Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diesel, cena na dzis 3,65 pln, tylko że tankowanie w Gliwicach :wink4:

Że tak jeszcze zapytam.... :) Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........?

prosto z rafinerii, z Radzionkowa :)

A kartą można płacic u ciebie .... :gwizdanie: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kuźwa drży mi jedno oko w mojej eSie.. :disgust:

Opublikowano

Diesel, cena na dzis 3,65 pln, tylko że tankowanie w Gliwicach :wink4:

Że tak jeszcze zapytam.... :) Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........?

prosto z rafinerii, z Radzionkowa :)

A kartą można płacic u ciebie .... :gwizdanie: :polew:

kartą nie można :) ale możesz mi dać upalić twoją 3.0 TDI :kox:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 22:25_________________________________________________spadam w kimono, narka pudziany :)

Opublikowano
  • Autor

kuźwa drży mi jedno oko w mojej eSie.. :disgust:

za mało magnezu :)
Opublikowano

kuźwa drży mi jedno oko w mojej eSie.. :disgust:

za mało magnezu :)

:polew: :polew: :polew: :polew: ty już myślisz tylko o jednym :polew:
Opublikowano
  • Autor

kuźwa drży mi jedno oko w mojej eSie.. :disgust:

za mało magnezu :)

:polew: :polew: :polew: :polew: ty już myślisz tylko o jednym :polew:

:gwizdanie:

spadam spać :hi:

Enur feat Natasja- Calabria (HD)

:kox:

Opublikowano

ide spać... chyba :gwizdanie: bo jeszcze mam połowe pół litra i nie wiem czy wziąśc się za to czy włożyć spowrotem do lodówki.... :>

Opublikowano
fajne kroki w 0:17 :decayed:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 23:39_________________________________________________też lecę spać narka
Opublikowano

Cieniutko koledzy z tym spamem... Też lecę spać no chyba, że ktoś się odezwie w parę minut... :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

Siema z rana, wizyta Maria nie zapowiedziana... :polew:

Dobra cmoki i mondzioły leci ktoś w niedziele na ten Kamień śl ???????

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: z rana

No i gratki Krolu za opcje moderatora zlotów Śląskich :)

Choć nie ukrywam, że to chyba nie był dobry pomysł - kiedyś kwadraty dawałeś teraz jeszcze będziesz posty usuwał i tematy zamykał :decayed:

Opublikowano

:hi: z rana

No i gratki Krolu za opcje moderatora zlotów Śląskich :)

Choć nie ukrywam, że to chyba nie był dobry pomysł - kiedyś kwadraty dawałeś teraz jeszcze będziesz posty usuwał i tematy zamykał :decayed:

o kur... ale padaka :mysli:

:tongue4:

Opublikowano

od dziś się zwracamy i zaczynamy z nim rozmowe :

"Dzień dobry panie Krolu - jak mija dzień ? a tak przy okazji to moc naprawdę nie ma znaczenia" :decayed:

Opublikowano

od dziś się zwracamy i zaczynamy z nim rozmowe :

"Dzień dobry panie Krolu - jak mija dzień ? a tak przy okazji to moc naprawdę nie ma znaczenia" :decayed:

liczy się technika jazdy :decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi: z rana

No i gratki Krolu za opcje moderatora zlotów Śląskich :)

Choć nie ukrywam, że to chyba nie był dobry pomysł - kiedyś kwadraty dawałeś teraz jeszcze będziesz posty usuwał i tematy zamykał :decayed:

Miron? Ile to kosztuje? :wink4::polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

:hi: z rana

No i gratki Krolu za opcje moderatora zlotów Śląskich :)

Choć nie ukrywam, że to chyba nie był dobry pomysł - kiedyś kwadraty dawałeś teraz jeszcze będziesz posty usuwał i tematy zamykał :decayed:

Miron? Ile to kosztuje? :wink4::polew: :polew:

Tego się nie da kupić - poprostu trzeba być dobrym i się starać

500 zł

Opublikowano

:hi:

:hi: z rana

No i gratki Krolu za opcje moderatora zlotów Śląskich :)

Choć nie ukrywam, że to chyba nie był dobry pomysł - kiedyś kwadraty dawałeś teraz jeszcze będziesz posty usuwał i tematy zamykał :decayed:

Miron? Ile to kosztuje? :wink4::polew: :polew:

Tego się nie da kupić - poprostu trzeba być dobrym i się starać

500 zł

:rolleyes: tylko?

Opublikowano

podana cena dotyczy panów :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.