Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w końcu do domu :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ta praca mnie wykończy :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 22:19_________________________________________________

4XkJA.jpgrwib0.jpg :decayed:

hehe czyli wychodzi na to że nawet piszczeć kołami nie musimy :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ta praca mnie wykończy :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 22:19_________________________________________________

4XkJA.jpgrwib0.jpg :decayed:

hehe czyli wychodzi na to że nawet piszczeć kołami nie musimy :polew: :polew: :polew: :polew:

nie wiem jak to się stało że Krolu został moderatorem pomimo publikacji tych jakże kompromitujących zdjęć :polew: :polew:

Opublikowano

ta praca mnie wykończy :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 22:19_________________________________________________

4XkJA.jpgrwib0.jpg :decayed:

hehe czyli wychodzi na to że nawet piszczeć kołami nie musimy :polew: :polew: :polew: :polew:

nie wiem jak to się stało że Krolu został moderatorem pomimo publikacji tych jakże kompromitujących zdjęć :polew: :polew:

mi się wydaje że to właśnie dzięki temu nim został :polew: :polew:

i to nie są kompromitujące zdjęcia tylko jak by to nazwać nom wiesz nom fajnie zdjecia poprostu :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

pozostało mi położyć się spać i rano znowu wstać do roboty :sick3:

Opublikowano

ta praca mnie wykończy :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 22:19_________________________________________________

4XkJA.jpgrwib0.jpg :decayed:

hehe czyli wychodzi na to że nawet piszczeć kołami nie musimy :polew: :polew: :polew: :polew:

nie wiem jak to się stało że Krolu został moderatorem pomimo publikacji tych jakże kompromitujących zdjęć :polew: :polew:

to ty jeszcze moich kompromitujących zdjęć nie widziałaś :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

ta praca mnie wykończy :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 22:19_________________________________________________

4XkJA.jpgrwib0.jpg :decayed:

hehe czyli wychodzi na to że nawet piszczeć kołami nie musimy :polew: :polew: :polew: :polew:

nie wiem jak to się stało że Krolu został moderatorem pomimo publikacji tych jakże kompromitujących zdjęć :polew: :polew:

to ty jeszcze moich kompromitujących zdjęć nie widziałaś :gwizdanie: :gwizdanie:

:mysli: :mysli: Poka! Poka! Też chcemy zobaczyć! :wink4:
Opublikowano

ta praca mnie wykończy :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 22:19_________________________________________________

4XkJA.jpgrwib0.jpg :decayed:

hehe czyli wychodzi na to że nawet piszczeć kołami nie musimy :polew: :polew: :polew: :polew:

nie wiem jak to się stało że Krolu został moderatorem pomimo publikacji tych jakże kompromitujących zdjęć :polew: :polew:

to ty jeszcze moich kompromitujących zdjęć nie widziałaś :gwizdanie: :gwizdanie:

:mysli: :mysli: Poka! Poka! Też chcemy zobaczyć! :wink4:

nie wrzucę ich na neta :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

ta praca mnie wykończy :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 22:19_________________________________________________

4XkJA.jpgrwib0.jpg :decayed:

hehe czyli wychodzi na to że nawet piszczeć kołami nie musimy :polew: :polew: :polew: :polew:

nie wiem jak to się stało że Krolu został moderatorem pomimo publikacji tych jakże kompromitujących zdjęć :polew: :polew:

to ty jeszcze moich kompromitujących zdjęć nie widziałaś :gwizdanie: :gwizdanie:

:mysli: :mysli: Poka! Poka! Też chcemy zobaczyć! :wink4:

nie wrzucę ich na neta :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

no i po spocie , mało ludków , ale było spoko :good:

obejrzeliśmy mecz w city pubie :kox: za***isty mecz :slina:

kilka osób widziało auto bracika :naughty:

Opublikowano

Dzięki za towarzystwo do meczu :wink4:

Autko bracika Keżora :kox:

Spadam spać :hi:

Opublikowano
  • Autor

ja też spadam :hi:

Opublikowano

:hi: a mnie nie bedzie niestety choc jechalem obok zlociku ale niestety robota :wallbash:

mignąłem Ci na skrzyżowaniu Damrota z Wojewódzką/Krasińskiego :naughty:

no spocik w wersja Fast&Mikro :>

meczyk pierwsza klasa jutro Szkopy z Espanią :naughty:

dobrze, że nie ma dużo spamu do nadrabiania :good:

też spadam w kimkę bo dopiero mnie złapało wycieńczenie po 3 dniach wlewu :hi:

no i w każdej linijce jakaś emotka :polew:

Opublikowano

Autko bracika Keżora :kox:

;( ;( ;(

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:bry:

:bry:

Opublikowano

:bry:

:bry:

:bry:

Opublikowano

:bry:

:bry:

:bry:

:bry:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.