Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

napił bym się piwka :decayed:

a Ja do roboty! :kwasny:

najwyższy czas :polew: :polew: :polew:

siedzisz tylko w domu jak Miszka :decayed:

dokładnie ahh te lenie :decayed:

i jeszcze im się wydaje, że wiedzą co to ciężka praca :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 19:20_________________________________________________i codziennie piwo chleją :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i jeszcze im się wydaje, że wiedzą co to ciężka praca :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 19:20_________________________________________________i codziennie piwo chleją :gwizdanie:

tiaaa nawet mi się tego komentować niechce :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 19:21_________________________________________________idę po browar :decayed:

Opublikowano

i jeszcze im się wydaje, że wiedzą co to ciężka praca :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 19:20_________________________________________________i codziennie piwo chleją :gwizdanie:

tiaaa nawet mi się tego komentować niechce :polew: :polew: :polew: :polew:

a my, ciężko pracujący tylko od czasu do czasu: jakiś żubr, kasztelan i inne piwo do 2,50zł :rolleyes:

Opublikowano

i jeszcze im się wydaje, że wiedzą co to ciężka praca :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 19:20_________________________________________________i codziennie piwo chleją :gwizdanie:

tiaaa nawet mi się tego komentować niechce :polew: :polew: :polew: :polew:

a my, ciężko pracujący tylko od czasu do czasu: jakiś żubr, kasztelan i inne piwo do 2,50zł :rolleyes:

:gwizdanie: :laghing2:

Opublikowano

i jeszcze im się wydaje, że wiedzą co to ciężka praca :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 19:20_________________________________________________i codziennie piwo chleją :gwizdanie:

tiaaa nawet mi się tego komentować niechce :polew: :polew: :polew: :polew:

a my, ciężko pracujący tylko od czasu do czasu: jakiś żubr, kasztelan i inne piwo do 2,50zł :rolleyes:

dokładnie :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 19:31_________________________________________________ja muszę pić jakieś tanie reedsy dla bab bo mnie nie stać na prawdziwe piwo :gwizdanie:
Opublikowano

ja muszę pić jakieś tanie reedsy dla bab bo mnie nie stać na prawdziwe piwo :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

zakupione :decayed: tylko 4paka wziąłem bo mnie nie stać na nic więcej

Opublikowano

to se znajdźcie robotę gdzie płacą i nie trza robić za wiele :decayed: to, że ciężko tyracie to już wasza broszka...swoją drogą ciekawe kiedy mnie wy***rdolą :polew:

Opublikowano
Opublikowano

to se znajdźcie robotę gdzie płacą i nie trza robić za wiele :decayed: to, że ciężko tyracie to już wasza broszka...swoją drogą ciekawe kiedy mnie wy***rdolą :polew:

przecież sam się miałeś zwolnić :decayed:
Opublikowano

to se znajdźcie robotę gdzie płacą i nie trza robić za wiele :decayed: to, że ciężko tyracie to już wasza broszka...swoją drogą ciekawe kiedy mnie wy***rdolą :polew:

przecież sam się miałeś zwolnić :decayed:

do puki nie mam czegoś innego musiałbym być idiotą :tongue4:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 19:57_________________________________________________zaraz meczyk :kox:

Opublikowano
O q***wa!! :sick3: :sick3: jebannyy!! :polew: :polew:
Opublikowano

mykam na meczyk :)

Opublikowano
  • Autor

no ja też zaraz ide popatrzeć :decayed:

Opublikowano

jami jami :polew: :polew: :polew:

fuj :sick3:

Opublikowano

jami jami :polew: :polew: :polew:

Miszka, jak już myślę że bardziej obleśnym być nie idzie to ty piszesz coś takiego pokazując że jak najbardziej można :polew:

Opublikowano

i leci meczyk :decayed:

jami jami :polew: :polew: :polew:

Miszka, jak już myślę że bardziej obleśnym być nie idzie to ty piszesz coś takiego pokazując że jak najbardziej można :polew:

hehe jeszcze nie raz cię zaskoczy :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

i leci meczyk :decayed:

No leci ale trochę przerywa w tym NECIE!!! :disgust:

Opublikowano

ale ich jadą już 2;0

i leci meczyk :decayed:

No leci ale trochę przerywa w tym NECIE!!! :disgust:

już ci poweidziałem weź się do roboty :tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.