Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tej której muszę zafundować kurs parkowania tyłem :wallbash:

a i dzisiaj dowiedziała się że może lusterka przestawić i jej za to nie skrzywdzę :tongue4:

nom nie ma co ale cofanie ma opanowane chyba się uczyła z tobą jak byliście u Keżora :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no a ja zawsze myślałem że ona w nich dobrze widzi i nie musi przestawiać :gwizdanie:

a okazało się dzisiaj po genialnym cofaniu co widział kędzior i jak mi powiedziała co w nich widzi, że moje przypuszczenia wcale nie są prawdziwe :thumbdown:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 22:53_________________________________________________

tej której muszę zafundować kurs parkowania tyłem :wallbash:

a i dzisiaj dowiedziała się że może lusterka przestawić i jej za to nie skrzywdzę :tongue4:

nom nie ma co ale cofanie ma opanowane chyba się uczyła z tobą jak byliście u Keżora :gwizdanie:

taaa widzialeś jak dzisiaj poszło :polew:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 22:54_________________________________________________

a i dzisiaj dowiedziała się że może lusterka przestawić i jej za to nie skrzywdzę :tongue4:

pamiętaj, zły dotyk - boli całe życie...

a tam całe...

już tylko 2/3 jej zostały :przebiegly:

:mysli:

no przy mnie to może połowa

Opublikowano

taaa widzialeś jak dzisiaj poszło :polew:

oj widziałem widziałem dobrze że nic niejechało :decayed: bo w pewnym momencie myślałem że będzie zawracała na 3 :gwizdanie:

Opublikowano

no ale stwierdziliśmy że przestawi lusterka i poćwiczymy i będzie gitara :P

Opublikowano
  • Autor

które wam sie bardziej widzi ?

1fb10dd9eb51e1bf.jpg

ale i tak będe zrywał raczej tą folie , bo wygląda troche kiepskawo , pełno bąbli , załamań itp , a suszarką prawie na wode ją rozgrzewałem ...

także raczej je ebne spreyem :gwizdanie:

Opublikowano

szpadam spać ;)

może w końcu wyśpię się za cały ostatni miesiąc... :gwizdanie:

3mejcie się do zobaczenia :tongue4:

Opublikowano

ja bym dał ciemne z białym paskiem, czyli opcja z lewej :)

Opublikowano

które wam sie bardziej widzi ?

1fb10dd9eb51e1bf.jpg

ale i tak będe zrywał raczej tą folie , bo wygląda troche kiepskawo , pełno bąbli , załamań itp , a suszarką prawie na wode ją rozgrzewałem ...

także raczej je ebne spreyem :gwizdanie:

te z lewej jest :kox:

Opublikowano

hmm mi się lewa bardziej widzi ;)

Opublikowano
  • Autor

86b0deb0518bfe07.jpgda1e31481f4669d0.jpg

Opublikowano

załóż srebrny pasek pod lampę, będzie lepszy pogląd na sprawę :)

Opublikowano

ja bym chyba wybrał prawą str :naughty:

Opublikowano
  • Autor

załóż srebrny pasek pod lampę, będzie lepszy pogląd na sprawę :)

troche wyobraźni :decayed: jakbym nie szedł spać to bym jebnął w PS srebrne paski

ale zara zdupiam , to nawet nie chce mi sie otwierać PS :gwizdanie:

Opublikowano

Ziomy.... jestem po 2 litrach wina .... jeszcze nigdy się tak winem nie najebałem...... :drunk::thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Ziomy.... jestem po 2 litrach wina .... jeszcze nigdy się tak winem nie najebałem...... :drunk::thumbup:

da sie odczytać to co napisałeś , także nie widze tu bani :naughty:

musiałbyś zobaczyć post Kędziora jak pisał na bani kiedyś :polew:

lece spać :hi:

Opublikowano

Ziomy.... jestem po 2 litrach wina .... jeszcze nigdy się tak winem nie najebałem...... :drunk::thumbup:

uu no to po winie to rano cię będzie ładnie głowa bolała

Ziomy.... jestem po 2 litrach wina .... jeszcze nigdy się tak winem nie najebałem...... :drunk::thumbup:

da sie odczytać to co napisałeś , także nie widze tu bani :naughty:

musiałbyś zobaczyć post Kędziora jak pisał na bani kiedyś :polew:

lece spać :hi:

raz się zdarzyło a ty wypominasz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

idealna nuta dla Ciebie :decayed:

przypomniała mi się :polew:

http://www.youtube.com/watch?v=KXIaDiHN94Y

Opublikowano

idealna nuta dla Ciebie :decayed:

przypomniała mi się :polew:

http://www.youtube.com/watch?v=KXIaDiHN94Y

spoko spoko ograniczam :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.