Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zbieram się do wyra. Trzymajta się :)

Aha... Miszka za 200 zeta moge wziąść te twoje ledy jak ci się nie podobają :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bara bara szoł :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: Nie przebiera w słowach! :polew: :polew: :polew:

a może ja też nakręcę jakiś program

KędziSan show :decayed: :decayed: :decayed:

i tam się nie będzie nic gadać tylko flaszka na stół i picie by nagrywali :polew:

ta maciora na stół i jazda każdy by gadał jak tra lalala :decayed: :decayed:

pierwszego to bym zaprosił Dode i bym ją zmacał :decayed: :decayed: :decayed:

Gdzie to q***wa plastik macać! :wallbash::wink4:

ale jaki duży plastik :naughty:

mądrze gadasz kiełbasiarzu
Opublikowano

Zbieram się do wyra. Trzymajta się :)

nie zgub laczka :decayed:

:hi:

Opublikowano

Zbieram się do wyra. Trzymajta się :)

trzym się kirusie :decayed:

Opublikowano

bara bara szoł :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: Nie przebiera w słowach! :polew: :polew: :polew:

a może ja też nakręcę jakiś program

KędziSan show :decayed: :decayed: :decayed:

i tam się nie będzie nic gadać tylko flaszka na stół i picie by nagrywali :polew:

ta maciora na stół i jazda każdy by gadał jak tra lalala :decayed: :decayed:

pierwszego to bym zaprosił Dode i bym ją zmacał :decayed: :decayed: :decayed:

Gdzie to q***wa plastik macać! :wallbash::wink4:

bym ją ochlał to byś widział co by się działo :decayed: :decayed: :decayed:

No chyba, że dostałbyś się do jej środka... :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Zbieram się do wyra. Trzymajta się :)

Aha... Miszka za 200 zeta moge wziąść te twoje ledy jak ci się nie podobają :polew:

:hi:
Opublikowano

Aha... Miszka za 200 zeta moge wziąść te twoje ledy jak ci się nie podobają :polew:

a czy ja powiedziałem, że mi się nie podobają ? :wallbash: za 2000zł są Twoje nawet Ci je do Pszczyny zawiozę dziś :naughty:

Opublikowano

kurde głodny jestem :wallbash: a już wypiłem więc do maka niepojade :confused4:

Opublikowano

kurde głodny jestem :wallbash: a już wypiłem więc do maka niepojade :confused4:

opierdol coś na zimno, coś z diety Maxita

Opublikowano

kurde głodny jestem :wallbash: a już wypiłem więc do maka niepojade :confused4:

do maka?

lepiej zapodaj sobie jogurta... :gwizdanie:

ja wciągłem serek a teraz popijam stronga :polew: dieta cud :decayed:

Opublikowano

kurde głodny jestem :wallbash: a już wypiłem więc do maka niepojade :confused4:

Na zdrowie Ci wyjdzie! :naughty:
Opublikowano

kurde głodny jestem :wallbash: a już wypiłem więc do maka niepojade :confused4:

opierdol coś na zimno, coś z diety Maxita

14 zimnych czisów?? :polew:

kurde głodny jestem :wallbash: a już wypiłem więc do maka niepojade :confused4:

do maka?

lepiej zapodaj sobie jogurta... :gwizdanie:

ja wciągłem serek a teraz popijam stronga :polew: dieta cud :decayed:

hehehe no jednak wolał bym maka :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

kurde głodny jestem :wallbash: a już wypiłem więc do maka niepojade :confused4:

opierdol coś na zimno, coś z diety Maxita

14 zimnych czisów?? :polew:

kurde głodny jestem :wallbash: a już wypiłem więc do maka niepojade :confused4:

do maka?

lepiej zapodaj sobie jogurta... :gwizdanie:

ja wciągłem serek a teraz popijam stronga :polew: dieta cud :decayed:

hehehe no jednak wolał bym maka :decayed: :decayed: :decayed:

Bulczas nie pił na spocie więc dzwoń do niego [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 23:44_________________________________________________albo do Illuminatora może Illuminuje gdzieś po Sośnie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bulczas nie pił na spocie więc dzwoń do niego

w robocie jest :wallbash:
Opublikowano

kurde głodny jestem :wallbash: a już wypiłem więc do maka niepojade :confused4:

opierdol coś na zimno, coś z diety Maxita

14 zimnych czisów?? :polew:

kurde głodny jestem :wallbash: a już wypiłem więc do maka niepojade :confused4:

do maka?

lepiej zapodaj sobie jogurta... :gwizdanie:

ja wciągłem serek a teraz popijam stronga :polew: dieta cud :decayed:

hehehe no jednak wolał bym maka :decayed: :decayed: :decayed:

Jak dla Ciebie to możesz zjeść tylko 10 zimnych chipsów... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Jak dla Ciebie to możesz zjeść tylko 10 zimnych chipsów... :polew: :polew: :polew:

hehe myślisz że będzie odpowiednio?? :decayed:
Opublikowano

Bulczas nie pił na spocie więc dzwoń do niego

w robocie jest :wallbash:

to dzwoń do niego niech bierze na telefon :decayed::naughty:

Opublikowano

Bulczas nie pił na spocie więc dzwoń do niego

w robocie jest :wallbash:

to dzwoń do niego niech bierze na telefon :decayed::naughty:

Miszka łoju jak byś był taki kumpel to byś mi przywiózł :decayed:
Opublikowano

Jak dla Ciebie to możesz zjeść tylko 10 zimnych chipsów... :polew: :polew: :polew:

hehe myślisz że będzie odpowiednio?? :decayed:

Na początek ok! :good:

P.S. Jak Wam idzie? :wink4: LECH psssyytttt....

Opublikowano

Jak dla Ciebie to możesz zjeść tylko 10 zimnych chipsów... :polew: :polew: :polew:

hehe myślisz że będzie odpowiednio?? :decayed:

Na początek ok! :good:

P.S. Jak Wam idzie? :wink4: LECH psssyytttt....

żuber już prawie na dnie i więcej niemam :confused4:
Opublikowano

Bulczas nie pił na spocie więc dzwoń do niego

w robocie jest :wallbash:

to dzwoń do niego niech bierze na telefon :decayed::naughty:

Miszka łoju jak byś był taki kumpel to byś mi przywiózł :decayed:

Nie mam paszportu :decayed::tongue4:

Pijoki a ja bez bronków

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.