Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pogadaj może z keżoorem, albo popatrz na jakieś projekty, może coś tam ujrzysz :)[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 12:14_________________________________________________xero? :decayed:

Mam mało czasu bo w poniedziałek oddaje auto do lakiernika :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pucek jak progi założyć do mnie bo te moje mi odłażą :sick3: Tylko nie esowe bo 500zł za kawałki plastiku nie dam :thumbdown:

progi? czy chodzi Ci o listwy na dole drzwi?

szczerze? popytaj Keżora co on kombinuje bo ja z progami nie miałem do czynienia, tylko nie laminat :naughty:

No te listwy czarne bo tej plasteliny nawet się nie pomaluje w kolor :gwizdanie: No laminatu nigdy w życiu :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 12:12_________________________________________________Kurde wyjdzie tak że auto moje i Keżora będzie się różnić tylko felgami :gwizdanie:

zderzakiem :gwizdanie: grillem :gwizdanie: [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 12:18_________________________________________________A no i oczywiście tablicami rejestracyjnymi, keżor ma przyzwoite SK :tongue4:

Opublikowano

pogadaj może z keżoorem, albo popatrz na jakieś projekty, może coś tam ujrzysz :)[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 12:14_________________________________________________xero? :decayed:

Mam mało czasu bo w poniedziałek oddaje auto do lakiernika :gwizdanie:

kiedy będzie dach? :gwizdanie:

aaa i nie będziesz miał bardzo podobnego auta do keżora :decayed:

jestem ciekaw efektu

teraz spadam na obiad i jadę do roboty :gwizdanie:

do wieczora pipki :hi:

Opublikowano

pogadaj może z keżoorem, albo popatrz na jakieś projekty, może coś tam ujrzysz :)[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 12:14_________________________________________________xero? :decayed:

Mam mało czasu bo w poniedziałek oddaje auto do lakiernika :gwizdanie:

kiedy będzie dach? :gwizdanie:

aaa i nie będziesz miał bardzo podobnego auta do keżora :decayed:

jestem ciekaw efektu

teraz spadam na obiad i jadę do roboty :gwizdanie:

do wieczora pipki :hi:

Na zatorze chyba zobaczysz :naughty:

Narka :hi:

Opublikowano

:bry:

Ciepło .... :JC_fan:

Opublikowano
:hi: Dzisiaj chociaż wieje jakiś wiatr i jest nawet nawet :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

:bry: mnie tam pogoda pasi , lepiej tak niż ten zjebany deszcz co leciał :thumbdown:

Tzieland , ładnie żeś pojechał na battalionie :notworthy: Tyś był zawsze w gorącej wodzie kąpany , wiedziałem że wybuchnie między Tobą a Somesem , tylko musiało zaiskrzyć :kox:

Bulczas, ja narazie olałem progi , listwy mam zdarte i nie będe montował , a progi może z czasem założe , zobaczymy jak będzie zderzak wyglądał z ori progami i wtedy sie pomyśli.

ale faktycznie będziemy mieć niedługo podobne auta , ale jak dla mnie to OK :good: ważne że oba będą dojebane :decayed:

ja też mam na handel lampki po 1lifcie na tył , chce ktuśś ? gut prajs :decayed:

Opublikowano

Może Bulik by chciał bo on te stare. :gwizdanie: Zapomniałem że będziesz miał zderzak i grill z rs4 :tongue4: Mi się bardziej podoba z S4 ale drogie jak nie wiem :wallbash: A ja mam te listy z d*py i odłażą ;( Może je całkiem wyjebe :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Może Bulik by chciał bo on te stare. :gwizdanie:

chcesz Bulik lampy po 1lifcie ? :gwizdanie: :cwaniak1:
Opublikowano

To ja spadam do roboty :sick3::hi:

Opublikowano
  • Autor

To ja spadam do roboty :sick3::hi:

trzeba skądś mieć kase na mody :wink4:
Opublikowano

To ja spadam do roboty :sick3::hi:

:hi:

Opublikowano

Dzień Dobry Wszystkim... :decayed: :decayed: :hi:

Opublikowano

siema ale żarr :wallbash:

Opublikowano

siema ale żarr :wallbash:

Dlatego ja robie zmrożone psssyyyytttt żywca.... :decayed:

Opublikowano

siema ale żarr :wallbash:

Dlatego ja robie zmrożone psssyyyytttt żywca.... :decayed:

ja chyba zaraz otworze żuberka :decayed::naughty:
Opublikowano

siema ale żarr :wallbash:

Dlatego ja robie zmrożone psssyyyytttt żywca.... :decayed:

ja chyba zaraz otworze żuberka :decayed::naughty:

a ja reedsa :naughty: :naughty:
Opublikowano

siema ale żarr :wallbash:

Dlatego ja robie zmrożone psssyyyytttt żywca.... :decayed:

ja chyba zaraz otworze żuberka :decayed::naughty:

a ja reedsa :naughty: :naughty:

ty już przecież niepijesz reddsów :decayed: teraz tylko wódkę :>
Opublikowano

siema ale żarr :wallbash:

Dlatego ja robie zmrożone psssyyyytttt żywca.... :decayed:

ja chyba zaraz otworze żuberka :decayed::naughty:

a ja reedsa :naughty: :naughty:

ty już przecież niepijesz reddsów :decayed: teraz tylko wódkę :>

no ale jeszcze potem wychodzę a po wódzie mogę mieć słabo :naughty:
Opublikowano

no ale jeszcze potem wychodzę a po wódzie mogę mieć słabo :naughty:

:wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.