Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ekipe :)

Dawno się tak nie sponiewierałem jak w piątek :kwasny:

Nie znalazł ktoś czasami czapki z Nike ? bo zgubiłem :disgust:

hehe Grisza ale mnie upodliłeś tą wódą w piątek ale pocieszyłem się właśnie tym, że w sobotę rano zobaczyłem Twoją czapkę na trawie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam ekipe :)

Dawno się tak nie sponiewierałem jak w piątek :kwasny:

Nie znalazł ktoś czasami czapki z Nike ? bo zgubiłem :disgust:

hehe Grisza ale mnie upodliłeś tą wódą w piątek ale pocieszyłem się właśnie tym, że w sobotę rano zobaczyłem Twoją czapkę na trawie :decayed:

Na trawie :mysli: Ja znalazłem Twoją czapkę na samochodzie Dimana :gwizdanie:
Opublikowano

Witam ekipe :)

Dawno się tak nie sponiewierałem jak w piątek :kwasny:

Nie znalazł ktoś czasami czapki z Nike ? bo zgubiłem :disgust:

hehe Grisza ale mnie upodliłeś tą wódą w piątek ale pocieszyłem się właśnie tym, że w sobotę rano zobaczyłem Twoją czapkę na trawie :decayed:

Na trawie :mysli: Ja znalazłem Twoją czapkę na samochodzie Dimana :gwizdanie:

no to ktoś był bardzo uprzejmy i położył na aucie :naughty:

Opublikowano

Ktoś mówił, że następne zmieni tylko na auto Patroxa...

no to sruuu:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_audi_a4_b7_30_tdi_quattro_315ps-t139178.0.html;topicseen

p.s.

1. nie pamiętam kto

2. nie, nie było to po pijaku :gwizdanie:

Opublikowano

Najważniejsze że się znalazła :wink4:

Opublikowano

Najważniejsze że się znalazła :wink4:

po takim weekendzie jakieś straty muszą być...... jak nie w ludziach to w itemach :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 18:35_________________________________________________

:naughty: jestem , ja też już PO wyborach :decayed:

w skrócie to było za***iście :good: a w dużym skrócie to było kox :polew:

Keżor, nie wiedziałam że wybory mogą być tak pasjonujące :mysli:

:decayed:

Opublikowano

Witam ekipe :)

Dawno się tak nie sponiewierałem jak w piątek :kwasny:

Nie znalazł ktoś czasami czapki z Nike ? bo zgubiłem :disgust:

Czapka jest, a nie znalazles czasem telefonu ? :decayed:

:kwasny: Niestety nie znalazłem.

Witam ekipe :)

Dawno się tak nie sponiewierałem jak w piątek :kwasny:

Nie znalazł ktoś czasami czapki z Nike ? bo zgubiłem :disgust:

hehe Grisza ale mnie upodliłeś tą wódą w piątek ale pocieszyłem się właśnie tym, że w sobotę rano zobaczyłem Twoją czapkę na trawie :decayed:

Na trawie :mysli: Ja znalazłem Twoją czapkę na samochodzie Dimana :gwizdanie:

:dance::thumbup: Przynajmniej nie musze kupować nowej. Ale to kto ją ma w takim bądz razie ?

Miszka razem żeśmy się upodlili..... :naughty: Ja rano jak wstałem nie wiedziałem jak sie nazywam.

Zastanawia mnie tylko jeszcze jedna rzecz ! jakim cudem ja zgubiłem sandała, nie przypominam sobie żebym biegał :cool1:

Ale na szczęście Miron mi go znalazł :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Witam ekipe :)

Dawno się tak nie sponiewierałem jak w piątek :kwasny:

Nie znalazł ktoś czasami czapki z Nike ? bo zgubiłem :disgust:

Czapka jest, a nie znalazles czasem telefonu ? :decayed:

:kwasny: Niestety nie znalazłem.

Witam ekipe :)

Dawno się tak nie sponiewierałem jak w piątek :kwasny:

Nie znalazł ktoś czasami czapki z Nike ? bo zgubiłem :disgust:

hehe Grisza ale mnie upodliłeś tą wódą w piątek ale pocieszyłem się właśnie tym, że w sobotę rano zobaczyłem Twoją czapkę na trawie :decayed:

Na trawie :mysli: Ja znalazłem Twoją czapkę na samochodzie Dimana :gwizdanie:

:dance::thumbup: Przynajmniej nie musze kupować nowej. Ale to kto ją ma w takim bądz razie ?

Miszka razem żeśmy się upodlili..... :naughty: Ja rano jak wstałem nie wiedziałem jak sie nazywam.

Zastanawia mnie tylko jeszcze jedna rzecz ! jakim cudem ja zgubiłem sandała, nie przypominam sobie żebym biegał :cool1:

Ale na szczęście Miron mi go znalazł :notworthy: :notworthy:

:polew:

[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 19:08_________________________________________________aha psssyt po raz drugi i ostatni dziś :naughty:

Opublikowano

Witam ekipe :)

Dawno się tak nie sponiewierałem jak w piątek :kwasny:

Nie znalazł ktoś czasami czapki z Nike ? bo zgubiłem :disgust:

Czapka jest, a nie znalazles czasem telefonu ? :decayed:

:kwasny: Niestety nie znalazłem.

Witam ekipe :)

Dawno się tak nie sponiewierałem jak w piątek :kwasny:

Nie znalazł ktoś czasami czapki z Nike ? bo zgubiłem :disgust:

hehe Grisza ale mnie upodliłeś tą wódą w piątek ale pocieszyłem się właśnie tym, że w sobotę rano zobaczyłem Twoją czapkę na trawie :decayed:

Na trawie :mysli: Ja znalazłem Twoją czapkę na samochodzie Dimana :gwizdanie:

:dance::thumbup: Przynajmniej nie musze kupować nowej. Ale to kto ją ma w takim bądz razie ?

Miszka razem żeśmy się upodlili..... :naughty: Ja rano jak wstałem nie wiedziałem jak sie nazywam.

Zastanawia mnie tylko jeszcze jedna rzecz ! jakim cudem ja zgubiłem sandała, nie przypominam sobie żebym biegał :cool1:

Ale na szczęście Miron mi go znalazł :notworthy: :notworthy:

:polew: :polew:

A to nie Ty goniłeś Egona zanim zwichnął kostke ?

Opublikowano

Miszka tu nie ma hehe :polew: Coś w tej vódce musiało być :mysli:

:polew: :polew:

A to nie Ty goniłeś Egona zanim zwichnął kostke ?

Wszystko możliwe... :laghing2:

Musze tylko świadka znaleść który to potwierdzi.. :polew:

Opublikowano

Miszka tu nie ma hehe :polew: Coś w tej vódce musiało być :mysli:

:polew: :polew:

A to nie Ty goniłeś Egona zanim zwichnął kostke ?

Wszystko możliwe... :laghing2:

Musze tylko świadka znaleść który to potwierdzi.. :polew:

to było zaraz po tym jak dmuchałeś w alkomat :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dobry dobry ponownie...

wreszcie w domu :naughty:

było :good:

jeszcze raz dzięki wielkie :kox:

Opublikowano

Robię psssyt i siadam przed TV na mecz :kox:

Opublikowano

Robię psssyt i siadam przed TV na mecz :kox:

ja już dwa razy to zrobiłem i nie mam więcej piwka ale mam jeszcze gorzałkię i chyba ją dokończę bo jakoś suszy :kox:

Opublikowano

Robię psssyt i siadam przed TV na mecz :kox:

ja już dwa razy to zrobiłem i nie mam więcej piwka ale mam jeszcze gorzałkię i chyba ją dokończę bo jakoś suszy :kox:

Robię psssyt i siadam przed TV na mecz :kox:

no jak zaczęli to nie mogą skończyć :P

zupełnie jak ja...

:polew: :polew:

Opublikowano

Robię psssyt i siadam przed TV na mecz :kox:

ja już dwa razy to zrobiłem i nie mam więcej piwka ale mam jeszcze gorzałkię i chyba ją dokończę bo jakoś suszy :kox:

ja już strzelam trzecie :decayed:

Opublikowano

a kto ma tą moją czapke ? :)

Opublikowano

a kto ma tą moją czapke ? :)

ktoś z domku Mirona, osobiście ją wieszałem w tym domku na wieszaku :hi:

Opublikowano

a kto ma tą moją czapke ? :)

Była w domku nr18, czyli prawie samych gejów, przy odbiorze radzę dobrze obejrzeć :gwizdanie: :polew:
Opublikowano

a kto ma tą moją czapke ? :)

hmmm

znaleźliśmy ja chyba z Okiem na aucie dimana...

potem wisiała w 18 i chyba zabrał ją keżor :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.