Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
pod warunkiem, ze da se tam wrzucić jakiś sensowny silnik :gwizdanie: :gwizdanie:

nie powinno byc problemu aby tam AFF zmiescic :gwizdanie:

to jest chyba ostatni silnik ze stajni audi wolny od wad fabrycznych :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
pod warunkiem, ze da se tam wrzucić jakiś sensowny silnik :gwizdanie: :gwizdanie:

nie powinno byc problemu aby tam AFF zmiescic :gwizdanie:

to jest chyba ostatni silnik ze stajni audi wolny od wad fabrycznych :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

przedostatni zaraz po ADR :kox:

Opublikowano
lol jak bym zobaczył taką furę jak tankuje LPG to bym chyba wymiękł :kox: pozatym gaz do takiego wrzucić to kasiory w ciul hehe[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 22:16_________________________________________________
pod warunkiem, ze da se tam wrzucić jakiś sensowny silnik :gwizdanie: :gwizdanie:

nie powinno byc problemu aby tam AFF zmiescic :gwizdanie:

to jest chyba ostatni silnik ze stajni audi wolny od wad fabrycznych :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

przedostatni zaraz po ADR :kox:

i ACK
Opublikowano
pod warunkiem, ze da se tam wrzucić jakiś sensowny silnik :gwizdanie: :gwizdanie:

nie powinno byc problemu aby tam AFF zmiescic :gwizdanie:

to jest chyba ostatni silnik ze stajni audi wolny od wad fabrycznych :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

przedostatni zaraz po ADR :kox:

kolego WŁADCO POSTÓW ADR - były w pierwszych A4 Z 1994 roku a AFF-y dopiero od 1997 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 22:17_________________________________________________A ACK od 1996 :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 22:17_________________________________________________przepraszam ACK od 10/1995 :kox: :kox:
Opublikowano

dobranoc wszystkim :hi:

Opublikowano

_MG_4426.jpgS73R0175.JPG

hmm :mysli: Miron przestań mnie naśladować bo koślawo ci to coś wychodzi

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: kto jedzie na zlot do Jarosławca????
Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

przepraszam ACK od 10/1995 :kox: :kox:

w q od konca 96 :wink4:

Opublikowano

Cisza, spokój, duchota mnóstwo komarów, spa nie idzie bo za ciepło..... a nikt o spiżu nie pisze dzisiaj.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

A w tym RS4 mógłbym miec nawet silnik z mojego nissana ale wyglądu i wnetrza nic nie zastąpi....

Opublikowano

przepraszam ACK od 10/1995 :kox: :kox:

w q od konca 96 :wink4:

ale to i tak AFF jest ostatni :gwizdanie: ma się tą wiedzę co nie :kox: :kox:
Opublikowano
pod warunkiem, ze da se tam wrzucić jakiś sensowny silnik :gwizdanie: :gwizdanie:

nie powinno byc problemu aby tam AFF zmiescic :gwizdanie:

to jest chyba ostatni silnik ze stajni audi wolny od wad fabrycznych :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

przedostatni zaraz po ADR :kox:

kolego WŁADCO POSTÓW ADR - były w pierwszych A4 Z 1994 roku a AFF-y dopiero od 1997 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 22:17_________________________________________________A ACK od 1996 :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 22:17_________________________________________________przepraszam ACK od 10/1995 :kox: :kox:

jebnij się w łeb :doh1: to po tej siłce się tak napinasz ? :decayed:

Opublikowano

Cisza, spokój, duchota mnóstwo komarów, spa nie idzie bo za ciepło..... a nikt o spiżu nie pisze dzisiaj.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

A w tym RS4 mógłbym miec nawet silnik z mojego nissana ale wyglądu i wnetrza nic nie zastąpi....

Bo pewnie już ktoś tam siedzi i popija ZIMNĄ COLĘ... :naughty:
Opublikowano

siema slasku :hi:

jest tu ktos kto wymienial lampy na zespolone Depo

Opublikowano

jebnij się w łeb :doh1: to po tej siłce się tak napinasz ? :decayed:

:polew: :polew: :polew: wybacz WŁADCO POSTÓW, ale obraziłeś mojego AFF-a - musiałem zainterweniować :gwizdanie:
Opublikowano

Cisza, spokój, duchota mnóstwo komarów, spa nie idzie bo za ciepło..... a nikt o spiżu nie pisze dzisiaj.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

A w tym RS4 mógłbym miec nawet silnik z mojego nissana ale wyglądu i wnetrza nic nie zastąpi....

Bo pewnie już ktoś tam siedzi i popija ZIMNĄ COLĘ... :naughty:

Chyba nie tym razem... Krolu jest tutaj na forum....

Opublikowano

jebnij się w łeb :doh1: to po tej siłce się tak napinasz ? :decayed:

:polew: :polew: :polew: wybacz WŁADCO POSTÓW, ale obraziłeś mojego AFF-a - musiałem zainterweniować :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Cisza, spokój, duchota mnóstwo komarów, spa nie idzie bo za ciepło..... a nikt o spiżu nie pisze dzisiaj.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

A w tym RS4 mógłbym miec nawet silnik z mojego nissana ale wyglądu i wnetrza nic nie zastąpi....

Bo pewnie już ktoś tam siedzi i popija ZIMNĄ COLĘ... :naughty:

Chyba nie tym razem... Krolu jest tutaj na forum....

do czeko mam bana a do spiża w środy jestem za wąski w klacie..
Opublikowano

jebnij się w łeb :doh1: to po tej siłce się tak napinasz ? :decayed:

:polew: :polew: :polew: wybacz WŁADCO POSTÓW, ale obraziłeś mojego AFF-a - musiałem zainterweniować :gwizdanie:

nie ma takich słów które by obraziły Twoje padło

siema slasku :hi:

jest tu ktos kto wymienial lampy na zespolone Depo

wszyscy którzy mają przedlifty :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.