Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry wam :hi:

:wink4:
Opublikowano

kędzior a co ty pokój zmieniłeś? ;(

Opublikowano

dobry wam :hi:

:hi:

kędzior a co ty pokój zmieniłeś? ;(

ej no do mnie go przenieśli... zamiast Magdy :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

dobry wam :hi:

:hi:

kędzior a co ty pokój zmieniłeś? ;(

ej no do mnie go przenieśli... zamiast Magdy :wallbash: :wallbash:

ej bo poskarżę... :gwizdanie:

Opublikowano

kędzior a co ty pokój zmieniłeś? ;(

zapłacili mi żebym się do nich przeniósł więc się zgodziłem wkońcu 500zł piechotą niechodzi :gwizdanie:

:polew::wink4:

ej no do mnie go przenieśli... zamiast Magdy :wallbash: :wallbash:

widocznie pomyliłeś nr kont :polew:
Opublikowano

Krolu na moje konto nic nie dotarło więc Magda zostaje zemną :tongue4:

a ty Spartan przynajmniej zdemolujesz komuś innemu domek :polew:

Opublikowano

a ty Spartan przynajmniej zdemolujesz komuś innemu domek :polew:

co tak każdy o tym gada że rozwale domek?? czy ja coś zniszczyłem?? :disgust:

Opublikowano

a ty Spartan przynajmniej zdemolujesz komuś innemu domek :polew:

co tak każdy o tym gada że rozwale domek?? czy ja coś zniszczyłem?? :disgust:

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

klime...?

:polew::kox::polew:

Opublikowano

a ty Spartan przynajmniej zdemolujesz komuś innemu domek :polew:

co tak każdy o tym gada że rozwale domek?? czy ja coś zniszczyłem?? :disgust:

na razie jeszcze nic
Opublikowano

a ty Spartan przynajmniej zdemolujesz komuś innemu domek :polew:

co tak każdy o tym gada że rozwale domek?? czy ja coś zniszczyłem?? :disgust:

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

klime...?

:polew::kox::polew:

ona sama się :gwizdanie:

Opublikowano

Krolu a ty dalej nie znalazłeś kabli?

no gdzieś ty je posiał? :tongue4:

Opublikowano

:slina:

o takiej zabawcze to ja też cały czas marze... ale niestety brak $ :disgust:

ja cierpię na brak mocy więc takie coś by mnei chyba zaspokoiło tylko się obawiam że mógłbym się szybko rozpie... wywrócić :decayed::confused4: :confused4:
Opublikowano

nie ma to jak poobiednia drzemka ;)

O 16:00 jak patrzyłem to w cieniu 34 stopnie :cool1:

Opublikowano

:hi:

a ty Spartan przynajmniej zdemolujesz komuś innemu domek :polew:

co tak każdy o tym gada że rozwale domek?? czy ja coś zniszczyłem?? :disgust:

na razie jeszcze nic

Ale chyba masz do tego, jakby to powiedzieć, Predyspozycje :decayed:

:polew:

Opublikowano

:hi:

Kezor ile chcesz za te tylne lampki :?:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Kezor ile chcesz za te tylne lampki :?:

bańke ropy :decayed: albo stówke , ale są bez wkładów , bo nowe nie miały i musiałem przełożyć :gwizdanie:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.