Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niech Ci się przyśni moja fura w zakręcie :cool1::decayed::polew:

u to musi byc dopiero wychyl :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

5-0

Opublikowano

niech Ci się przyśni moja fura w zakręcie :cool1::decayed::polew:

u to musi byc dopiero wychyl :decayed:

jeszcze miałem zapas :naughty:

na gwincie to Was objażdzam, przez moja wzorową wagę mam rozkład masy 50:50 :polew:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 23:32_________________________________________________

5-0

szacun, hehe

Opublikowano

5-0

:shocked:

Teraz dopiero przełączyłem na mecz :wallbash:

Opublikowano

5-0

ale walka masakra :) "cza od pierwszych minut na nich isc" co to typek to powiedzial w tym radiu szkoda ze nie pamietam :chytry:

Opublikowano

ja też dziś już spadam spać... :hi:

Opublikowano

6:0 :polew:

Opublikowano

6:0 masakra ;(

Opublikowano

dotarłem na chatę musiałem zaliczyć aptekę i paczkę ibupromu tak mnie te komary pogryzły :polew: a tak na poważnie to miałem mega ból głowy i musiałem 4 wszamać, spocior bardzo fajny jedynie lipa że ci z Gliwic przyjechali ale trudno :tongue4:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 23:36_________________________________________________POLSKA BIAŁO CZERWONI POLSKA..... :polew:

Opublikowano

dotarłem na chatę musiałem zaliczyć aptekę i paczkę ibupromu tak mnie te komary pogryzły :polew: a tak na poważnie to miałem mega ból głowy i musiałem 4 wszamać, spocior bardzo fajny jedynie lipa że ci z Gliwic przyjechali ale trudno :tongue4:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 23:36_________________________________________________POLSKA BIAŁO CZERWONI POLSKA..... :polew:

pamietaj kolego ze jestes u mnie w kampingu wiec trzym klamor :decayed:

Opublikowano

dotarłem na chatę musiałem zaliczyć aptekę i paczkę ibupromu tak mnie te komary pogryzły :polew: a tak na poważnie to miałem mega ból głowy i musiałem 4 wszamać, spocior bardzo fajny jedynie lipa że ci z Gliwic przyjechali ale trudno :tongue4:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 23:36_________________________________________________POLSKA BIAŁO CZERWONI POLSKA..... :polew:

za dużo ibupromu :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 23:39_________________________________________________

dotarłem na chatę musiałem zaliczyć aptekę i paczkę ibupromu tak mnie te komary pogryzły :polew: a tak na poważnie to miałem mega ból głowy i musiałem 4 wszamać, spocior bardzo fajny jedynie lipa że ci z Gliwic przyjechali ale trudno :tongue4:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 23:36_________________________________________________POLSKA BIAŁO CZERWONI POLSKA..... :polew:

pamietaj kolego ze jestes u mnie w kampingu wiec trzym klamor :decayed:

starszyzna rządzi :decayed:

Opublikowano

dotarłem na chatę musiałem zaliczyć aptekę i paczkę ibupromu tak mnie te komary pogryzły :polew: a tak na poważnie to miałem mega ból głowy i musiałem 4 wszamać, spocior bardzo fajny jedynie lipa że ci z Gliwic przyjechali ale trudno :tongue4:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 23:36_________________________________________________POLSKA BIAŁO CZERWONI POLSKA..... :polew:

za dużo ibupromu :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 23:39_________________________________________________

dotarłem na chatę musiałem zaliczyć aptekę i paczkę ibupromu tak mnie te komary pogryzły :polew: a tak na poważnie to miałem mega ból głowy i musiałem 4 wszamać, spocior bardzo fajny jedynie lipa że ci z Gliwic przyjechali ale trudno :tongue4:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 23:36_________________________________________________POLSKA BIAŁO CZERWONI POLSKA..... :polew:

pamietaj kolego ze jestes u mnie w kampingu wiec trzym klamor :decayed:

starszyzna rządzi :decayed:

i dlatego wyznaczam u nas w domku miszke na glownego platniczego kaucji :cool1:

Opublikowano

dotarłem na chatę musiałem zaliczyć aptekę i paczkę ibupromu tak mnie te komary pogryzły :polew: a tak na poważnie to miałem mega ból głowy i musiałem 4 wszamać, spocior bardzo fajny jedynie lipa że ci z Gliwic przyjechali ale trudno :tongue4:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 23:36_________________________________________________POLSKA BIAŁO CZERWONI POLSKA..... :polew:

pamietaj kolego ze jestes u mnie w kampingu wiec trzym klamor :decayed:

tak jest diman - przepraszam :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dotarłem na chatę musiałem zaliczyć aptekę i paczkę ibupromu tak mnie te komary pogryzły :polew: a tak na poważnie to miałem mega ból głowy i musiałem 4 wszamać, spocior bardzo fajny jedynie lipa że ci z Gliwic przyjechali ale trudno :tongue4:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 23:36_________________________________________________POLSKA BIAŁO CZERWONI POLSKA..... :polew:

pamietaj kolego ze jestes u mnie w kampingu wiec trzym klamor :decayed:

tak jest diman - przepraszam :polew: :polew: :polew:

no ma sie rozumiec :decayed:

a tak na powaznie ide zarzyc troche przyjemnosc :sexinbed: i spac narazie :hi:

Opublikowano

dobra koledzy, ja spadam w kimono, jutro znowu to samo.

Chyba zrealizuję tę trójkę w totka i biorę tydzień urlopu :decayed:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 23:45_________________________________________________

dotarłem na chatę musiałem zaliczyć aptekę i paczkę ibupromu tak mnie te komary pogryzły :polew: a tak na poważnie to miałem mega ból głowy i musiałem 4 wszamać, spocior bardzo fajny jedynie lipa że ci z Gliwic przyjechali ale trudno :tongue4:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 23:36_________________________________________________POLSKA BIAŁO CZERWONI POLSKA..... :polew:

pamietaj kolego ze jestes u mnie w kampingu wiec trzym klamor :decayed:

tak jest diman - przepraszam :polew: :polew: :polew:

no ma sie rozumiec :decayed:

a tak na powaznie ide zarzyc troche przyjemnosc :sexinbed: i spac narazie :hi:

serio czy ściemniasz? :cool1:

hehehe

Opublikowano

aaaa bym zapomniał który łoś z Gliwickich czarnym avantem z naklejkami klubowymi na boku (nie widziałem czy b6 czy b7) źle pojechał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

Opublikowano
:hi: I nie udało mi się dojechać :confused4:
Opublikowano

aaaa bym zapomniał który łoś z Gliwickich czarnym avantem z naklejkami klubowymi na boku (nie widziałem czy b6 czy b7) źle pojechał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

A chcialem napisac, ze fajnie bylo :thumbdown: oczywiscie byl to miron :polew:

P.s. jest tylko jeden czarny avant na gliwickich z magnesami klubowymi, ten drugi to z knurowa :decayed:

Opublikowano

aaaa bym zapomniał który łoś z Gliwickich czarnym avantem z naklejkami klubowymi na boku (nie widziałem czy b6 czy b7) źle pojechał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

A chcialem napisac, ze fajnie bylo :thumbdown: oczywiscie byl to miron :polew:

P.s. jest tylko jeden czarny avant na gliwickich z magnesami klubowymi, ten drugi to z knurowa :decayed:

Dokładnie jest różnica pomiedzy SG a SGL..... :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.