Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może porezerwujemy jakieś stoliki na finał i półfinały , co by se razem obejrzeć? :gwizdanie:

zarezerwujmy te stoliki np u Seskiego, bo w barze to wiesz co może być :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może porezerwujemy jakieś stoliki na finał i półfinały , co by se razem obejrzeć? :gwizdanie:

Obawiam się, że wtedy trzeba byłoby nagrać meczyk i obejrzeć z odtworzenia... :gwizdanie:
Opublikowano

może porezerwujemy jakieś stoliki na finał i półfinały , co by se razem obejrzeć? :gwizdanie:

Obawiam się, że wtedy trzeba byłoby nagrać meczyk i obejrzeć z odtworzenia... :gwizdanie:

dokładnie ja już jeden taki finał oglądałem... na tychach :gwizdanie: :gwizdanie: tzn. podobno leciał w tle :decayed:
Opublikowano

najbliższa knajpa gdzie A4-klub mam wstęp znajduję się pod Łodzią... :wallbash: :wallbash:

i to pewnie podwodną :polew:

przed przybyciem była nadwodna dopiero po 6 piwie stała się podwodna :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

może porezerwujemy jakieś stoliki na finał i półfinały , co by se razem obejrzeć? :gwizdanie:

Obawiam się, że wtedy trzeba byłoby nagrać meczyk i obejrzeć z odtworzenia... :gwizdanie:

dokładnie ja już jeden taki finał oglądałem... na tychach :gwizdanie: :gwizdanie: tzn. podobno leciał w tle :decayed:

No proszę... :gwizdanie: :polew:
Opublikowano
  • Autor

zdupiam w kime :hi:

Opublikowano

jo tysz... :hi:

Opublikowano

zdupiam w kime :hi:

jo tysz... :hi:

Narta! :hi:

Opublikowano

napiszę tylko jedno:

jesteście poryci, nie mam pytań :polew:

aaa i wpadam chyba na spota, mam wolne do czwartku :gwizdanie:

Opublikowano

napiszę tylko jedno:

jesteście poryci, nie mam pytań :polew:

aaa i wpadam chyba na spota, mam wolne do czwartku :gwizdanie:

:naughty: No ja też chyba będę. :good:
Opublikowano

:siema: z rana.

Też chyba pójdę na jakieś L4 :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

jeszcze tylko środa, czwartek, piątek i :piroman:

Opublikowano

:hi:

siema w ten wtorkowy poranek :naughty:

powiem tylko tyle:

A3 nie jedzie :polew:

Opublikowano

:hi:

siema w ten wtorkowy poranek :naughty:

powiem tylko tyle:

A3 nie jedzie :polew:

A3 1.6 z ponad 100stu konnym silnikiem? :polew:

Opublikowano
  • Autor

Oko , pamiętaj o CDku :naughty:

no i ta laska z tej A3 nie jest wcale zła , ale nic więcej nie powiem :song:

Opublikowano

Oko , pamiętaj o CDku :naughty:

no i ta laska z tej A3 nie jest wcale zła , ale nic więcej nie powiem :song:

postaram się mieć CD na dzisiaj.

no to pozbyliśmy się przemka kawalera :cool1: :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Oko , pamiętaj o CDku :naughty:

no i ta laska z tej A3 nie jest wcale zła , ale nic więcej nie powiem :song:

postaram się mieć CD na dzisiaj.

no to pozbyliśmy się przemka kawalera :cool1: :gwizdanie: :polew:

no co Ty, ona nie była w jego typie :gwizdanie: ( tak mi powiedział :wink4: )

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.