Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seski ty masz moją czapeczkę ?? :gwizdanie:

no mam...

chciałem ci ją oddać wczoraj ale cię nie było... :disgust:

a teraz to nie wiem czy jej nie przepije...

chcesz sie zapić na śmierć? :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Seski ty masz moją czapeczkę ?? :gwizdanie:

no mam...

chciałem ci ją oddać wczoraj ale cię nie było... :disgust:

a teraz to nie wiem czy jej nie przepije...

nie dał byś rady przepić jest taka wartościowa :decayed:

Seski ty masz moją czapeczkę ?? :gwizdanie:

no mam...

chciałem ci ją oddać wczoraj ale cię nie było... :disgust:

a teraz to nie wiem czy jej nie przepije...

chcesz sie zapić na śmierć? :gwizdanie:

trudno zaryzykuje najwyżej się podzielę ;)

Opublikowano

chcesz sie zapić na śmierć? :gwizdanie:

on chyba nie wie dokładnie co to za super czapeczka :naughty:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 19:42_________________________________________________ta czapka to coś jak sok z gumi jagód :decayed::polew:

Opublikowano

chcesz sie zapić na śmierć? :gwizdanie:

on chyba nie wie dokładnie co to za super czapeczka :naughty:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 19:42_________________________________________________ta czapka to coś jak sok z gumi jagód :decayed::polew:

eee czyli że co... :mysli:

Opublikowano

chcesz sie zapić na śmierć? :gwizdanie:

on chyba nie wie dokładnie co to za super czapeczka :naughty:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 19:42_________________________________________________ta czapka to coś jak sok z gumi jagód :decayed::polew:

eee czyli że co... :mysli:

daje kopa :tongue4:
Opublikowano

ma ktoś dojście do biżuterii męskiej ??? potrzebuje bransoletke męską ze złota cena ok 1000 zł ..

Opublikowano

chcesz sie zapić na śmierć? :gwizdanie:

on chyba nie wie dokładnie co to za super czapeczka :naughty:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 19:42_________________________________________________ta czapka to coś jak sok z gumi jagód :decayed::polew:

eee czyli że co... :mysli:

daje kopa :tongue4:

aaa... to zaraz idę do auta i ją przymierze :evil:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 20:15_________________________________________________

ma ktoś dojście do biżuterii męskiej ??? potrzebuje bransoletke męską ze złota cena ok 1000 zł ..

hmm jak by to powiedzieć...

chłopaki kupie bransoletkę za max 700zł :kox:

Opublikowano

ale to ma byc dla mnie kieta :P u mnie taki zwyczaj, ze jak sie osiagnie pewien etap to mama kupuje cos. zdalem prawko mam łancuch zdalem mature bedzie kieta... taki drobiazg na lata :P ... bylem u jubilera i za jakies gowno chce 2 k... to go wysmialem.

Opublikowano

:hi:

a ja sobie siedzę i czekam na listonosza... :disgust:

nigdy niczego nie wysyłaj pocztą :decayed:

"Nigdy się do niczego nie przyznawaj, jak cię złapią za rękę mów, że to nie twoja ręka"

:polew: :polew:

już niedługo HYMN SPOTÓW KATOWICKICH :kox:

Peja "Pozwól życ"(Na Serio)

:polew: :polew: :polew: :polew:

chyba o to ci chodziło

Gruba Impra z Rysiem 2 feat. Gandi Ganda & Kobra Peja Na Serio 2009 - TEKST

:decayed:

tak jest teraz :kox: :kox: :kox:

a to co wkleiłem to tak będzie :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 14:52

czyżbyś był czarnowidzem :naughty:

tak to jest najpierw koledzy i delikatne gryle a później będziemy się pod budką z piwem spotykać

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: i będziemy już tylko patrzeć na A4-ki :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:

:hi: orientuje sie ktoś ile kosztuje łożysko przedniego koła i czy ciężko to wymienić??

bo przy napier.. w śrube musiałem coś uszkodzić chyba bo huczy :disgust:

Ja wymieniałem nie dawno i za łożysko SKF płaciłem 130zł + wymiana 100zł i samemu tego raczej nie zrobisz :confused4:

zrobi :gwizdanie: ja wymienialem z ojcem i bez prasy :gwizdanie:

Pewnie, że idzie. Potrzebujesz stare łożysko aby wbić lekko to nowe. Bijesz po starym łożysku, 5 minut roboty.

Amatorzy :kox:

Opublikowano

cos w tematyce mistrzostw

Jacek Gmoch WORD CUP

Opublikowano

cos w tematyce mistrzostw

Jacek Gmoch WORD CUP

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

już niedługo HYMN SPOTÓW KATOWICKICH :kox:

Peja "Pozwól życ"(Na Serio)

:polew: :polew: :polew: :polew:

Miszka :good: :good: " Wódko pozwól mi życ " ;( ;( ;( Wy sie śmiejecie ale koleś nawija o sobie on zaliczył ostry odwyk...

Opublikowano

:notworthy: :notworthy: :notworthy: dla Bulczasa za pomoc fizyczną i dla Moniki za wsparcie duchowe :decayed: przy zmianie sprężyn i wahaczy. Wracając do domu urządziłem sobie slalom na średnicówce i całkiem inne auto :naughty: :naughty:

Gregor a jak ze zdjęciem starego łożyska?? napier..lać ile mocy w łapach czy jakiś prostszy sposób?? :chytry:

Opublikowano

Co tu taka cisza dzisiaj? :mysli:

Opublikowano

Co tu taka cisza dzisiaj? :mysli:

nudy jak co dzień :tongue4:
Opublikowano

Co tu taka cisza dzisiaj? :mysli:

nudy jak co dzień :tongue4:

:naughty: Ale upał dziś... :kox:
Opublikowano

Co tu taka cisza dzisiaj? :mysli:

nudy jak co dzień :tongue4:

:naughty: Ale upał dziś... :kox:

nom nie ma to jak zagadać o pogodzie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Co tu taka cisza dzisiaj? :mysli:

nudy jak co dzień :tongue4:

:naughty: Ale upał dziś... :kox:

nom nie ma to jak zagadać o pogodzie :polew: :polew: :polew:

No qr** gorąco jak chooojjj!!!
Opublikowano

Co tu taka cisza dzisiaj? :mysli:

nudy jak co dzień :tongue4:

:naughty: Ale upał dziś... :kox:

nom nie ma to jak zagadać o pogodzie :polew: :polew: :polew:

No q***wa gorąco jak chooojjj!!!

nie masz klimy ? :blink: - to musisz dorezać :decayed:
Opublikowano

Akjam w schowku masz lodówke wciś się tam

jebłem

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.