Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: siemacie grilowicze :naughty: jeszcze 2 szychty i ogien :evil:

pierdziel szychty.... jedź już rozpalać :kox:

dobra to jade :kox:

Diman gadałem ze swoją nie ma bata żeby wcześniej skończyła :thumbdown:

to trudno najwyzej dojedziesz :gwizdanie:

myślałem, że zaczekasz :confused4:

sie zobaczy :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema: wszystkim

wkońcu mam grill którego nikt inny w kato nie ma :travolta: Gregora nie licze , bo to bardziej Glywyce :decayed:

Ja jestem universalny, więc jesteś drugi :decayed:

a ja bym powiedzial ze trzeci :gwizdanie: :decayed:

No Ty to już w ogóle Gliwicki jesteś :tongue4: także na kato jestem praktycznie jedyny :travolta:

ze na pierwszego spota przyjechalem do Gliwic to juz od razu Gliwicki :cool1: a jak mozna zostac Katowickim :?: :decayed:

Opublikowano

No auto prawie skończone :decayed:. Jutro na bank poskładam wszystko do kupy :pleasantry:

Miszka ja prawdopodobnie bede miał takiego dużego imbusa. Jak coś jutro będę miał ogarnięte auto to podjedź to porezamy Twoje. Tylko koło 17 muszę jechać po moją :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 19:21_________________________________________________Aha zapomniałbym wielkie dzięki dla Krola za cześć który była niezbędna, a której ni h*ja nie szło dostać

Opublikowano

:hi:

Wczoraj po grillu padłem jak kłoda. :lazy: Nie wiem po czym tak zmęczony byłem :wink4:

A dziękować to trzeba siostrze od krola bo całą kiełbache nacinała i na grilla pakowała, a stanley pilnował żeby były dobrze wysmażone :naughty: Ja tam najmniej w tym wkładu miałem ;)

Nie wiem tylko kto rozpalał grilla..... :mysli:

Opublikowano

No jak to kto! Ja! :wink4:

Opublikowano

:hi:

Wczoraj po grillu padłem jak kłoda. :lazy: Nie wiem po czym tak zmęczony byłem :wink4:

A dziękować to trzeba siostrze od krola bo całą kiełbache nacinała i na grilla pakowała, a stanley pilnował żeby były dobrze wysmażone :naughty: Ja tam najmniej w tym wkładu miałem ;)

Nie wiem tylko kto rozpalał grilla..... :mysli:

cudowna rozpałka :naughty:

Opublikowano

Nie ma za co dziękować...

Polecam się na przyszłość :wink4: :wink4:

Opublikowano

No jak to kto! Ja! :wink4:

bezczelny typ :bicz3:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 19:31_________________________________________________

Nie ma za co dziękować...

Polecam się na przyszłość :wink4: :wink4:

My też :naughty: za tydzień nie będę nic jadł przed spotem :radocha:

Opublikowano

Nie ma za co dziękować...

Polecam się na przyszłość :wink4: :wink4:

nastepnym razem zebym czasem nie musial kielbasy kupowac wszystko ma juz byc przygotowane :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

No jak to kto! Ja! :wink4:

bezczelny typ :bicz3:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 19:31_________________________________________________

Nie ma za co dziękować...

Polecam się na przyszłość :wink4: :wink4:

My też :naughty: za tydzień nie będę nic jadł przed spotem :radocha:

Ale za tydzień to mnie nie będzie, musicie kogoś innego znaleźć na te zacne stanowisko... :confused4:

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 19:34_________________________________________________

czasem nie musial kielbasy kupowac wszystko ma juz byc przygot

Temu to zawsze źle :baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

No jak to kto! Ja! :wink4:

bezczelny typ :bicz3:

No ten się odezwał co przyszedł na gotowe po pogawędkach z kumplami z LO! :rant:

Opublikowano

No jak to kto! Ja! :wink4:

bezczelny typ :bicz3:

No ten się odezwał co przyszedł na gotowe po pogawędkach z kumplami z LO! :rant:

jakie LO chyba z zawodowki :decayed:

Opublikowano

Nie ma za co dziękować...

Polecam się na przyszłość :wink4: :wink4:

wiemy zapamiętamy :decayed: wykorzystamy :decayed:
Opublikowano

:hi:

Wczoraj po grillu padłem jak kłoda. :lazy: Nie wiem po czym tak zmęczony byłem :wink4:

A dziękować to trzeba siostrze od krola bo całą kiełbache nacinała i na grilla pakowała, a stanley pilnował żeby były dobrze wysmażone :naughty: Ja tam najmniej w tym wkładu miałem ;)

Nie wiem tylko kto rozpalał grilla..... :mysli:

cudowna rozpałka :naughty:

Tydzień temu była pewnie ta sama :kox: Tylko Miszka się nie wykazał, za słabo dmuchał i wachlował przy tym grillu .. :gwizdanie:

No jak to kto! Ja! :wink4:

bezczelny typ :bicz3:[br]

I wszystko jasne :naughty:

Opublikowano

:hi:

Wczoraj po grillu padłem jak kłoda. :lazy: Nie wiem po czym tak zmęczony byłem :wink4:

A dziękować to trzeba siostrze od krola bo całą kiełbache nacinała i na grilla pakowała, a stanley pilnował żeby były dobrze wysmażone :naughty: Ja tam najmniej w tym wkładu miałem ;)

Nie wiem tylko kto rozpalał grilla..... :mysli:

cudowna rozpałka :naughty:

Tydzień temu była pewnie ta sama :kox: Tylko Miszka się nie wykazał, za słabo dmuchał i wachlował przy tym grillu .. :gwizdanie:

No jak to kto! Ja! :wink4:

bezczelny typ :bicz3:[br]

I wszystko jasne :naughty:

chcesz w łeb ? w zatorze Ty rozpalasz a tam jest dupny ten grill :polew:

Opublikowano

Aha zapomniałbym wielkie dzięki dla Krola za cześć który była niezbędna, a której ni h*ja nie szło dostać

luz :wink4: a co do imbusa to też taki będę mieć - tzn. mój senior bo on ma VW a ja audi więc mi nie są potrzebne jak to powiedział stanley :cool1:
Opublikowano

napił bym się czego :naughty:

fak od przyszłego tyg chyba na zmiany pójdę :wallbash: i w pon muszę przyjść do roboty bo mi nieda urlopu :wallbash: ale urlop się załatwi jak co to nieproblem :naughty:

Opublikowano

napił bym się czego :naughty:

fak od przyszłego tyg chyba na zmiany pójdę :wallbash: i w pon muszę przyjść do roboty bo mi nieda urlopu :wallbash: ale urlop się załatwi jak co to nieproblem :naughty:

Zmiany to najgorsza lipa pod słońcem :sick3:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 20:18_________________________________________________Nie chcę ktoś folii na dach do sedana :naughty:
Opublikowano

Zmiany to najgorsza lipa pod słońcem :sick3:

albo 16 albo 21 albo 1.30 :wallbash:

chyba 21 mi będzie najlepiej odpowiadała :wallbash:

Opublikowano

Nie ma za co dziękować...

Polecam się na przyszłość :wink4: :wink4:

wiemy zapamiętamy :decayed: wykorzystamy :decayed:

Dobrze, że Zatorze to na was spoczął obowiązek robienia śniadań, drinków itd. itp.

Zobaczymy kto kogo wykorzysta :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.