Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Pochwalony :hi:

Jak masz wolne to wpadaj do mnie na garaż i zrobimy ten przód :gwizdanie:
Opublikowano

siedze w robocie, powiedzmy jutro koło 17 ,miałbyś czas czy nie bardzo??

Opublikowano

siedze w robocie, powiedzmy jutro koło 17 ,miałbyś czas czy nie bardzo??

Moja się trochę wkurzy ale mi pasuje :decayed:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 11:58_________________________________________________Spadam na garaż muszę umyć auto bo nie mogę na nie patrzeć :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

siemka w piękny spotowy dzień :kox:

Opublikowano

siemka w piękny spotowy dzień :kox:

Może od razu się spotkamy na dolinie :gwizdanie:
Opublikowano

siemka w piękny spotowy dzień :kox:

no :naughty:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 12:15_________________________________________________

siemka w piękny spotowy dzień :kox:

Może od razu się spotkamy na dolinie :gwizdanie:

dobry pomysł Bulczasito :decayed:

Opublikowano

dobry pomysł Bulczasito :decayed:

sie wie :kox:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 12:16_________________________________________________Keżor nie będziesz w Mikołowie bo mnie ten wydech już drażni :gwizdanie:
Opublikowano

ja to bym się tam w ogóle przeniósł w sezonie letnim, odkąd jest ten Leroy Merlin to ciasno na parkingu się zrobiło...ale to już BOSS KIEŻOR musi zadecydować :gwizdanie:

Opublikowano

ja to bym się tam w ogóle przeniósł w sezonie letnim, odkąd jest ten Leroy Merlin to ciasno na parkingu się zrobiło...ale to już BOSS KIEŻOR musi zadecydować :gwizdanie:

Przynajmniej jak jest tak ładnie jak dziś :wink4:
Opublikowano
  • Autor

zmieniony pierwszy post , także dziś spotykamy sie odrazu na dolinie :wink4:

Bulczas , a co masz w Mikołowie do zrobienia ? bo może będe :naughty:

Opublikowano

zmieniony pierwszy post , także dziś spotykamy sie odrazu na dolinie :wink4:

Bulczas , a co masz w Mikołowie do zrobienia ? bo może będe :naughty:

Gdzie ta dolina tam gdzie wtedy był ten Grill???

Opublikowano

:hi: siemacie [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 13:03_________________________________________________

zmieniony pierwszy post , także dziś spotykamy sie odrazu na dolinie :wink4:

Bulczas , a co masz w Mikołowie do zrobienia ? bo może będe :naughty:

Gdzie ta dolina tam gdzie wtedy był ten Grill???

tak :wink4:

Opublikowano

:hi: siemacie [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 13:03_________________________________________________

zmieniony pierwszy post , także dziś spotykamy sie odrazu na dolinie :wink4:

Bulczas , a co masz w Mikołowie do zrobienia ? bo może będe :naughty:

Gdzie ta dolina tam gdzie wtedy był ten Grill???

tak :wink4:

:hi:

Opublikowano

:hi: siemacie [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 13:03_________________________________________________

zmieniony pierwszy post , także dziś spotykamy sie odrazu na dolinie :wink4:

Bulczas , a co masz w Mikołowie do zrobienia ? bo może będe :naughty:

Gdzie ta dolina tam gdzie wtedy był ten Grill???

tak :wink4:

:hi:

mogłeś mu nie gadać :tongue4:

Opublikowano

:hi: siemacie [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 13:03_________________________________________________

zmieniony pierwszy post , także dziś spotykamy sie odrazu na dolinie :wink4:

Bulczas , a co masz w Mikołowie do zrobienia ? bo może będe :naughty:

Gdzie ta dolina tam gdzie wtedy był ten Grill???

tak :wink4:

:hi:

mogłeś mu nie gadać :tongue4:

:ssij: Giejuuu....

Masz odmienne zdanie co do Twojej bo Twoja mi pisała żebym wpadł bo dawno nie miała koło siebie prawdziwego faceta..... :polew:

Opublikowano

:hi: siemacie [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 13:03_________________________________________________

zmieniony pierwszy post , także dziś spotykamy sie odrazu na dolinie :wink4:

Bulczas , a co masz w Mikołowie do zrobienia ? bo może będe :naughty:

Gdzie ta dolina tam gdzie wtedy był ten Grill???

tak :wink4:

:hi:

mogłeś mu nie gadać :tongue4:

:ssij: Giejuuu....

Masz odmienne zdanie co do Twojej bo Twoja mi pisała żebym wpadł bo dawno nie miała koło siebie prawdziwego faceta..... :polew:

żeś wyrwał teraz ni z d*py ni nie wiadomo skąd...gdyby faktycznie tak było na pewno nie kontaktowałaby się z Tobą - bo nie wyglądasz na prawdziwego faceta raczej na prawdziwego fleta :polew:

Opublikowano

:hi: siemacie [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 13:03_________________________________________________

zmieniony pierwszy post , także dziś spotykamy sie odrazu na dolinie :wink4:

Bulczas , a co masz w Mikołowie do zrobienia ? bo może będe :naughty:

Gdzie ta dolina tam gdzie wtedy był ten Grill???

tak :wink4:

:hi:

mogłeś mu nie gadać :tongue4:

:ssij: Giejuuu....

Masz odmienne zdanie co do Twojej bo Twoja mi pisała żebym wpadł bo dawno nie miała koło siebie prawdziwego faceta..... :polew:

żeś wyrwał teraz ni z d*py ni nie wiadomo skąd...gdyby faktycznie tak było na pewno nie kontaktowałaby się z Tobą - bo nie wyglądasz na prawdziwego faceta raczej na prawdziwego fleta :polew:

W Twoich oczach może nie ale w jej tak... mówiła mi w zatorze jak byłem z nią w domku jak spałeś pijany... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: siemacie [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 13:03_________________________________________________

zmieniony pierwszy post , także dziś spotykamy sie odrazu na dolinie :wink4:

Bulczas , a co masz w Mikołowie do zrobienia ? bo może będe :naughty:

Gdzie ta dolina tam gdzie wtedy był ten Grill???

tak :wink4:

:hi:

mogłeś mu nie gadać :tongue4:

:ssij: Giejuuu....

Masz odmienne zdanie co do Twojej bo Twoja mi pisała żebym wpadł bo dawno nie miała koło siebie prawdziwego faceta..... :polew:

żeś wyrwał teraz ni z d*py ni nie wiadomo skąd...gdyby faktycznie tak było na pewno nie kontaktowałaby się z Tobą - bo nie wyglądasz na prawdziwego faceta raczej na prawdziwego fleta :polew:

W Twoich oczach może nie ale w jej tak... mówiła mi w zatorze jak byłem z nią w domku jak spałeś pijany... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

teraz to doj**ałeś bo w pierwszy dzień jak przyjechaliśmy do Zatoru to Ty już najebany jak biszkopt bredziłeś, a w drugi dzień to tylko kapsel dostałeś do powąchania i padłeś pod gryylem więc nie fantazjuj,

tak gadałeś z moją :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: i pewnie jeszcze twoje zdjęcie wzięła ? ? ? ................do albumu z POKEMONAMI :decayed:

Opublikowano

:hi: siemacie [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 13:03_________________________________________________

zmieniony pierwszy post , także dziś spotykamy sie odrazu na dolinie :wink4:

Bulczas , a co masz w Mikołowie do zrobienia ? bo może będe :naughty:

Gdzie ta dolina tam gdzie wtedy był ten Grill???

tak :wink4:

:hi:

mogłeś mu nie gadać :tongue4:

:ssij: Giejuuu....

Masz odmienne zdanie co do Twojej bo Twoja mi pisała żebym wpadł bo dawno nie miała koło siebie prawdziwego faceta..... :polew:

żeś wyrwał teraz ni z d*py ni nie wiadomo skąd...gdyby faktycznie tak było na pewno nie kontaktowałaby się z Tobą - bo nie wyglądasz na prawdziwego faceta raczej na prawdziwego fleta :polew:

W Twoich oczach może nie ale w jej tak... mówiła mi w zatorze jak byłem z nią w domku jak spałeś pijany... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

teraz to dowaliłeś bo w pierwszy dzień jak przyjechaliśmy do Zatoru to Ty już najebany jak biszkopt bredziłeś, a w drugi dzień to tylko kapsel dostałeś do powąchania i padłeś pod gryylem więc nie fantazjuj,

tak gadałeś z moją :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: i pewnie jeszcze twoje zdjęcie wzięła ? ? ? ................do albumu z POKEMONAMI :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: tak i na zdjęciu zrobiłem autograf :polew: :polew: dobra koniec tego spamu lepiej niech się ktoś inteligentny wypowie czy brac cos na ruszt....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.