Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w końcu coś chłodniej :)

Można rezać :naughty: Stanley może raze zrezamy FMIC, jakaś zniżka może będzie :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w końcu coś chłodniej :)

Można rezać :naughty: Stanley może raze zrezamy FMIC, jakaś zniżka może będzie :naughty:

ja mam dziurę budżetową, więc narazie odpada ;(

Opublikowano

czes bulik mom do wymiany czujnik ABS w przednim prawym kole i jak dohamywuje to sie wlaczo kery bezpiecznik mom wyciagnacz zeby narazie wyloczyc ten abs

...wypnij wtyczke z sterownika jest pod tylną kanapą :tongue4:
Opublikowano

siema z samego rana jak wstałem :decayed:

jjrs401aq5.jpg:slina: :slina:

śliczna w dodatku avancik :tongue4:
Opublikowano

siema z samego rana jak wstałem :decayed:

jjrs401aq5.jpg:slina: :slina:

śliczna w dodatku avancik :tongue4:

No to rezaj taką :naughty:
Opublikowano

siema z samego rana jak wstałem :decayed:

jjrs401aq5.jpg:slina: :slina:

śliczna w dodatku avancik :tongue4:

No to rezaj taką :naughty:

no gdybym miał silnik z s lub rs to bym taką porezał :polew: :polew: :polew: w sumie rs jak bym miał to bym niemusiał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pany potrzebuję wymienić kilka rzeczy w furce (olej, termostat, osłonę przegubu) kto użyczy garażu z kanałem i pomoże :naughty: albo wie gdzie jest jakiś kanał żeby pogrzebać w furce :mysli:

Opublikowano

Miszka chetnie bym ci pomogl ale akurat dzisiaj mam ostatni dzien wolnego :confused4:

Opublikowano

A mnie nie ma na miejscu :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 17:07_________________________________________________Apropo furek, fajne zdjęcia fajnej furki. Audi RS2:

resizeofeurp100110o1995.jpg

resizeofeurp100108o1995.jpg

resizeofeurp100101o1995.jpg

resizeofeurp100102o1995.jpg

resizeofeurp100115o1995.jpg

resizeofeurp100112o1995.jpg

resizeofeurp100111o1995.jpg

resizeofeurp100113o1995.jpg

resizeofeurp100103o1995.jpg

resizeofeurp100104o1995.jpg

:slina:

Opublikowano

A mnie nie ma na miejscu :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 17:07_________________________________________________Apropo furek, fajne zdjęcia fajnej furki. Audi RS2:

resizeofeurp100110o1995.jpg

resizeofeurp100108o1995.jpg

resizeofeurp100101o1995.jpg

resizeofeurp100102o1995.jpg

resizeofeurp100115o1995.jpg

resizeofeurp100112o1995.jpg

resizeofeurp100111o1995.jpg

resizeofeurp100113o1995.jpg

resizeofeurp100103o1995.jpg

resizeofeurp100104o1995.jpg

:slina:

jak dla mnie to nei zbyt :gwizdanie:
Opublikowano

pany potrzebuję wymienić kilka rzeczy w furce (olej, termostat, osłonę przegubu) kto użyczy garażu z kanałem i pomoże :naughty: albo wie gdzie jest jakiś kanał żeby pogrzebać w furce :mysli:

w ASO mają kanał lub podnośnik :decayed:

Opublikowano

pany potrzebuję wymienić kilka rzeczy w furce (olej, termostat, osłonę przegubu) kto użyczy garażu z kanałem i pomoże :naughty: albo wie gdzie jest jakiś kanał żeby pogrzebać w furce :mysli:

w ASO mają kanał lub podnośnik :decayed:

ceny też mają przystępne :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

pany potrzebuję wymienić kilka rzeczy w furce (olej, termostat, osłonę przegubu) kto użyczy garażu z kanałem i pomoże :naughty: albo wie gdzie jest jakiś kanał żeby pogrzebać w furce :mysli:

w ASO mają kanał lub podnośnik :decayed:

ceny też mają przystępne :polew: :polew: :polew:

na lato pewnie obniżki dochodzą :naughty:

Opublikowano

pany potrzebuję wymienić kilka rzeczy w furce (olej, termostat, osłonę przegubu) kto użyczy garażu z kanałem i pomoże :naughty: albo wie gdzie jest jakiś kanał żeby pogrzebać w furce :mysli:

w ASO mają kanał lub podnośnik :decayed:

ceny też mają przystępne :polew: :polew: :polew:

na lato pewnie obniżki dochodzą :naughty:

avusy całe?? :gwizdanie:
Opublikowano

pany potrzebuję wymienić kilka rzeczy w furce (olej, termostat, osłonę przegubu) kto użyczy garażu z kanałem i pomoże :naughty: albo wie gdzie jest jakiś kanał żeby pogrzebać w furce :mysli:

w ASO mają kanał lub podnośnik :decayed:

ceny też mają przystępne :polew: :polew: :polew:

Pier dolciesię[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 19:54_________________________________________________ :decayed:

Opublikowano

Pier dolciesię[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 19:54_________________________________________________ :decayed:

komentarz zgłoszony do moderatora :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pany potrzebuję wymienić kilka rzeczy w furce (olej, termostat, osłonę przegubu) kto użyczy garażu z kanałem i pomoże :naughty: albo wie gdzie jest jakiś kanał żeby pogrzebać w furce :mysli:

w ASO mają kanał lub podnośnik :decayed:

ceny też mają przystępne :polew: :polew: :polew:

na lato pewnie obniżki dochodzą :naughty:

avusy całe?? :gwizdanie:

:gwizdanie: no.... :decayed:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 19:55_________________________________________________

Pier dolciesię[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 19:54_________________________________________________ :decayed:

komentarz zgłoszony do moderatora :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i do fuga :decayed:

Opublikowano

Pier dolciesię[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 19:54_________________________________________________ :decayed:

komentarz zgłoszony do moderatora :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie fikaj gorolu bo Ci piz*nę :naughty:

Opublikowano

nie fikaj gorolu bo Ci piz*nę :naughty:

komon komon :lol1:

Opublikowano

Miszka, jak tam smaki ? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.