Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a tak mam takie ni w 5 ni w 10 nie wiem...

HoJxr.jpg

chromowane lustra bym tutaj wsadził :kox:

Stanley coraz więcej osób cię naśladuję:

ooyPA-322cfa5d7dcd84425f8ca119ec4ab158-resize.jpg

oo2oJ-322cfa5d7dcd84425f8ca119ec4ab158-resize.jpg

onTq9-322cfa5d7dcd84425f8ca119ec4ab158-resize.jpg

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fotki nie żyją :cool1:

:hi:

Opublikowano

a tak mam takie ni w 5 ni w 10 nie wiem...

HoJxr.jpg

chromowane lustra bym tutaj wsadził :kox:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 21:39_________________________________________________Stnley coraz więcej ludzi idzie w twoje ślady...

http://www.postimage.org/image.php?v=TsonTq9

image.php?v=Tsoo2oJ

image.php?v=TsooQhA

Poziek mi pisał, że chciałby w tym kierunku iśc swoim marnym EVO

nie wiem za bardzo co mu odpisać :mysli: szkoda mi go troche :polew:

Opublikowano

fotki nie żyją :cool1:

wiem, już poprawiłem

Poziek mi pisał, że chciałby w tym kierunku iśc swoim marnym EVO

nie wiem za bardzo co mu odpisać :mysli: szkoda mi go troche :polew:

:polew: :polew: :polew: za mało ma koni
Opublikowano

Stanely teksty w sprawie Pozka w Twoim wykonaniu zwalają z nóg :polew:

Opublikowano

ciekawe co by Poziek krzyczał jakbym go przewiózł, bo jak wiozę Kędziora to zawsze krzyczy: "zginiemyyyy" :mysli::a4fan:

Opublikowano

ciekawe co by Poziek krzyczał jakbym go przewiózł, bo jak wiozę Kędziora to zawsze krzyczy: "zginiemyyyy" :mysli::a4fan:

pewnie coś w stylu Basi np "ale te puszki zapie*szają"

:polew:

jak będziemy jutro jechać to w zakręty zwalniasz do 50km/h

Opublikowano

ciekawe co by Poziek krzyczał jakbym go przewiózł, bo jak wiozę Kędziora to zawsze krzyczy: "zginiemyyyy" :mysli::a4fan:

no to chyba bym tez chcial to zobaczyc przewieziesz mnie :cool1:

Opublikowano

ciekawe co by Poziek krzyczał jakbym go przewiózł, bo jak wiozę Kędziora to zawsze krzyczy: "zginiemyyyy" :mysli::a4fan:

O k**wa on by pewnie krzyczał - czemu tu tak k**wa buja :decayed:
Opublikowano

ciekawe co by Poziek krzyczał jakbym go przewiózł, bo jak wiozę Kędziora to zawsze krzyczy: "zginiemyyyy" :mysli::a4fan:

no to chyba bym tez chcial to zobaczyc przewieziesz mnie :cool1:

wporzo, ale pamiętaj, że jak biore zakręt na pełnej ku*rwie to sam zamykam oczy :gwizdanie: bo chce mi sie :sick3:

(trochę mi budę wychyla )

Opublikowano

ciekawe co by Poziek krzyczał jakbym go przewiózł, bo jak wiozę Kędziora to zawsze krzyczy: "zginiemyyyy" :mysli::a4fan:

no to chyba bym tez chcial to zobaczyc przewieziesz mnie :cool1:

niewiem czy ci się uda załapać bo z tego co mi wiadomo Stan obiecał komuś jazdę więc niewiem czy cie wpuści do kolejki :decayed:

a ta osoba czeka już od BT bo wtedy się niezałapał

:polew: :polew: :polew:

(trochę mi budę wychyla )

trochę to tak jak by powiedzieć "prawie" :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 22:14_________________________________________________na zakrętach Stan wadzi grzywą o asfalt :decayed:
Opublikowano

ciekawe co by Poziek krzyczał jakbym go przewiózł, bo jak wiozę Kędziora to zawsze krzyczy: "zginiemyyyy" :mysli::a4fan:

O ku***a on by pewnie krzyczał - czemu tu tak ku***a buja :decayed:

Colin, to by moim wozem WRC wygrał :kox:

Opublikowano

Dobra bawcie się ja idę spać do jutra :hi:

Opublikowano

ciekawe co by Poziek krzyczał jakbym go przewiózł, bo jak wiozę Kędziora to zawsze krzyczy: "zginiemyyyy" :mysli::a4fan:

O ku***a on by pewnie krzyczał - czemu tu tak ku***a buja :decayed:

Colin, to by moim wozem WRC wygrał :kox:

i to dublując przeciwników :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 22:16_________________________________________________też się zbieram narka :decayed:
Opublikowano

Fugo też mi coś pisał o przewiezieniu

ale co to dni otwarte czy co ? :mysli:

Jeszcze nie mialem czasu mu odpisać :gwizdanie:

Opublikowano

Fugo też mi coś pisał o przewiezieniu

ale co to dni otwarte czy co ? :mysli:

Jeszcze nie mialem czasu mu odpisać :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

MAX NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN STARUSZKU

Opublikowano

STO LAT Max :kox:

Opublikowano

Ostatnio strasznie szybko wszyscy chodzą spać.... :mysli:

Najlepszego MAX.

Opublikowano

Max - naj.... naj.... naj :)

Opublikowano

Max - wszystkiego naj... :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.