Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:shocked:

Też tak chce ruszać z miejsca :slina:

jak co to mogę cię przewieźć moją to poczujesz jak wganiata taka ilość kon :naughty::cool1:

:polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Nawet ja Was dziś odwiedzę :gwizdanie:

nieeeeeeeeeeeeeeee! tylko nie toooooooooo ;(

:polew:

___________________________________________

:hi: siema z rana :gwizdanie:

to Cie Pucek przywitali

to, ta nasza katowicka gościnność :gwizdanie:

sorry, zagłębiowsko-dąbrowska gościnność :polew:

nom dobrze że się poprawiłeś, Ty, Ty hanysie :naughty:

Opublikowano

:hi:

Nawet ja Was dziś odwiedzę :gwizdanie:

nieeeeeeeeeeeeeeee! tylko nie toooooooooo ;(

:polew:

___________________________________________

:hi: siema z rana :gwizdanie:

to Cie Pucek przywitali

to, ta nasza katowicka gościnność :gwizdanie:

sorry, zagłębiowsko-dąbrowska gościnność :polew:

zagłębiowsko-dąbrowsko-katowicka :decayed:
Opublikowano

:shocked:

Też tak chce ruszać z miejsca :slina:

jak co to mogę cię przewieźć moją to poczujesz jak wganiata taka ilość kon :naughty::cool1:

:polew: :polew:

poczujesz tą moc i pomnożysz razy 4 :decayed:

Opublikowano

spadam do domu :dance:

jeszcze tylko środa, czwartek i łyk, łyk łykend :buhaha:

Opublikowano

spadam do domu :dance:

jeszcze tylko środa, czwartek i łyk, łyk łykend :buhaha:

do wieczora :hi:

Opublikowano

no tak, mogłem się spodziewać, Kędzior i Oko, dwa Katowickie bałwany :naughty:

cóż, ja i tak wpadnę :>

Opublikowano

no tak, mogłem się spodziewać, Kędzior i Oko, dwa Katowickie bałwany :naughty:

cóż, ja i tak wpadnę :>

ja ci dam bałwana tyyyyy hmmm grubasie :decayed::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no tak, mogłem się spodziewać, Kędzior i Oko, dwa Katowickie bałwany :naughty:

cóż, ja i tak wpadnę :>

ja ci dam bałwana tyyyyy hmmm grubasie :decayed::polew: :polew: :polew:

sam jesteś grubas :naughty:

ja podobno jestem sexi, tak twierdzą Kobiety :polew:

Opublikowano

no tak, mogłem się spodziewać, Kędzior i Oko, dwa Katowickie bałwany :naughty:

cóż, ja i tak wpadnę :>

no to już mamy tłuste przerośnięte mięcho no grilla. Mogę wypatroszyć... :gwizdanie:

U nas zawsze panuje Kultura przez duże K więc zachowuj się :kox:

Opublikowano
  • Autor

chce ktoś coś z podpisu ? :naughty:

Opublikowano

no tak, mogłem się spodziewać, Kędzior i Oko, dwa Katowickie bałwany :naughty:

cóż, ja i tak wpadnę :>

ja ci dam bałwana tyyyyy hmmm grubasie :decayed::polew: :polew: :polew:

sam jesteś grubas :naughty:

ja podobno jestem sexi, tak twierdzą Kobiety :polew:

które? :gwizdanie:

Opublikowano

chce ktoś coś z podpisu ? :naughty:

grill S4 za 25pln :decayed: :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 15:07_________________________________________________

no tak, mogłem się spodziewać, Kędzior i Oko, dwa Katowickie bałwany :naughty:

cóż, ja i tak wpadnę :>

ja ci dam bałwana tyyyyy hmmm grubasie :decayed::polew: :polew: :polew:

sam jesteś grubas :naughty:

ja podobno jestem sexi, tak twierdzą Kobiety :polew:

które? :gwizdanie:

bułgarki, te co każdemu machają i nie tylko :gwizdanie:

Opublikowano

nic więcej nie powiem :gwizdanie:

Keżor, ja nic nie potrzebuję, ale fajnie by było, gdybyś zabrał dzisiaj moje kable :decayed:

Opublikowano
  • Autor

woże je cały czas w aucie , tylko pamiętaj żeby sie upomnieć :tongue4:

Opublikowano

chce ktoś coś z podpisu ? :naughty:

ja bym chciał bejsbolla, wiatrak i królika :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew:

Keżor ty szalony reniferu u nas się niechwalisz tylko na batalionie piszesz o nowych zakupach... :thumbdown:

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

bo wam chciałem zrobić niespodziewanke :kox:

[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 15:19_________________________________________________jo zdupiam , widzim sie na spocie :hi:

Opublikowano

do zobaczyska na spocie :hi:

Opublikowano
:hi: Też chyba wpadnę :naughty:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 16:54_________________________________________________I też mam niespodziankę :decayed:
Opublikowano

:hi:

chce ktoś coś z podpisu ? :naughty:

Napisałbyś jeszcze co z tym podpisem, bo ja nie czaję. Wypisałeś co masz w aucie i ile cię to kosztowało, to koniec?

:mysli:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.