Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z wami tu trzeba zrobić porządek ....... :gwizdanie:

Grisza, nie lubisz nazistów? :gwizdanie:

chociaż to już w sumie nie Niemcy. Pownni nazywać się jakoś tak Wspólnota Państw....

NIE !! ale ich :audi: TAK...... :gwizdanie:

Gra tam chociaż jeden niemiec ? Balac kontuzja także.....

gra szwajnstajger :tongue4:

po polsku szwagier :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiecie może gdzie na szrocie dostane polifta b5 ? :D potrzebuje pare tajli a za paczki z allegro zapłace majątek ;d

A co bo ja czekam na kilka części i jeszcze nie są wysłane więc możesz się dopisać..

Do polifta potrzebuje ramiona wycieraczek :) na przedwczoraj ;d

w najbliższe dni ma niepadać więc dasz radę :wink4:

Opublikowano

Nie wiecie może gdzie na szrocie dostane polifta b5 ? :D potrzebuje pare tajli a za paczki z allegro zapłace majątek ;d

A co bo ja czekam na kilka części i jeszcze nie są wysłane więc możesz się dopisać..

Do polifta potrzebuje ramiona wycieraczek :) na przedwczoraj ;d

a to są inne do polifta? :blink:
Opublikowano

z wami tu trzeba zrobić porządek ....... :gwizdanie:

Grisza, nie lubisz nazistów? :gwizdanie:

chociaż to już w sumie nie Niemcy. Pownni nazywać się jakoś tak Wspólnota Państw....

NIE !! ale ich :audi: TAK...... :gwizdanie:

Gra tam chociaż jeden niemiec ? Balac kontuzja także.....

gra szwajnstajger :tongue4:

po polsku szwagier :polew:

No i na to wychodzi, że sami Polacy tam grają... :cool1:
Opublikowano

Balack to GER? :mysli:

tak, mama z etiopii a tatuś z grenlandii :decayed:
Opublikowano

z wami tu trzeba zrobić porządek ....... :gwizdanie:

Grisza, nie lubisz nazistów? :gwizdanie:

chociaż to już w sumie nie Niemcy. Pownni nazywać się jakoś tak Wspólnota Państw....

NIE !! ale ich :audi: TAK...... :gwizdanie:

Gra tam chociaż jeden niemiec ? Balac kontuzja także.....

Balack to GER? :mysli:

Niemiec pełną gębą !!

""Michael Ballack może mieć pochodzenie serbołużyckie"" wikipedia :mysli:

Opublikowano

Nie wiecie może gdzie na szrocie dostane polifta b5 ? :D potrzebuje pare tajli a za paczki z allegro zapłace majątek ;d

A co bo ja czekam na kilka części i jeszcze nie są wysłane więc możesz się dopisać..

Do polifta potrzebuje ramiona wycieraczek :) na przedwczoraj ;d

a to są inne do polifta? :blink:

No sa troche inne, miałem w łapie po i przed i sa inaczej wyginane ;p

@stanley - dlatego nie jade jeszcze do aso tylko pisze na forum ;d

Opublikowano

z wami tu trzeba zrobić porządek ....... :gwizdanie:

Grisza, nie lubisz nazistów? :gwizdanie:

chociaż to już w sumie nie Niemcy. Pownni nazywać się jakoś tak Wspólnota Państw....

NIE !! ale ich :audi: TAK...... :gwizdanie:

Gra tam chociaż jeden niemiec ? Balac kontuzja także.....

Balack to GER? :mysli:

Niemiec pełną gębą !!

Hm... :mysli:
Opublikowano

z wami tu trzeba zrobić porządek ....... :gwizdanie:

Grisza, nie lubisz nazistów? :gwizdanie:

chociaż to już w sumie nie Niemcy. Pownni nazywać się jakoś tak Wspólnota Państw....

NIE !! ale ich :audi: TAK...... :gwizdanie:

Gra tam chociaż jeden niemiec ? Balac kontuzja także.....

Balack to GER? :mysli:

Niemiec pełną gębą !!

jak h... :gwizdanie: :gwizdanie:

"Michael Ballack (ur. 26 września 1976 w Görlitz) – niemiecki piłkarz, grający na pozycji rozgrywającego. Michael Ballack może mieć pochodzenie serbołużyckie; informacja taka często powtarza się na stronach www Serbów łużyckich, niestety bez podawania źródeł, małą wskazówką może być to, iż nazwisko to, w polskiej pisowni Balak, w Polsce najczęściej występuje na pograniczu Łużyc Dolnych i Górnych, tj. w powiatach Żary, Żagań i pobliskiej Zielonej Górze[1], co poniekąd potwierdzają źródła niemieckie, według których serbskie nazwisko (sorbischer Name[2]) Ballack jest łużycką wersją imienia Baltazar[3]."

Opublikowano

Balack to GER? :mysli:

""Michael Ballack może mieć pochodzenie serbołużyckie"" wikipedia :mysli:

"Michael Ballack (ur. 26 września 1976 w Görlitz) – niemiecki piłkarz, grający na pozycji rozgrywającego. Michael Ballack może mieć pochodzenie serbołużyckie; informacja taka często powtarza się na stronach www Serbów łużyckich, niestety bez podawania źródeł, małą wskazówką może być to, iż nazwisko to, w polskiej pisowni Balak, w Polsce najczęściej występuje na pograniczu Łużyc Dolnych i Górnych, tj. w powiatach Żary, Żagań i pobliskiej Zielonej Górze[1], co poniekąd potwierdzają źródła niemieckie, według których serbskie nazwisko (sorbischer Name[2]) Ballack jest łużycką wersją imienia Baltazar[3]."

No właśnie tak mi się gdzieś obiło o uszy...

Opublikowano

z wami tu trzeba zrobić porządek ....... :gwizdanie:

Grisza, nie lubisz nazistów? :gwizdanie:

chociaż to już w sumie nie Niemcy. Pownni nazywać się jakoś tak Wspólnota Państw....

NIE !! ale ich :audi: TAK...... :gwizdanie:

Gra tam chociaż jeden niemiec ? Balac kontuzja także.....

Balack to GER? :mysli:

Niemiec pełną gębą !!

jak h... :gwizdanie: :gwizdanie:

"Michael Ballack (ur. 26 września 1976 w Görlitz) – niemiecki piłkarz, grający na pozycji rozgrywającego. Michael Ballack może mieć pochodzenie serbołużyckie; informacja taka często powtarza się na stronach www Serbów łużyckich, niestety bez podawania źródeł, małą wskazówką może być to, iż nazwisko to, w polskiej pisowni Balak, w Polsce najczęściej występuje na pograniczu Łużyc Dolnych i Górnych, tj. w powiatach Żary, Żagań i pobliskiej Zielonej Górze[1], co poniekąd potwierdzają źródła niemieckie, według których serbskie nazwisko (sorbischer Name[2]) Ballack jest łużycką wersją imienia Baltazar[3]."

czyli, że spłodził go jakiś pies :gwizdanie:

Opublikowano

ja spadam panowie, do zas :hi:

Opublikowano

ja spadam panowie, do zas :hi:

:hi:
Opublikowano

ja też, trzymajcie się ziomale :hi:

Opublikowano

czyli, że spłodził go jakiś pies :gwizdanie:

niezłe podsumowanie :polew: :polew:

ja spadam panowie, do zas :hi:

do zaś :hi:
Opublikowano

ja spadam panowie, do zas :hi:

:hi:

@Krolu - to jak , da rade ?

Opublikowano

ja też, trzymajcie się ziomale :hi:

:hi: Wszyscy już lecą? Czy o co chodzi?
Opublikowano

ballack jest paskudny :sick3: i ten szwajnsztajger :sick3:

Opublikowano

ja spadam panowie, do zas :hi:

:hi:

@Krolu - to jak , da rade ?

szczerze - nie, myślałem, że to jakaś pierdółka... bo moje części idą listem a to na pewno się nie zmieści.. jak bo ty była jakaś wtyczka, kostka klamka itp. to by dało radę i nie było by problemu ... :embarrassed:
Opublikowano

czyli, że spłodził go jakiś pies :gwizdanie:

jebłem :polew: :polew: :polew: :polew:

też zmykam spać narkaa

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.