Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Keżor :hi:

aaa i jak by coś to szukam lamp poliftowych na przód, depo lub valeo :gwizdanie: dla taty :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja tewż spadam od rana walczymy z Kanarem żeby uglebić jego auto :naughty:

Opublikowano

Ja tewż spadam od rana walczymy z Kanarem żeby uglebić jego auto :naughty:

:good:

:hi:

Opublikowano

Ja tewż spadam od rana walczymy z Kanarem żeby uglebić jego auto :naughty:

moża wbić w odwiedziny?? :gwizdanie: jak tak to gdzie i o której :kox:
Opublikowano

yeeeeeeeeeeeee ha

Nie wiem czy się witać czy żegnać !! właśnie wracam z imprezy !!!

Lać mi .......................

Opublikowano

yeeeeeeeeeeeee ha

Nie wiem czy się witać czy żegnać !! właśnie wracam z imprezy !!!

Lać mi .......................

:polew:

nie postrzelili Cię? :wink4:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 07:17_________________________________________________a w ogóle to dobry :hi:

jo już dupia na nowego sparka :sick3:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 07:17_________________________________________________hippek jest debeściak :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_parowanie_przedniej_szyby-t138204.0.html;topicseen

Opublikowano

Siema z rana koksiki :hi: :hi:

Opublikowano

:hi: z rana

wolę B7 w mega pakiecie black na glebie niż bardzo odpicowane B6, bryła B6 jest taka zbyt kwadratowa

jak juz to powinienes napisac, ze wolisz zwykle seryjne B7 niz odpicowane B6. bo jak porownujac to co napisales to kazdy by chyba wolal odpicowane B7 niz odpicowane B6 bo to roznica jakis 40 tys zl :gwizdanie:

no i gdzie ty widzisz kwadratowosc w B6 :mysli:

moim nastepnym samochodem napewno bedzie B6 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

moim nastepnym samochodem napewno bedzie B6

od Kuzynka :slina::jerk::wstydliwy:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 10:39_________________________________________________siema tak w ogóle :bry:
Opublikowano

:siema: z rana jak wstałem :decayed:

gdzie ty masz wypowiedź hippka?? :mysli:

yeeeeeeeeeeeee ha

Nie wiem czy się witać czy żegnać !! właśnie wracam z imprezy !!!

Lać mi .......................

hehe i to mnie się podoba :good: :good: :good:
Opublikowano
  • Autor

gdzie ty masz wypowiedź hippka??

została usunięta , ale jest w cycacie Stana :wink4:
Opublikowano

gdzie ty masz wypowiedź hippka??

została usunięta ' date=' ale jest w cycacie Stana :wink4:

[/quote']niema właśnie :confused4: o co kaman było??

PS. lubie cycaty Stanleya :polew: :polew:

Opublikowano

yeeeeeeeeeeeee ha

Nie wiem czy się witać czy żegnać !! właśnie wracam z imprezy !!!

Lać mi .......................

:mysli: co autor miał na mysli ?

Lać mi , BO MAM PUSTO !! :decayed:

a może

Lać mi SIĘ CHCE !! :blink::polew:

Opublikowano

Witam

Opublikowano

Witam

siemka, Adam pytałeś ile zaszycie fotela?? :gwizdanie:

i ile wogóle ci powiedział za obszycie foteli alkantarka (cz jak to się tam pisze)

Opublikowano

gdzie ty masz wypowiedź hippka??

została usunięta , ale jest w cycacie Stana :wink4:

niema właśnie :confused4: o co kaman było??

PS. lubie cycaty Stanleya :polew: :polew:

to wypowiedź tego gościa:

"witam kolegow mam taki problem bardzo paruje mi szyba jak dziala klimatyzacja na polu jest 23 a ja mam ustawione 17 i bardzo mi pruje a jak dam klime na ful to jeszcze bardziej im dam cieplejsza temp to mniej paruje prosze o jakas rade filtr pylkowy wymienialem 6 mies temu wiec co to moze byc bylo tyle opadow moze go zalalo "

i odp hippka była mnie więcej"

"problemem może być brak kropek i przecinków"

:polew:

Opublikowano

gdzie ty masz wypowiedź hippka??

została usunięta , ale jest w cycacie Stana :wink4:

niema właśnie :confused4: o co kaman było??

PS. lubie cycaty Stanleya :polew: :polew:

to wypowiedź tego gościa:

"witam kolegow mam taki problem bardzo paruje mi szyba jak dziala klimatyzacja na polu jest 23 a ja mam ustawione 17 i bardzo mi pruje a jak dam klime na ful to jeszcze bardziej im dam cieplejsza temp to mniej paruje prosze o jakas rade filtr pylkowy wymienialem 6 mies temu wiec co to moze byc bylo tyle opadow moze go zalalo "

i odp hippka była mnie więcej"

"problemem może być brak kropek i przecinków"

:polew:

heheh no to ładnie mu dojeba* hehehe :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

siema w ten piękny letni poranek :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

siema w ten piękny letni poranek :gwizdanie:

nom mógłby spaść deszcz było by chłodniej

:polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

siema w ten piękny letni poranek :gwizdanie:

witaj śpiochu :tongue4:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 11:51_________________________________________________

:hi:

siema w ten piękny letni poranek :gwizdanie:

nom mógłby spaść deszcz było by chłodniej

:polew: :polew:

powiedz to tym ludziom w Sanomierzu :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.