Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Wy tu o Hip Hopie cały dzień , a ja jestem zdania (pewnie tak jak Pucek) , że nie ma to jak zdrowe pierdolnięcie :kox:

np. odcinka APU :decayed:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 13:50_________________________________________________Lexy & K-Paul - Love me Baby :kox:

Wkońcu ktoś wkleił coś dobrego :)

macie , to są wszystkie fotki które zostały zrobione moim aparatem , szau nie? :kox::polew:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 15:19_________________________________________________http://picasaweb.google.pl/kezorek1/Forum?authkey=Gv1sRgCIvYjJ7bqueQJQ# zapomniałbym :decayed:

Ta ostatnia fotka to też, Egon w zwolnionym tempie :decayed:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 18:04_________________________________________________

panowie mechanicy czy czegoś tu brakuje do kompletu ? sprzedawca mówi że to kumplet http://allegro.pl/item1086203452_rozrzad_pompa_1_8_i_1_8t_vw_passat_audi_a4_a6.html

Zależy w jakim stanie jest pasek pompy wody, może warto go też wymienić.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gregory a pomijając ten pasek to wszystkie graty są ?

Opublikowano

Włosi do domu :kox: :kox: jutro Hiszpania a potem szwaby z angolami :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Tak jak Gregory napisał brakuje paska napędzającego pompę wody, reszta jest. Można jeszcze wymienić pasek z klimy.

Opublikowano

Tak jak Gregory napisał brakuje paska napędzającego pompę wody, reszta jest. Można jeszcze wymienić pasek z klimy.

Ty Ty Ty Ty Esooooo :tongue4:

Opublikowano

Gregory a pomijając ten pasek to wszystkie graty są ?

Tak, na rozrządzie jest tylko pasek, rolka, napinacz. Do tego można pompę wody wymienić i pasek pompy. Nic więcej tam nie ma.

Opublikowano

Gregory a pomijając ten pasek to wszystkie graty są ?

Tak, na rozrządzie jest tylko pasek, rolka, napinacz. Do tego można pompę wody wymienić i pasek pompy. Nic więcej tam nie ma.

senkju Ser to biera ten zestaw :hi:

Opublikowano

siema nieroby haratacz powrócił z pracy :kox:

Gracjan kupiłeś eSe :shocked: :shocked: :shocked::slina:

napił bym się browara jakiego :gwizdanie:

Opublikowano

siema nieroby haratacz powrócił z pracy :kox:

Gracjan kupiłeś eSe :shocked: :shocked: :shocked::slina:

napił bym się browara jakiego :gwizdanie:

elo ziom

zbadaj tą Ese od tego małolata :tongue4:http://www.a4-klub.pl/smf/b5_agb_gracjanowoz-t139199.0.html

Opublikowano

siema nieroby haratacz powrócił z pracy :kox:

Gracjan kupiłeś eSe :shocked: :shocked: :shocked::slina:

napił bym się browara jakiego :gwizdanie:

może na mecz skoczymy do knajpy :kox: :kox:
Opublikowano

Kupił kupił :naughty:

Opublikowano
ale widzę że grilla ma takiego jak i ja :polew: :polew:

autko fajne, też bym chciał mieć tatę czy dziadka co by mi takie furmanki kupowali :gwizdanie:

może na mecz skoczymy do knajpy :kox: :kox:

nie no jutro muszę iść do roboty :tongue4:
Opublikowano

nie no jutro muszę iść do roboty :tongue4:

a nie możesz iść i wypić 1-2 ?
Opublikowano

Kupił kupił :naughty:

:thumbdown::polew:

Opublikowano
ale widzę że grilla ma takiego jak i ja :polew: :polew:

autko fajne, też bym chciał mieć tatę czy dziadka co by mi takie furmanki kupowali :gwizdanie:

może na mecz skoczymy do knajpy :kox: :kox:

nie no jutro muszę iść do roboty :tongue4:

Auto jest wspólne a nie moje :rolleyes:

Opublikowano

Kupił kupił :naughty:

:thumbdown::polew:

dziadek kupił :decayed:

nie no jutro muszę iść do roboty :tongue4:

a nie możesz iść i wypić 1-2 ?

nie kalkuluje mi się :polew:
Opublikowano

nie no jutro muszę iść do roboty :tongue4:

a nie możesz iść i wypić 1-2 ?

nie znasz go? :polew:

Opublikowano

Keżor, Pucek posłuchajcie tego. Stare to, ale jare. Kiedyś tego słuchałem.

Puśćcie Biofatrance- Namaste V3.0 . To psychedelic trance. Cały set. Jak dla mnie :kox:

http://apps.facebook.com/ilike/artist/Biofatrance

Opublikowano

nie no jutro muszę iść do roboty :tongue4:

a nie możesz iść i wypić 1-2 ?

a tak można?

nie no, rozumiem 1-2 piwka i do tego flaszka :naughty:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 18:33_________________________________________________

Keżor, Pucek posłuchajcie tego. Stare to, ale jare. Kiedyś tego słuchałem.

Puśćcie Biofatrance- Namaste V3.0 . To psychedelic trance. Cały set. Jak dla mnie :kox:

http://apps.facebook.com/ilike/artist/Biofatrance

co za psychodeliczna muza :thumbdown:

Opublikowano

nie no jutro muszę iść do roboty :tongue4:

a nie możesz iść i wypić 1-2 ?

nie znasz go? :polew:

zabawne kusicielu, gdyby nie ty to bym w sobotę wypił parępiwek i koniec
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.