Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra nie obgadujmy go bo się bidok obudzi. Kurde tak przeglądam stare zdjęcia auta i się zastanawiam gdzie ja miałem oczy że ono tak paskudnie wyglądało :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra nie obgadujmy go bo się bidok obudzi. Kurde tak przeglądam stare zdjęcia auta i się zastanawiam gdzie ja miałem oczy że ono tak paskudnie wyglądało :polew:

buhehehehe :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

To tyle samokrytyki teraz zdupiam spać :hi:

Opublikowano

To tyle samokrytyki teraz zdupiam spać :hi:

słodkich :decayed:
Opublikowano

:hi: z rana

"jo już dupia na nowego matiza" :disgust:

Opublikowano
  • Autor

siema :hi:

Stan , więcej optymizmu :naughty: nieziemsko wk***ia to hasełko :naughty:

Opublikowano

siema :hi:

Stan , więcej optymizmu :naughty: nieziemsko wk***ia to hasełko :naughty:

:blink: noooo, coś o tym wiem :wallbash:

Opublikowano

:hi: z rana

widzieliscie?

http://telewizjatvt.pl/raport/2010-06-02/2449[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 07:47_________________________________________________Kezor co dzis porabiasz :?: :gwizdanie:

Opublikowano
to co zawsze pinki, próbuje podbić świat , a co ?

bo jakbys mial wolny dzien to chcialbym cie prosic o pomoc i wpasc do ciebie na warsztat :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
to co zawsze pinki, próbuje podbić świat , a co ?

bo jakbys mial wolny dzien to chcialbym cie prosic o pomoc i wpasc do ciebie na warsztat :gwizdanie:

mam wolne po 13tej , bo jade do koksa sie pokok... poćwiczyć :decayed:
Opublikowano

:hi:

kurier mnie obudził :disgust:

ale przynajmniej fajną paczke przywiózł :>

Opublikowano
  • Autor

:hi:

kurier mnie obudził :disgust:

ale przynajmniej fajną paczke przywiózł :>

chwal no sie :kox:
Opublikowano

dwa przepiękne wahacze górne tylne na prawą i lewą strone :naughty:

to plus amory i bede mógł w końcu latać przez zakręty nieco szybciej niż emeryt :decayed:

Opublikowano

:hi:

Kanar, ptaszki ćwierkały że jutro pijemy u Ciebie :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dwa przepiękne wahacze górne tylne na prawą i lewą strone :naughty:

to plus amory i bede mógł w końcu latać przez zakręty nieco szybciej niż emeryt :decayed:

no to wypas , wkońcu będziemy sie mogli pościgać , ale pewnie przegram , bo Tobie sie za***iście szybko olej grzeje :tongue4:
Opublikowano

:polew: :polew: noo jakbyś zalał mobil1 to też by Ci sie tak szybko grzał

Basia u mnie ciężko z miejscem ale myśle że do spiża można by zajrzeć dziś lub jutro :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: noo jakbyś zalał mobil1 to też by Ci sie tak szybko grzał

Basia u mnie ciężko z miejscem ale myśle że do spiża można by zajrzeć dziś lub jutro :naughty:

w spiżu jest dużo miejsca jakby coś :decayed:

Opublikowano

:hi: siema zboczeńcy

:hi: z rana

widzieliscie?

http://telewizjatvt.pl/raport/2010-06-02/2449[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 07:47_________________________________________________Kezor co dzis porabiasz :?: :gwizdanie:

I oddaj tu zajefajny samochód do warsztatu... :wallbash:

Opublikowano

zboczeńcy od razu :chytry:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.