Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy to jest kratka z b6 z tym chromem w zderzaku ? :shocked: bo tak wygląda... [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 18:07_________________________________________________nie no im dłużej patrze na to auto to widzę jakie to jest padło... zobaczcie sobie pod jakim kątem są wskaźniki doladaowania... są one obrócone w kierunku ludzi idących po chodniku i ten odstający panel z radiem i wychodzący spod niego jakiś niebieski drut... :wallbash:

porezał ją na II lift i na B6 :decayed:

ma podświetlane klamki jak B6 s-line

gałkę zmiany biegów z B6

i fajne kostki na lusterku :polew:

ma[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 18:22_________________________________________________to jest rezacz

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=v2ihkganofcc

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja nie wiem co wy od tego auta chcecie :polew: auto na wypasie :polew: :polew: i cena przystępna :laghing2: :nabijasie:

Opublikowano

wolałbym kupic B6 1.8T, za tą cenę na pewno coś by się znalazło

wątpię...a jeśli już to ciekawe co by to było za B6 :thumbdown:

mosz synek

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=v2hcpaeosdjb

Opublikowano

wolałbym kupic B6 1.8T, za tą cenę na pewno coś by się znalazło

wątpię...a jeśli już to ciekawe co by to było za B6 :thumbdown:

mosz synek

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=v2hcpaeosdjb

synek umiesz liczyć ? 7000E to prawie 30000 tyś zł + opłaty transport itd :punish:

Opublikowano

wolałbym kupic B6 1.8T, za tą cenę na pewno coś by się znalazło

wątpię...a jeśli już to ciekawe co by to było za B6 :thumbdown:

mosz synek

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=v2hcpaeosdjb

synek umiesz liczyć ? 7000E to prawie 30000 tyś zł + opłaty transport itd :punish:

pierwsze, lepsze ogłoszenie, z ceny może zejść itd, itp

Opublikowano

:hi: BRY!!

Cena?

Ciekawe jakbym mojego sprzedawał ile musiałbym se za niego policzyć :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: BRY!!

Cena?

Ciekawe jakbym mojego sprzedawał ile musiałbym se za niego policzyć :gwizdanie:

10k max :tongue4::polew: :polew:

Opublikowano
o k**wa :polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew:

dojebany jest ten telewizor

no nie mogę

:polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: BRY!!

Cena?

Ciekawe jakbym mojego sprzedawał ile musiałbym se za niego policzyć :gwizdanie:

10k max :tongue4::polew: :polew:

Chyba dopłaty do ceny rynkowej dziadu :tongue4:

:decayed:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 18:51_________________________________________________

o ku***a :polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew:

dojebany jest ten telewizor

no nie mogę

:polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew:

:blink: WTF?

Opublikowano

zobacz sobie to ogłoszenie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ałto gro i trombi :ad::naughty:

naprawa: 10min roboty

przyczyna: poluzowany kabel przy rozruszniku :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: BRY!!

Cena?

Ciekawe jakbym mojego sprzedawał ile musiałbym se za niego policzyć :gwizdanie:

10k max :tongue4::polew: :polew:

Chyba dopłaty do ceny rynkowej dziadu :tongue4:

ja ci dam dziadu jak juz to dziadek :baseball:

Opublikowano

:hi: BRY!!

Cena?

Ciekawe jakbym mojego sprzedawał ile musiałbym se za niego policzyć :gwizdanie:

10k max :tongue4::polew: :polew:

Chyba dopłaty do ceny rynkowej dziadu :tongue4:

ja ci dam dziadu jak juz to dziadek :baseball:

Oooo, zjadło mi się "k" :decayed:

Ja mam za ciebie cytaty poprawiać :>

Opublikowano

ałto gro i trombi :ad::naughty:

naprawa: 10min roboty

przyczyna: poluzowany kabel przy rozruszniku :gwizdanie:

czyli mialem racje ze to moze byc ten gruby kabel co idzie do rozrusznika :banan::banan2::yeee:

Opublikowano

napił bym się piwka :decayed:

Opublikowano

napił bym się piwka :decayed:

:naughty: :naughty:
Opublikowano

napił bym się piwka :decayed:

a Ja do roboty! :kwasny:
Opublikowano

napił bym się piwka :decayed:

a Ja do roboty! :kwasny:

najwyższy czas :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 19:16_________________________________________________

ałto gro i trombi :ad::naughty:

naprawa: 10min roboty

przyczyna: poluzowany kabel przy rozruszniku :gwizdanie:

wiedziałem że to jaka pierdoła będzie :decayed:
Opublikowano

napił bym się piwka :decayed:

a Ja do roboty! :kwasny:

najwyższy czas :polew: :polew: :polew:

siedzisz tylko w domu jak Miszka :decayed:

Opublikowano

napił bym się piwka :decayed:

a Ja do roboty! :kwasny:

najwyższy czas :polew: :polew: :polew:

siedzisz tylko w domu jak Miszka :decayed:

dokładnie ahh te lenie :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.