Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to rozrząd kupiony :banan2:

bogacz :decayed:

już nie :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Keżor, Pucek posłuchajcie tego. Stare to, ale jare. Kiedyś tego słuchałem.

Puśćcie Biofatrance- Namaste V3.0 . To psychedelic trance. Cały set. Jak dla mnie :kox:

http://apps.facebook.com/ilike/artist/Biofatrance

jakieś takie pierdowate :gwizdanie:

Jak dla mnie dużo lepsze od hard styl-u :gwizdanie: Bo hard styl-u nie da się słuchać, a tego się da.

oj dziadku dziadku, widzę że serio jesteś starej daty :decayed:

gdyby hardstylu nie dało się słuchać to firma Q-Dance nie miała by wpływów z tego typu imprez :)

to trzeba czuć :>

mam nadzieję że w tym roku na MAYDAY 2010 pojedzie większa liczba zainteresowanych :kox:

Opublikowano

ej wogole wg. mojego telefonu to k-c pobily gl. bo mam 6626 strone[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 19:02_________________________________________________i spadam bo bakteria ma KO...

To :hi:

Opublikowano

ej wogole wg. mojego telefonu to k-c pobily gl. bo mam 6626 strone[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 19:02_________________________________________________i spadam bo bakteria ma KO...

To :hi:

joł bicz :tongue4:

Opublikowano

oj dziadku dziadku, widzę że serio jesteś starej daty :decayed:

:foch:

Nie gadam z tobą, za tego dziadka.

Opublikowano

chyba będzie padać

oj dziadku dziadku, widzę że serio jesteś starej daty :decayed:

:foch:

Nie gadam z tobą, za tego dziadka.

dziadek to jest Diman :wink4:

na Gregora ewentualnie możesz mówić wujek :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oj dziadku dziadku, widzę że serio jesteś starej daty :decayed:

:foch:

Nie gadam z tobą, za tego dziadka.

Wujek Gregor :naughty:

Kędzior, to było dobre :>[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 19:26_________________________________________________to nic, szczyl pucek spada powoli do roboty :decayed:

:hi:

Opublikowano

to nic, szczyl pucek spada powoli do roboty :decayed:

:hi:

Szczęść Boże :hi:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 19:37_________________________________________________Karol Strasburger opowiada dowcip w Familiadzie

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :blink:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

zdupcam na mecz :naughty:

:ssij:

:tongue4:

Opublikowano

i ponownie dobry :decayed:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 21:10_________________________________________________hehe to widze forum moje :polew:

Opublikowano

Wujek Gregor :naughty:

Wujek już ujdzie, byle nie chrzestny :tongue4:

Opublikowano

Wujek Gregor :naughty:

Wujek już ujdzie, byle nie chrzestny :tongue4:

wujek gregor idź już stąd bo chciałem pogadać sam ze sobą :disgust:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 21:24_________________________________________________a tak wogóle co tam ciekawego? :>

Opublikowano

Mnie to rozpierdziela :

[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 21:28_________________________________________________Spadam już, zostajesz sam tak jak chciałeś :decayed:

:hi:

Opublikowano

Mnie to rozpierdziela :

[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 21:28_________________________________________________Spadam już, zostajesz sam tak jak chciałeś :decayed:

:hi:

dobre gregor dobre :polew:

się uśmialiśmy :P

a ja też spadam myju i spać :kox:

to strzałka :cool1:

Opublikowano
co do muzyki może i tak , ale nie zapomne Ci tego S6 C5

i A4 b6 :gwizdanie:

Opublikowano
co do muzyki może i tak , ale nie zapomne Ci tego S6 C5

i A4 b6 :gwizdanie:

czepiasz się :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

siemka z rana :hi:

za***isty był wczoraj meczyk Jap:Den :kox:

normalnie miałem wrażenie jakby Japończyków było ze dwa razy więcej :decayed:

a gole mega dojebane :ad:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 07:48_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/co_podarowac_sasiadce_na_urodziny-t139964.0.html rozje*ał mnie ten temat na łopatki :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.