Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ciekawie tu... :cool1::polew: :polew: :polew:

:hi:

uuuuuu :heat::nabijasie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra ja spierdykam niestety, bo 3 dni pod rząd spałem 4 godziny, dziś w robocie rano to byłem nieprzytomny.

Do jutra Ziomale i Ziomalki :decayed: Jutro oglądam drugą część fotek, od Stanleya i Maria :naughty:

:hi:

Opublikowano

chyba wyciągała z Twojej d*py :polew: :polew: :polew: :polew:

ale ty jesteś obleśny :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

:polew: :polew: :polew:

łeee tam życie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

widze takie spokojne wieczorne pogawedki ida :cool1:

:hi: no taki Chill Out :kox:

tak jak mowisz filipku :decayed:

Opublikowano

Gregor i od kogo wkońcu przeglądałeś te fotki? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra ja spierdykam niestety, bo 3 dni pod rząd spałem 4 godziny, dziś w robocie rano to byłem nieprzytomny.

Do jutra Ziomale i Ziomalki :decayed: Jutro oglądam drugą część fotek, od Stanleya i Maria :naughty:

:hi:

cze :hi:

Opublikowano

No ciekawie tu... :cool1::polew: :polew: :polew:

no co ty nuda :gwizdanie:

Taaa....

No ciekawie tu... :cool1::polew: :polew: :polew:

:hi:

uuuuuu :heat::nabijasie:

Prze**uje.... :polew: :polew:
Opublikowano

chyba wyciągała z Twojej d*py :polew: :polew: :polew: :polew:

ale ty jesteś obleśny :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

:polew: :polew: :polew:

łeee tam życie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

widze takie spokojne wieczorne pogawedki ida :cool1:

:hi: no taki Chill Out :kox:

tak jak mowisz filipku :decayed:

to jest h*j ale, że Kędzior ma na imię Przemek to też jebłem :polew:

Opublikowano

filipku :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 21:33_________________________________________________

to jest h*j ale, że Kędzior ma na imię Przemek to też jebłem :polew:

:ssij:

:polew:

Opublikowano

k**wa mecz miałem oglądać a tu c**j na forum siedzę i tylko słucham...jak radio :polew:

Opublikowano

Gregor i od kogo wkońcu przeglądałeś te fotki? :polew: :polew: :polew:

q-rwa nie wiem, ktoś na forum wkleił i nie pamiętam teraz kto, ale to ta galeria i nie ma nicku na picasie:

http://picasaweb.google.pl/117077679928585988627/Zator2010?authkey=Gv1sRgCKO50dTM-uSxEQ#5484953177422733522

Opublikowano

Gregor i od kogo wkońcu przeglądałeś te fotki? :polew: :polew: :polew:

q-rwa nie wiem, ktoś na forum wkleił i nie pamiętam teraz kto, ale to ta galeria i nie ma nicku na picasie:

http://picasaweb.google.pl/117077679928585988627/Zator2010?authkey=Gv1sRgCKO50dTM-uSxEQ#5484953177422733522

to jutro będziesz drugi raz moje fotki oglądał :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 21:41_________________________________________________

ku***a mecz miałem oglądać a tu ch***j na forum siedzę i tylko słucham...jak radio :polew:

ja też :decayed:

Opublikowano

Gregor i od kogo wkońcu przeglądałeś te fotki? :polew: :polew: :polew:

q-rwa nie wiem, ktoś na forum wkleił i nie pamiętam teraz kto, ale to ta galeria i nie ma nicku na picasie:

http://picasaweb.google.pl/117077679928585988627/Zator2010?authkey=Gv1sRgCKO50dTM-uSxEQ#5484953177422733522

zawsze chciałem byc trazakiem :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

czyli co jutro grylll jak będzie pogoda :naughty:

Opublikowano

czyli co jutro grylll jak będzie pogoda :naughty:

nie dadzą mi urlopu :gwizdanie:
Opublikowano

no i c**j, tylko sie poruszy jakiś normalny temat od razu cisza :polew:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 21:45_________________________________________________

czyli co jutro grylll jak będzie pogoda :naughty:

nie dadzą mi urlopu :gwizdanie:

a jak Ty robisz ?

Opublikowano

czyli co jutro grylll jak będzie pogoda :naughty:

nie dadzą mi urlopu :gwizdanie:

Przecież sam sobie weź... :good::kox:
Opublikowano

to jest h*j ale, że Kędzior ma na imię Przemek to też jebłem :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Akjam a Ty będziesz na spocie ?

Opublikowano

Akjam a Ty będziesz na spocie ?

i zebys mojej dokladki nie zapomnial tylko mi tu nie sciemniaj ze jej nie masz :gwizdanie: akjam oczywiscie

Opublikowano

czyli co jutro grylll jak będzie pogoda :naughty:

nie dadzą mi urlopu :gwizdanie:

Przecież sam sobie weź... :good::kox:

wystarczy że dzisiaj sobie sam wypisywałem :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.