Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pucek chyba dawno nie miał z D do B i tęskni się chłopakowi dlatego mu nic nie pasuje :mysli:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 12:14_________________________________________________

:hi: siema panowie

:siema:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: siema panowie

:hi:

Ide jakiś obiad wyrezać :naughty: bo ssie mnie..... :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: siema panowie

:hi:

Ide jakiś obiad wyrezać :naughty: bo ssie mnie..... :gwizdanie:

no jak ssie to trzeba :decayed:
Opublikowano

siema Laski :banan1: :banan1:

Opublikowano

Ja tez się powoli zbieram i uderzam w plener :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: siema panowie

:hi:

Ide jakiś obiad wyrezać :naughty: bo ssie mnie..... :gwizdanie:

no jak ssie to trzeba :decayed:

ja nie jem bo mnie mdli :sick3:

Ja tez się powoli zbieram i uderzam w plener :gwizdanie:

nom trzeba by skorzystać z pogody bo za niedługo się lato kończy :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 12:30_________________________________________________

siema Laski :banan1: :banan1:

wiesz ile w polsce jest miejscowości o nazwie laski? :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

np Laski koło Olkusza

Galaktyka :dance: :dance:

Opublikowano
mnie się jakoś niepodoba :thumbdown: jakieś takie dziwne [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 12:50_________________________________________________

dla Kezora to teraz bardziej

jebłem :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano




z tego kawałka, niektórym spodoba się klip :decayed:
Opublikowano

z tego kawałka, niektórzy spodoba się klip :decayed:

po pierwszej miunucie mogępowiedzieć że boskiiii :dance: :dance: i muza i videło :decayed:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 12:53_________________________________________________ :blink:nie wiem czy to to samo bo się nie wsłuchałem w nuta ale videłooo

Pucek co to za impreza?? jadymyy??? hehe

Opublikowano

z tego kawałka, niektórym spodoba się klip :decayed:

az zaczęło mi szybciej bić serce :dance2::dance::thumbup: :drool:

Opublikowano

Keżor myślisz że jak będziesz pakował to będziesz tak wyglądał??

:polew::slina:

Opublikowano

nuta taka sobie...zbyt lekka

impreza to sensation white :gwizdanie:

Opublikowano

z tego kawałka, niektórym spodoba się klip :decayed:

blondi z pierwszego tele jest wręcz przepier*olona na maksa majne tajp jak nic :decayed:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 13:02_________________________________________________

nuta taka sobie...zbyt lekka

impreza to sensation white :gwizdanie:

to tam jakas muzyka leciała?? niezauważyłem :decayed::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:decayed:

mogłem się domyślić że nie zauważysz :wink4:

Opublikowano

26263660100large.jpg

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: ogień poprostu ogień :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: gdybym miał ją w wiekszym formacie to by była u mnie na tapecie :evil:

Ps. Pucek dalej twierdzisz że b6 jest lipne?? :polew: :polew: :polew:

Mega silikony :tongue4:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 13:16_________________________________________________

z tego kawałka, niektórym spodoba się klip :decayed:

:slina: Kawałek też fajny, niczego sobie :)

Opublikowano

Mega silikony :tongue4:

Wujek ale za to mega fajne :kox: :kox: :kox:

nom i nuta i filmidło konkret :decayed:

Opublikowano

nuta taka sobie...zbyt lekka

impreza to sensation white :gwizdanie:

Sensation White jest teraz 3 lipca :dance2:

Szkoda, że jest jak jest i nie mogę pojechać.[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 13:21_________________________________________________

Mega silikony :tongue4:

Wujek ale za to mega fajne :kox: :kox: :kox:

Żaden silikon nie jest fajny, to sztuczny cyc! :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.