Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jadę nad Sołę

Miszka, a w ktore dokladnie miejsce jezdzisz nad Sołą :?:

zmiana planów - Brenna

myslalem, ze masz jakies stale miejsce bo ja czesto wyleguje sie w Wegierskiej Gorce :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jadę nad Sołę

Miszka, a w ktore dokladnie miejsce jezdzisz nad Sołą :?:

zmiana planów - Brenna

myslalem, ze masz jakies stale miejsce bo ja czesto wyleguje sie w Wegierskiej Gorce :>

miejsca stałego nie mam ale jak nad Sołą to w okolicach Oświęcimia

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:bry:

:hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:siema: Dziękówka za imprezkę było gruuuuuuuubbbbbbbbbooooooooo i Dimanowi za miejscówkę chyba kolejną spalona bo sąsiedzi raczej już mu nie powiedzą dzień dobry :polew: :polew:
Opublikowano

:siema: Dziękówka za imprezkę było gruuuuuuuubbbbbbbbbooooooooo i Dimanowi za miejscówkę chyba kolejną spalona bo sąsiedzi raczej już mu nie powiedzą dzień dobry :polew: :polew:

ja też dziękuję... myślę, że nie ma tak źle... ale policja była pierwszy raz na imprezie klubowej :naughty: :naughty:
Opublikowano

:siema: Dziękówka za imprezkę było gruuuuuuuubbbbbbbbbooooooooo i Dimanowi za miejscówkę chyba kolejną spalona bo sąsiedzi raczej już mu nie powiedzą dzień dobry :polew: :polew:

ja też dziękuję... myślę' date=' że nie ma tak źle... ale policja była pierwszy raz na imprezie klubowej :naughty: :naughty:

[/quote']

policja...

poszliście grubo :gwizdanie:

Opublikowano

A tam zaraz grubo :kox: zwyczajna kameralna nasiadówka :gwizdanie:

Opublikowano

:bry: Dzięks Diman ;)

było OK przez ogromne O i K :decayed:

Opublikowano

siemaaa było OK i nawet KO hhahaha :polew:

Opublikowano

Ale dałem wczoraj (dzisiaj) w palnik :drunk: Melanż skończyłem o 6 rano :wallbash:

Mykam na wybory...... :)

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor

siema z rana , dopiero wstałem ,a właściwie mnie mama obudziła :decayed:

Opublikowano

Ładnie dzisiaj wszyscy zmęczeni :gwizdanie:

Opublikowano

ja chyba nie mogę jeszcze autem prowadzić :gwizdanie:

Opublikowano

ja chyba nie mogę jeszcze autem prowadzić :gwizdanie:

a ja musze wiec cza bedzie uruchomic CB :gwizdanie:

Opublikowano

ja chyba nie mogę jeszcze autem prowadzić :gwizdanie:

a ja musze wiec cza bedzie uruchomic CB :gwizdanie:

ty masz inną masę :naughty: :naughty:
Opublikowano

Ale dałem wczoraj (dzisiaj) w palnik :drunk: Melanż skończyłem o 6 rano :wallbash:

Mykam na wybory...... :)

przez Ptine przejechać to graniczy z cudem :cool1:

KO 2X 0,5 na dwóch robi robotę :kox:

[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 20:24_________________________________________________

Ale dałem wczoraj (dzisiaj) w palnik :drunk: Melanż skończyłem o 6 rano :wallbash:

Mykam na wybory...... :)

przez Ptine przejechać to graniczy z cudem :cool1:

KO 2X 0,5 na dwóch robi robotę :kox:

no zwłaszcza po wczorajszym wlewie Miszka szacun :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 20:30_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i c**j

Opublikowano

miszka - bania jeszcze chyba cie trzyma :gwizdanie: :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.