Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:siema:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 21:45_________________________________________________

praca praca praca taki standart w sumie :wink4:

Dostałeś wypłatę :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: toś sypnął żartem ;)

obietnica na dziś brzmi 15 lipca..

lece do drugiej roboty, jak uda mi sie komuś shaczyć net to pojawie sie tu jeszcze dziś :)

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: toś sypnął żartem ;)

obietnica na dziś brzmi 15 lipca..

lece do drugiej roboty, jak uda mi sie komuś shaczyć net to pojawie sie tu jeszcze dziś :)

To trzymaj się

p.s. Kiedy podejmujemy drugą walkę z przodem :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: toś sypnął żartem ;)

obietnica na dziś brzmi 15 lipca..

lece do drugiej roboty, jak uda mi sie komuś shaczyć net to pojawie sie tu jeszcze dziś :)

dasz radę :wink4:
Opublikowano

Cze obiboki!! :tongue4: Fajny meczyk i wynik OK - mówię o Hiszpani! :kox: :kox:

Opublikowano

Cze obiboki!! :tongue4: Fajny meczyk i wynik OK - mówię o Hiszpani! :kox: :kox:

ty się do roboty weź a nie tylko mecze i alkohol

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Cze obiboki!! :tongue4: Fajny meczyk i wynik OK - mówię o Hiszpani! :kox: :kox:

ty się do roboty weź a nie tylko mecze i alkohol

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: No ciul! qr** w robocie jestem!! :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

sa 9km

25zl za wyscig (ok.10min)

mozna wziac tor na 30min za 300zl 5 osob moze się ścigać...

otwarcie 1 lipca

w Zabrzu

22 zl za wyscig (7 min)

30 min za 70 zl/os

tor bardzo fajny i otwarte do 21:00

jesli mozna to chetnie bym sie z wami wybral gdybyscie tak kiedys jechali :rolleyes:

Opublikowano

:hi:

sa 9km

25zl za wyscig (ok.10min)

mozna wziac tor na 30min za 300zl 5 osob moze się ścigać...

otwarcie 1 lipca

w Zabrzu

22 zl za wyscig (7 min)

30 min za 70 zl/os

tor bardzo fajny i otwarte do 21:00

jesli mozna to chetnie bym sie z wami wybral gdybyscie tak kiedys jechali :rolleyes:

Jest osobny temat o wypadzie na gokarty założony... :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

sa 9km

25zl za wyscig (ok.10min)

mozna wziac tor na 30min za 300zl 5 osob moze się ścigać...

otwarcie 1 lipca

w Zabrzu

22 zl za wyscig (7 min)

30 min za 70 zl/os

tor bardzo fajny i otwarte do 21:00

jesli mozna to chetnie bym sie z wami wybral gdybyscie tak kiedys jechali :rolleyes:

Jest osobny temat o wypadzie na gokarty założony... :gwizdanie:

to zależy gdzie w zabrzu ? :gwizdanie:
Opublikowano

Nie Sosnowiec... w Zabrzu to sie śmiga podczas nudnych zakupów z dziewczyną.... ona na ciuchy ja na gokarty... :cool1:

Opublikowano

Nie Sosnowiec... w Zabrzu to sie śmiga podczas nudnych zakupów z dziewczyną.... ona na ciuchy ja na gokarty... :cool1:

ale gdzie ? :doh1: :doh1:
Opublikowano

Nie Sosnowiec... w Zabrzu to sie śmiga podczas nudnych zakupów z dziewczyną.... ona na ciuchy ja na gokarty... :cool1:

ale gdzie ? :doh1: :doh1:

No ma coś być podobno otwarte od 1go lipca... :gwizdanie:
Opublikowano

Nie Sosnowiec... w Zabrzu to sie śmiga podczas nudnych zakupów z dziewczyną.... ona na ciuchy ja na gokarty... :cool1:

ale gdzie ? :doh1: :doh1:

w Zabrzu na M1

Opublikowano

Nie Sosnowiec... w Zabrzu to sie śmiga podczas nudnych zakupów z dziewczyną.... ona na ciuchy ja na gokarty... :cool1:

ale gdzie ? :doh1: :doh1:

w Zabrzu na M1

ja znam gościa ,ale w centrum zabrza :gwizdanie:
Opublikowano

Nie Sosnowiec... w Zabrzu to sie śmiga podczas nudnych zakupów z dziewczyną.... ona na ciuchy ja na gokarty... :cool1:

i własnie dlatego Sosnowiec żebyś nieprzyjechał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Nie Sosnowiec... w Zabrzu to sie śmiga podczas nudnych zakupów z dziewczyną.... ona na ciuchy ja na gokarty... :cool1:

i własnie dlatego Sosnowiec żebyś nieprzyjechał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to przyjedzie zemną :baseball:

:decayed:

Opublikowano

Nie Sosnowiec... w Zabrzu to sie śmiga podczas nudnych zakupów z dziewczyną.... ona na ciuchy ja na gokarty... :cool1:

i własnie dlatego Sosnowiec żebyś nieprzyjechał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to przyjedzie zemną :baseball:

:decayed:

super...

:polew: :polew: :polew::wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.