ?

to tylko takie moje gdybanie... co odpowiada za paliwo w dieslu na zwykłych wtryskach a nie jest tanie :disgust:

:shocked: :shocked: :shocked: Pierwszy raz się spotykam żeby były poruszane tutaj takie tematy!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

co ty gadasz juz ze dwa razy sie z tymi tematami spotkalem w tym watku :decayed:

Nie no jak filtr paliwa nic nie zmieni, to założe nowy wątek w "Silniki Diesla". także sorry że syf tu rozsiewam ... :gwizdanie: :naughty:

:tongue4::polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Krolu a co, myśłisz że coś innego ? Ja też mam nadzieje że to będzie filtr.

Doradzcie mi czy kupić orginał w ASO 260zł ? czy zamiennik z BOSHE 110zł ?

Krolu a co, myśłisz że coś innego ? Ja też mam nadzieje że to będzie filtr.

Doradzcie mi czy kupić orginał w ASO 260zł ? czy zamiennik z BOSHE 110zł ?

bosch , mann albo knecht :good:

Krolu a co, myśłisz że coś innego ? Ja też mam nadzieje że to będzie filtr.

Doradzcie mi czy kupić orginał w ASO 260zł ? czy zamiennik z BOSHE 110zł ?

to tylko takie moje gdybanie... co odpowiada za paliwo w dieslu na zwykłych wtryskach a nie jest tanie :disgust:

:shocked: :shocked: :shocked: Pierwszy raz się spotykam żeby były poruszane tutaj takie tematy!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

co ty gadasz juz ze dwa razy sie z tymi tematami spotkalem w tym watku :decayed:

Nie no jak filtr paliwa nic nie zmieni, to założe nowy wątek w "Silniki Diesla". także sorry że syf tu rozsiewam ... :gwizdanie: :naughty:

:tongue4::polew: :polew:

:punish: :laghing2: :nabijasie::punk:

Opublikowano
o kuźwa :slina: :slina: :slina:
Opublikowano

ta jedna to tak tleniona że mogła by oddychać pod wodą :gwizdanie:

Opublikowano

Baśka, tleniona czy nie, pobawiło by się :kox:

Opublikowano
  • Autor

ta jedna to tak tleniona że mogła by oddychać pod wodą :gwizdanie:

:polew: prawie sie jebłem z krzesła po tym haśle , ale i tak uważam , że to zwykła zawiść :cwaniak1: :tongue4:
Opublikowano

ta jedna to tak tleniona że mogła by oddychać pod wodą :gwizdanie:

:polew: prawie sie jebłem z krzesła po tym haśle , ale i tak uważam , że to zwykła zawiść :cwaniak1: :tongue4:

:decayed: :decayed:
Opublikowano

Baśka, tleniona czy nie, pobawiło by się :kox:

:decayed:

wyposzczony Pucek :tongue4:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 22:06_________________________________________________

ta jedna to tak tleniona że mogła by oddychać pod wodą :gwizdanie:

:polew: prawie sie jebłem z krzesła po tym haśle , ale i tak uważam , że to zwykła zawiść :cwaniak1: :tongue4:

:kox:

ja tam wolę swój kolor :wink4:

Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked::slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

Baśka, jaki wyposzczony, moja wina że laski są bez fantazji, ile to idzie grzebać w jednej dziurze :gwizdanie:

Opublikowano

Baśka, jaki wyposzczony, moja wina że laski są bez fantazji, ile to idzie grzebać w jednej dziurze :gwizdanie:

o k**wa :polew: :polew: :polew: moja krew - wyrabiasz się :good: :good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.