Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Jak myślicie 1650zł za moje szkody to dobra kasa :decayed:

dostałeś kosztorys?

No gość mi wysłał mialem a co?

prześlij mi go na [email protected] :)

zobaczymy czy można coś więcej wyciągnąć :decayed:

Poszło :wink4:

na dole masz adnotacje "BEZ ZWIAZKU OPONA TYŁ PRAWA" :thumbdown:

Jak byłeś u mnie widziałem, że masz ją uszczerbioną, możesz się odwołać, bo myślę, że jak kobieta przejachała Ci po feldze , to po oponie również. No chyba, że powiedziałeś rzeczoznawcy inaczej :gwizdanie:

Bo tam jest stare uszczerbienie na feldze i powiedziałem że było. Mi ta kasa odpowiada szczerze spodziewałem się coś koło 600-700 :gwizdanie:

aha, no to tak jest w porządku :good:

PS. To co, oddajesz do ASO ? :mysli:

:polew:

Do ASO kolegi który mi to zrobi za flaszkę no poza felgą. I teraz się zastanawiam jak pomalować felgi bo takiego lakieru jak jest raczej nie uzyskam ;(

to odpal 500zł za pomoc :kox::decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to odpal 500zł za pomoc :kox: :decayed

Wyrwiesz 2 tys 500zł jest Twoje :kox:
Opublikowano

:hi:

Po tych komarach wczorajszych do tej pory mam jeden bark większy od drugiego... Nie poschodziły mi jeszcze bomble :) Dziwne macie te komary :naughty:

Spadam na :paker::silacz:

następny koks na SK :decayed:

Opublikowano

:hi:

Po tych komarach wczorajszych do tej pory mam jeden bark większy od drugiego... Nie poschodziły mi jeszcze bomble :) Dziwne macie te komary :naughty:

Spadam na :paker::silacz:

następny koks na SK :decayed:

To i ja muszę się zabrać za siebie :naughty:
Opublikowano

:hi:

Po tych komarach wczorajszych do tej pory mam jeden bark większy od drugiego... Nie poschodziły mi jeszcze bomble :) Dziwne macie te komary :naughty:

Spadam na :paker::silacz:

następny koks na SK :decayed:

To i ja muszę się zabrać za siebie :naughty:

za 500zł ułożę Ci zajebi*sty trening :decayed:

Opublikowano

za 500zł ułożę Ci zajebi*sty trening :decayed:

Ja jestem 3in1 - układającym trening, trenerem i ćwiczącym :decayed:
Opublikowano

za 500zł ułożę Ci zajebi*sty trening :decayed:

Ja jestem 3in1 - układającym trening, trenerem i ćwiczącym :decayed:

jeszcze potrzebujesz jakiś czynnik mobilizujący :naughty:

Opublikowano

za 500zł ułożę Ci zajebi*sty trening :decayed:

Ja jestem 3in1 - układającym trening, trenerem i ćwiczącym :decayed:

jeszcze potrzebujesz jakiś czynnik mobilizujący :naughty:

Wystarczy moje zdjęcie nago :naughty:
Opublikowano

za 500zł ułożę Ci zajebi*sty trening :decayed:

Ja jestem 3in1 - układającym trening, trenerem i ćwiczącym :decayed:

jeszcze potrzebujesz jakiś czynnik mobilizujący :naughty:

Wystarczy moje zdjęcie nago :naughty:

:blink:

Opublikowano

:blink:

Zatkało kakao :decayed:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 13:10_________________________________________________Spadam do pracy :hi:
Opublikowano

za 500zł ułożę Ci zajebi*sty trening :decayed:

Ja jestem 3in1 - układającym trening, trenerem i ćwiczącym :decayed:

jeszcze potrzebujesz jakiś czynnik mobilizujący :naughty:

Wystarczy moje zdjęcie nago :naughty:

:sick3::thumbdown:
Opublikowano

za 500zł ułożę Ci zajebi*sty trening :decayed:

Ja jestem 3in1 - układającym trening, trenerem i ćwiczącym :decayed:

jeszcze potrzebujesz jakiś czynnik mobilizujący :naughty:

Wystarczy moje zdjęcie nago :naughty:

:sick3::thumbdown:

nie bądź zazdrosny :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano

Byłem pierwszy raz na spociku w Sk i było całkiem przyjemnie nie wiem jak się skończyło bo uciekłem wcześniej ale domyślam się...:)

Opublikowano

:hi: Co tam słychować?

P.S. Mogłem zostać jednak na spocie wczoraj dłużej bo na pewno było więcej atrakcji niż wczorajszy mecz... :gwizdanie: To była przepaść! :wallbash:

Opublikowano

siema ludzie nom nareszcie wypłata :kox:

Jak myślicie 1650zł za moje szkody to dobra kasa :decayed:

to kiedy nas na impreze zapraszasz??
Opublikowano

nie ma sił, chyba trzeba uciąć popołudniową drzemkę :lazy:

Opublikowano

nie ma sił, chyba trzeba uciąć popołudniową drzemkę :lazy:

Właśnie jestem po takiej :naughty:

Miszka powinienem ci :bicz3: wczoraj gdy się pakowałem do fury nie przytrzymałeś mi mojej drugiej fury i przerysowałem w dwóch miejscach listwe progową. :bicz:

Wczoraj tego nie widziałem bo ciemno było, dzisiaj jak to lookłem.... Oh.. jak ty byś był mój jak ja bym Cie bił :>

Opublikowano

nie ma sił, chyba trzeba uciąć popołudniową drzemkę :lazy:

Właśnie jestem po takiej :naughty:

Miszka powinienem ci :bicz3: wczoraj gdy się pakowałem do fury nie przytrzymałeś mi mojej drugiej fury i przerysowałem w dwóch miejscach listwe progową. :bicz:

Wczoraj tego nie widziałem bo ciemno było, dzisiaj jak to lookłem.... Oh.. jak ty byś był mój jak ja bym Cie bił :>

hehe niekuś Miszki :polew: :polew:

nie ma sił, chyba trzeba uciąć popołudniową drzemkę :lazy:

przestań :decayed: ja mam dzisiaj 3 żuberki na wieczór :>

Opublikowano

ja dzisiaj nie pije :rolleyes:

Opublikowano

_MG_4426.jpgS73R0175.JPG

hmm :mysli: Miron przestań mnie naśladować bo koślawo ci to coś wychodzi

:polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.