Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja, od jutra mam zamiar nie pić do piątku... szczerze :wstydliwy:

:heat: dobrze, że do piątku :gwizdanie:

a od piątku piją ale reedsy :decayed: :decayed:

:polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja, od jutra mam zamiar nie pić do piątku... szczerze :wstydliwy:

:heat: dobrze, że do piątku :gwizdanie:

a od piątku piją ale reedsy :decayed: :decayed:

:polew: :polew:

no to w końcu będę miał jakieś bratnie dusze :kox: :kox:
Opublikowano

ja, od jutra mam zamiar nie pić do piątku... szczerze :wstydliwy:

już to widze jak śledzisz meczyki bez piany :beer1:

:tongue4:

:gwizdanie: bedzie dzwonil :cool1:

jak mu zabraknie :decayed:

no widze ze go wspierasz w postanowieniu :decayed:

no ja też nie piję, więc wspieram :wink4:

Ja też chyba nie będę pił alko do piątku. Czujecie, jak w piątek po przyjeździe walniemy se browca i od razu nam się bania wkręci :>

Opublikowano

Ja też chyba nie będę pił alko do piątku. Czujecie, jak w piątek po przyjeździe walniemy se browca i od razu nam się bania wkręci :>

no dobra to ja też ale nieobiecuję :gwizdanie:

Opublikowano

ja, od jutra mam zamiar nie pić do piątku... szczerze :wstydliwy:

już to widze jak śledzisz meczyki bez piany :beer1:

:tongue4:

:gwizdanie: bedzie dzwonil :cool1:

jak mu zabraknie :decayed:

no widze ze go wspierasz w postanowieniu :decayed:

no ja też nie piję, więc wspieram :wink4:

Ja też chyba nie będę pił alko do piątku. Czujecie, jak w piątek po przyjeździe walniemy se browca i od razu nam się bania wkręci :>

bedzie taniej :gwizdanie:

Opublikowano

ja, od jutra mam zamiar nie pić do piątku... szczerze :wstydliwy:

już to widze jak śledzisz meczyki bez piany :beer1:

:tongue4:

:gwizdanie: bedzie dzwonil :cool1:

jak mu zabraknie :decayed:

no widze ze go wspierasz w postanowieniu :decayed:

no ja też nie piję, więc wspieram :wink4:

Ja też chyba nie będę pił alko do piątku. Czujecie, jak w piątek po przyjeździe walniemy se browca i od razu nam się bania wkręci :>

ekonomicznie :cool1:

Opublikowano

Już widzę jak nie będziecie pić.

Tak w ogóle to :siema:

Miszka jak coś możesz podjechać do mnie tylko mam mało miejsca w garażu ale kanał jest :wink4:

a jak pracujesz w przyszłym tygodniu ?

Opublikowano

Już widzę jak nie będziecie pić.

Tak w ogóle to :siema:

Miszka jak coś możesz podjechać do mnie tylko mam mało miejsca w garażu ale kanał jest :wink4:

a jak pracujesz w przyszłym tygodniu ?

rano tak mnie się zdaje
Opublikowano

Już widzę jak nie będziecie pić.

Tak w ogóle to :siema:

Miszka jak coś możesz podjechać do mnie tylko mam mało miejsca w garażu ale kanał jest :wink4:

a jak pracujesz w przyszłym tygodniu ?

Na rano czyli po 14 jestem wolny
Opublikowano

Już widzę jak nie będziecie pić.

Tak w ogóle to :siema:

Miszka jak coś możesz podjechać do mnie tylko mam mało miejsca w garażu ale kanał jest :wink4:

a jak pracujesz w przyszłym tygodniu ?

Na rano czyli po 14 jestem wolny

czyli zgadłem :decayed:
Opublikowano

Już widzę jak nie będziecie pić.

Tak w ogóle to :siema:

Miszka jak coś możesz podjechać do mnie tylko mam mało miejsca w garażu ale kanał jest :wink4:

a jak pracujesz w przyszłym tygodniu ?

Na rano czyli po 14 jestem wolny

czyli zgadłem :decayed:

W nagrodę stawiasz browar :decayed:
Opublikowano

W nagrodę stawiasz browar :decayed:

hmmm dziwna wygrana

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

W nagrodę stawiasz browar :decayed:

hmmm dziwna wygrana

:polew: :polew: :polew:

Na nowych zasadach FIFA :naughty:
Opublikowano

W nagrodę stawiasz browar :decayed:

hmmm dziwna wygrana

:polew: :polew: :polew:

jeszcze dziwniejsza bo stawiasz wszystkim :kox:

Opublikowano

W nagrodę stawiasz browar :decayed:

hmmm dziwna wygrana

:polew: :polew: :polew:

jeszcze dziwniejsza bo stawiasz wszystkim :kox:

nie no to mnie się niekalkuluje :polew: :polew: :polew:

W nagrodę stawiasz browar :decayed:

hmmm dziwna wygrana

:polew: :polew: :polew:

Na nowych zasadach FIFA :naughty:

to pewno Listkiewicz wymyślił
Opublikowano

Wczoraj na pogorii dwie S3 jedna na BBS CH 19", druga na O.Z. Superlegera 19" :gwizdanie:

zdj076d.jpg

A tu wrzucam jak debil u mnie w pracy wstawił palety na wysokości ok 7m :wallbash: :wallbash:

zdj075.jpg

Opublikowano

a tam nie kalkuluje...

bardzo ci się kalkuluje, uwierz mi.

Znam się na tym :evil:

Opublikowano

A tu wrzucam jak debil u mnie w pracy wstawił palety na wysokości ok 7m :wallbash: :wallbash:

zdj075.jpg

ale to co że za nisko?? przecież dobrzę się trzymają :polew: :polew: :polew:

nom S3 ładne autka pewnie z a3 clubu tak coś kojarze :mysli:

Opublikowano

Wczoraj na pogorii dwie S3 jedna na BBS CH 19", druga na O.Z. Superlegera 19" :gwizdanie:

zdj076d.jpg

A tu wrzucam jak debil u mnie w pracy wstawił palety na wysokości ok 7m :wallbash: :wallbash:

zdj075.jpg

tą czarną chyba znam ;)

chłopak pracuje w lemirze

a koledze pogratuluj :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.