Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na 15:00 mam impreze strzelecką z :drinks: w taką pogode i z temperaturą długo tam nie pociągne :kwasny:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na 15:00 mam impreze strzelecką z :drinks: w taką pogode i z temperaturą długo tam nie pociągne :kwasny:

a z czego strzelacie? :mysli:

Opublikowano

Na 15:00 mam impreze strzelecką z :drinks: w taką pogode i z temperaturą długo tam nie pociągne :kwasny:

a z czego strzelacie? :mysli:

pewnie z gumek od staników, jak za starych dobrych czasów szkolnych :wink4:

Opublikowano

Spadam do pracy ostatnia dniówka :decayed:

:hi:

Opublikowano

Na 15:00 mam impreze strzelecką z :drinks: w taką pogode i z temperaturą długo tam nie pociągne :kwasny:

a z czego strzelacie? :mysli:

pewnie z gumek od staników, jak za starych dobrych czasów szkolnych :wink4:

pierwszy strzał :beer1: drugi strzał :beer1: ...... i tak do końca naboji :kox:

Policjanci od nas z drogówki mają impreze z zawodami strzeleckimi (tarcza, ruchomy cel, itp.) do tego piwko, gorzała, golona i kto wie co jeszcze :evil:

Ze staników też dzisiaj postrzelam :punk::naughty:

Opublikowano

Na 15:00 mam impreze strzelecką z :drinks: w taką pogode i z temperaturą długo tam nie pociągne :kwasny:

a z czego strzelacie? :mysli:

pewnie z gumek od staników, jak za starych dobrych czasów szkolnych :wink4:

pierwszy strzał :beer1: drugi strzał :beer1: ...... i tak do końca naboji :kox:

Policjanci od nas z drogówki mają impreze z zawodami strzeleckimi (tarcza, ruchomy cel, itp.) do tego piwko, gorzała, golona i kto wie co jeszcze :evil:

Ze staników też dzisiaj postrzelam :punk::naughty:

:naughty:

Opublikowano

Na 15:00 mam impreze strzelecką z :drinks: w taką pogode i z temperaturą długo tam nie pociągne :kwasny:

a z czego strzelacie? :mysli:

pewnie z gumek od staników, jak za starych dobrych czasów szkolnych :wink4:

pierwszy strzał :beer1: drugi strzał :beer1: ...... i tak do końca naboji :kox:

Policjanci od nas z drogówki mają impreze z zawodami strzeleckimi (tarcza, ruchomy cel, itp.) do tego piwko, gorzała, golona i kto wie co jeszcze :evil:

Ze staników też dzisiaj postrzelam :punk::naughty:

tylko żeby nie było o Was jutro słychać w TV, że bawicie się w dobrego i złego gliniarza :gwizdanie:

Opublikowano

Witam! :hi: Dzisiaj o 6:00 rano było u mnie 22 stopnie i odczuwało się tą temperaturę jako bardzo przyjemną, wydawało się nawet, że jest chłodno :> Ale teraz, zaś żar leje się z nieba dosłownie, jest grubo ponad 30 stopni, ja już po pracy dziś, mam weekend, więc trza wpierdzielić jakiś obiad i się wybrać nad okoliczne jeziorko :naughty:

panowie szybkie pytanie, cieknie jakiś smar albo olej z gumy przy półośce która dochodzi do koła, jakie to mogą być opcje ? jadę jutro w trasę a dziś jak czyściłem furkę w środku zobaczyłem że mam nadkole z przodu ufajdane :(

pęknięta osłona przegubu :gwizdanie:

albo przegub, półośka ? czy raczej nie ?

Przegub może masz jeszcze dobry. Trasę zrobisz, z pękniętą gumą, ale po trasie najlepiej se ją wymień bo od pękniętej gumy siadają przeguby. Piach i brud się dostanie i przegub się skończy.[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 14:03_________________________________________________

Na 15:00 mam impreze strzelecką z :drinks: w taką pogode i z temperaturą długo tam nie pociągne :kwasny:

a z czego strzelacie? :mysli:

pewnie z gumek od staników, jak za starych dobrych czasów szkolnych :wink4:

pierwszy strzał :beer1: drugi strzał :beer1: ...... i tak do końca naboji :kox:

Policjanci od nas z drogówki mają impreze z zawodami strzeleckimi (tarcza, ruchomy cel, itp.) do tego piwko, gorzała, golona i kto wie co jeszcze :evil:

Ze staników też dzisiaj postrzelam :punk::naughty:

tylko żeby nie było o Was jutro słychać w TV, że bawicie się w dobrego i złego gliniarza :gwizdanie:

Do tej zabawy musi być raczej jakiś przestępca, nie sądzisz? :gwizdanie:

Opublikowano

Witam! :hi: Dzisiaj o 6:00 rano było u mnie 22 stopnie i odczuwało się tą temperaturę jako bardzo przyjemną, wydawało się nawet, że jest chłodno :> Ale teraz, zaś żar leje się z nieba dosłownie, jest grubo ponad 30 stopni, ja już po pracy dziś, mam weekend, więc trza wpierdzielić jakiś obiad i się wybrać nad okoliczne jeziorko :naughty:

panowie szybkie pytanie, cieknie jakiś smar albo olej z gumy przy półośce która dochodzi do koła, jakie to mogą być opcje ? jadę jutro w trasę a dziś jak czyściłem furkę w środku zobaczyłem że mam nadkole z przodu ufajdane :(

pęknięta osłona przegubu :gwizdanie:

albo przegub, półośka ? czy raczej nie ?

Przegub może masz jeszcze dobry. Trasę zrobisz, z pękniętą gumą, ale po trasie najlepiej se ją wymień bo od pękniętej gumy siadają przeguby. Piach i brud się dostanie i przegub się skończy.[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 14:03_________________________________________________

Na 15:00 mam impreze strzelecką z :drinks: w taką pogode i z temperaturą długo tam nie pociągne :kwasny:

a z czego strzelacie? :mysli:

pewnie z gumek od staników, jak za starych dobrych czasów szkolnych :wink4:

pierwszy strzał :beer1: drugi strzał :beer1: ...... i tak do końca naboji :kox:

Policjanci od nas z drogówki mają impreze z zawodami strzeleckimi (tarcza, ruchomy cel, itp.) do tego piwko, gorzała, golona i kto wie co jeszcze :evil:

Ze staników też dzisiaj postrzelam :punk::naughty:

tylko żeby nie było o Was jutro słychać w TV, że bawicie się w dobrego i złego gliniarza :gwizdanie:

Do tej zabawy musi być raczej jakiś przestępca, nie sądzisz? :gwizdanie:

i ktoś od rewizji osobistych :kox::evil:

Opublikowano

Zaczęło się... MŚ i już kuźwa Gmoch i reszta debili w TV :sick3: :sick3:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 14:08_________________________________________________Szaranowicz już powiedział, że największe emocje będą 11 listopada :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: k**wa co za debil... :wallbash:

Opublikowano

mykam... :drunk::drinks: :beer1:

impreza kończy się o 20:00. Mam nadzieje że dotrwam :naughty:

Opublikowano

siemaa :hi:

co za upał :disgust: :disgust: i w dodatku niemam klimy :wallbash: a kolo ma terminy zajmowane i muszę dzwonić w przyszłym tyg czy mu się coś zwolni :confused4:

Opublikowano
  • Autor

siemaa :hi:

co za upał :disgust: :disgust: i w dodatku niemam klimy :wallbash: a kolo ma terminy zajmowane i muszę dzwonić w przyszłym tyg czy mu się coś zwolni :confused4:

ja nie mam od ponad roku i żyje :decayed: jedziesz na spota do SG ? moge Cie zabrać
Opublikowano

siemaa :hi:

co za upał :disgust: :disgust: i w dodatku niemam klimy :wallbash: a kolo ma terminy zajmowane i muszę dzwonić w przyszłym tyg czy mu się coś zwolni :confused4:

ja nie mam od ponad roku i żyje :decayed: jedziesz na spota do SG ? moge Cie zabrać

nie działa ci klima?? :shocked:

jeszcze niewiem dam ci znać do godzinki bo niewiem czy mi się inne plany nie ułożą :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 15:39_________________________________________________niejadę na spota, muszę coś załatwić :cool1:

Opublikowano

jeszcze tylko weekend i znowu będzie można pójść do pracy :decayed:

Opublikowano

jeszcze tylko weekend i znowu będzie można pójść do pracy :decayed:

doczekać się niemogę :naughty:
Opublikowano

dobry :hi:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 17:00_________________________________________________

jeszcze tylko weekend i znowu będzie można pójść do pracy :decayed:

cały weekend... :confused4: ;(

Opublikowano

Seski, jak chcesz jutro zatankować to możesz podjechać ( jutro pracuje :disgust::sick3: )

Opublikowano

ej teraz w przerwie meczu za***ista reklama nike :shocked:

ciekawe ile zapłacili rooneyowi :kox:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 17:07_________________________________________________

Seski, jak chcesz jutro zatankować to możesz podjechać ( jutro pracuje :disgust::sick3: )

no baaa że chce bo u mnie znowu pustka... :disgust:

a chyba będę w zabrzu (tzn. teraz to napewno :P)

tylko mi wytłumacz co i jak...[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 17:09_________________________________________________goooooollll!!!!!! :banan3: :banan3: :banan3:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.