Spoty Katowice i okolice

• Miszka82

• akjam

Top użytkownicy w tym temacie

ta praca mnie wykończy :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 22:19_________________________________________________

4XkJA.jpgrwib0.jpg :decayed:

hehe czyli wychodzi na to że nawet piszczeć kołami nie musimy :polew: :polew: :polew: :polew:

4XkJA.jpgrwib0.jpg :decayed:

nie wiem jak to się stało że Krolu został moderatorem pomimo publikacji tych jakże kompromitujących zdjęć :polew: :polew:

4XkJA.jpgrwib0.jpg :decayed:

mi się wydaje że to właśnie dzięki temu nim został :polew: :polew:

i to nie są kompromitujące zdjęcia tylko jak by to nazwać nom wiesz nom fajnie zdjecia poprostu :decayed: :decayed: :decayed:

pozostało mi położyć się spać i rano znowu wstać do roboty :sick3:

4XkJA.jpgrwib0.jpg :decayed:

to ty jeszcze moich kompromitujących zdjęć nie widziałaś :gwizdanie: :gwizdanie:

:mysli: :mysli: Poka! Poka! Też chcemy zobaczyć! :wink4:

nie wrzucę ich na neta :gwizdanie: :gwizdanie:

:mysli: :mysli: Poka! Poka! Też chcemy zobaczyć! :wink4:

nie wrzucę ich na neta :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

no i po spocie , mało ludków , ale było spoko :good:

obejrzeliśmy mecz w city pubie :kox: za***isty mecz :slina:

kilka osób widziało auto bracika :naughty:

Dzięki za towarzystwo do meczu :wink4:

Autko bracika Keżora :kox:

Spadam spać :hi:

:hi: a mnie nie bedzie niestety choc jechalem obok zlociku ale niestety robota :wallbash:

mignąłem Ci na skrzyżowaniu Damrota z Wojewódzką/Krasińskiego :naughty:

no spocik w wersja Fast&Mikro :>

meczyk pierwsza klasa jutro Szkopy z Espanią :naughty:

dobrze, że nie ma dużo spamu do nadrabiania :good:

też spadam w kimkę bo dopiero mnie złapało wycieńczenie po 3 dniach wlewu :hi:

no i w każdej linijce jakaś emotka :polew: