Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

finał: Brazylia- Niemcy :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przecież już masz, pokazywałeś mi ostatnio :gwizdanie:

to miała być tajemnica ;(

GHANA :good:

goń antylopę goń goń goń :decayed: :decayed:

STOP TO RACISM!!! :rant: :ranting1:

nom stop stop :polew: niedobry mudżin z afryka :polew: :polew:

no ja też jestem za Ghaną :good::kox: czarny koń (dosłownie :polew: )

Opublikowano
  • Autor

spadam do wyrka :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

siema

Opublikowano

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 23:01_________________________________________________

finał: Brazylia- Niemcy :gwizdanie:

Niemcy dostaną po drodze... :naughty:
Opublikowano

finał Niemcy - Brazylia :tongue4:

następny :baseball::punish:

Opublikowano

Nie wiecie może gdzie na szrocie dostane polifta b5 ? :D potrzebuje pare tajli a za paczki z allegro zapłace majątek ;d

Opublikowano

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 23:01_________________________________________________

finał: Brazylia- Niemcy :gwizdanie:

Niemcy dostaną po drodze... :naughty:

może od Argentyny, ale wątpię ( w sumie jest jeszcze ESP, ale narazie ch*uja grają)[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 23:03_________________________________________________

Nie wiecie może gdzie na szrocie dostane polifta b5 ? :D potrzebuje pare tajli a za paczki z allegro zapłace majątek ;d

ja tam kupuje tylko w ASO :decayed:

Opublikowano

z wami tu trzeba zrobić porządek ....... :gwizdanie:

Niemcy dostaną takie lanie od argentyny że łohoho.....

Opublikowano

Nie wiecie może gdzie na szrocie dostane polifta b5 ? :D potrzebuje pare tajli a za paczki z allegro zapłace majątek ;d

jak znajdziesz to daj znac :wink4:

Opublikowano

Nie wiecie może gdzie na szrocie dostane polifta b5 ? :D potrzebuje pare tajli a za paczki z allegro zapłace majątek ;d

A co bo ja czekam na kilka części i jeszcze nie są wysłane więc możesz się dopisać..
Opublikowano

z wami tu trzeba zrobić porządek ....... :gwizdanie:

Grisza, nie lubisz nazistów? :gwizdanie:

chociaż to już w sumie nie Niemcy. Pownni nazywać się jakoś tak Wspólnota Państw....

Opublikowano

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 23:01_________________________________________________

finał: Brazylia- Niemcy :gwizdanie:

Niemcy dostaną po drodze... :naughty:

może od Argentyny, ale wątpię ( w sumie jest jeszcze ESP, ale narazie ch*uja grają)

ARG objedzie GER a ESP może się rozkręci... :cool1:

Opublikowano

z wami tu trzeba zrobić porządek ....... :gwizdanie:

Grisza, nie lubisz nazistów? :gwizdanie:

chociaż to już w sumie nie Niemcy. Pownni nazywać się jakoś tak Wspólnota Państw....

szczegolnie ze w kazdym meczu bramki strzelaja Polacy: Podolski i Klose :decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 23:01_________________________________________________

finał: Brazylia- Niemcy :gwizdanie:

Niemcy dostaną po drodze... :naughty:

może od Argentyny, ale wątpię ( w sumie jest jeszcze ESP, ale narazie ch*uja grają)

ARG objedzie GER a ESP może się rozkręci... :cool1:

jja też stawiam na ARG od samego początku - ale przez spoty nie widziałem jeszcze ani jednego meczu z nimi :gwizdanie:
Opublikowano

z wami tu trzeba zrobić porządek ....... :gwizdanie:

Grisza, nie lubisz nazistów? :gwizdanie:

chociaż to już w sumie nie Niemcy. Pownni nazywać się jakoś tak Wspólnota Państw....

NIE !! ale ich :audi: TAK...... :gwizdanie:

Gra tam chociaż jeden niemiec ? Balac kontuzja także.....

Opublikowano

z wami tu trzeba zrobić porządek ....... :gwizdanie:

Grisza, nie lubisz nazistów? :gwizdanie:

chociaż to już w sumie nie Niemcy. Pownni nazywać się jakoś tak Wspólnota Państw....

NIE !! ale ich :audi: TAK...... :gwizdanie:

Gra tam chociaż jeden niemiec ? Balac kontuzja także.....

gra szwajnstajger :tongue4:
Opublikowano

z wami tu trzeba zrobić porządek ....... :gwizdanie:

Grisza, nie lubisz nazistów? :gwizdanie:

chociaż to już w sumie nie Niemcy. Pownni nazywać się jakoś tak Wspólnota Państw....

NIE !! ale ich :audi: TAK...... :gwizdanie:

Gra tam chociaż jeden niemiec ? Balac kontuzja także.....

Balack to GER? :mysli:
Opublikowano

Nie wiecie może gdzie na szrocie dostane polifta b5 ? :D potrzebuje pare tajli a za paczki z allegro zapłace majątek ;d

A co bo ja czekam na kilka części i jeszcze nie są wysłane więc możesz się dopisać..

Do polifta potrzebuje ramiona wycieraczek :) na przedwczoraj ;d

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.