Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Mario masz jakis kontakt do Ady :?: :decayed:

Już nie... kiewdyś maiełm bliski... :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: siema

widzę że wzięło się na wspomnienia o starych czasach

Opublikowano

:hi: siema

widzę że wzięło się na wspomnienia o starych czasach

A no wzieło... nie młodziki zobacza jak to kiedyś wyglądało... :decayed:

Opublikowano

:hi: siema

widzę że wzięło się na wspomnienia o starych czasach

A no wzieło... nie młodziki zobacza jak to kiedyś wyglądało... :decayed:

Ty, stary dziadu :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: siema

widzę że wzięło się na wspomnienia o starych czasach

A no wzieło... nie młodziki zobacza jak to kiedyś wyglądało... :decayed:

Ty, stary dziadu :gwizdanie:

Widzisz Pucek może i nie mam jeszcze audi ale spoty zaliczam od 206 roku nie wspomne już o fajnych spotach w Krakowie.... tam się czasem ciekawie działo... fajnie się to wspomina... niestety ekipa z tamtych lat się rozpadła...a w KRK z tej ekipy został chyba tylko dziadek Cuber...

Opublikowano
:hi: w pikny dzień spotowania :a4fan:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: A ja mam drugą zmianę i mnie nie będzie na spocie :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: A ja mam drugą zmianę i mnie nie będzie na spocie :gwizdanie:

wiem - Monika mi dzwoniłą :decayed:

Opublikowano

:hi: A ja mam drugą zmianę i mnie nie będzie na spocie :gwizdanie:

wiem - Monika mi dzwoniłą :decayed:

zaczyna się... :decayed: a już dawno nikt na spocie nie był z laska i nie padło hasło "co tydzień z inną" :naughty: :naughty:
Opublikowano

:hi: A ja mam drugą zmianę i mnie nie będzie na spocie :gwizdanie:

wiem - Monika mi dzwoniłą :decayed:

jesteś pewny że to była Monika :decayed:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 10:18_________________________________________________Spadam do PZU trzymać kciuki :naughty:
Opublikowano

Witam i mykam :wink4: bo roboty w fpiz...... :disgust:

Opublikowano

jesteś pewny że to była Monika

tak - jestem pewien - dzwoniła żebym jej zabrał bluze do SK bo jak ostatnio u mnie było to zapomniała :decayed:

Opublikowano

jesteś pewny że to była Monika

tak - jestem pewien - dzwoniła żebym jej zabrał bluze do SK bo jak ostatnio u mnie było to zapomniała :decayed:

:>

widzę że masz dobry humor :gwizdanie:

Opublikowano

UWAGA !!! SĄ JESZCZE 2 WOLNE MIEJSCA DO ZATORU - KTO CHĘTNY ?

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana , grill to super pomysł

Pamiętacie to miejsce jeden w pierwszych Grilli w Kato....

baa79f8d3f2ea406med.jpg

cf15873993ef94eemed.jpg

76f2e54aca752a8fmed.jpg

Ta Miejscówka była OK i blisko Muchowca... Keżor będzie pamiętał to miejsce... jeden w pierwszych Grillów A4-Klubu w kato... Zdjęcia z przed paru lat...

jaki miron tu był jeszcze chudy :decayed:

Ojjj i widok Ady od tyłu... :naughty: Przypomniały mi się stare czasy i wycieczki do Mysłowic do naszej wspólnej koleżanki... mojej i Keżora.... jeszcze wtedy białym CC....

nie wiem gdzie Ty na tych fotkach widzisz Ade , ale spoko :gwizdanie: tam jest moja Marta i jej koleżanka Wera :decayed:

co do miejsca , to tam już nie można podjeżdżać furami :( ale są inne fajne miejsca :naughty:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 11:46_________________________________________________

widzę, że w 2006r same B5 i praktycznie większość na 15stkach i bez gleby :decayed:

ja miałem Avusy 17ki i Mirek też miał 17ki , Łoles miał 17ki , Peter miał 17ki , Rob miał 16ki :tongue4:

a co do gleby to fakt , chyba tylko Miron miał :decayed:

Opublikowano

i to nawet konkretna gleba była - a zawias był H&R[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 11:50_________________________________________________Rob później wystrzelił z 18 :naughty:

Opublikowano

ale body kity koksiarskie mieliście zwłaszcza Miron :nabijasie: :gwizdanie:

Opublikowano

Keżor Ada jest na zdjęciach dalej wklejonych w niebieskiej bluzce i jeansach.... :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 11:52_________________________________________________

ale body kity koksiarskie mieliście zwłaszcza Miron :nabijasie: :gwizdanie:

Miszka wtedy to była koksiarska fura.... i te alusy z rantem prezencje to miało mega.... i napis na boku.. powered by VTG.... :decayed:

Opublikowano

ale body kity koksiarskie mieliście zwłaszcza Miron :nabijasie: :gwizdanie:

:angry: no co

co Ci się nie podoba :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.